صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 198

موضوع: حمل و نقل/ راه و ترابری

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

پیش فرض لطفا کمک کنین

سلام به همگی

من دانشجوی لیسانس صنعتی شریفم

میخوام یه جا حمل ونقل فاند بگیرم

معدلم 15.8 و تافل و GRE ندادم ولی بد نیستن...

میخوام بدونم اصلن حمل و نقل فاند خوبه و دانشگاه هایی حتی متوسط آمریکا کدومشون رو میتونم برم

به من گفتن وضعیت فاند خرابه و ...
    ممنون

پیش فرض پاسخ : لطفا کمک کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    سلام به همگی

من دانشجوی لیسانس صنعتی شریفم

میخوام یه جا حمل ونقل فاند بگیرم

معدلم 15.8 و تافل و GRE ندادم ولی بد نیستن...

میخوام بدونم اصلن حمل و نقل فاند خوبه و دانشگاه هایی حتی متوسط آمریکا کدومشون رو میتونم برم

به من گفتن وضعیت فاند خرابه و ...
    ممنون

شک نکن مثل حمل و نقل فاند پیدا نمیکنی تو رشته های عمران. امسال میخای اپلای کنی؟ سال پیش وضعیت خیلی خراب بود. از بچه های شریف ارشد حمل و نقل فقط یه پویا نجف فاند گرفت اگه بشناسیش. حتی شاگرد اول هم نتونست فاند بگیره.

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

پیش فرض پاسخ : گرایش مهندسی حمل و نقل ( ترافیک ) در دانشگاه های آمریکا و اروپا

امیر جان مرسی جدی؟؟ من چه کنم یه راهنمایی کن دانشگاه متوسط هم راضیما ولی واسه فوق...

Junior Member

سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه. من متوجه شدم که تو این زمینه اوضاع فاند خوب هست. چون خدمت هم رفتم، می تونم برای مستر اقدام کنم. به نظرتون داشتن فوق لیسانس یه رشته دیگه (ژئوتکنیک لرزه ای) برای مستر پارامتر مثبت محسوب می شه یا منفی؟ وضعیت معدل و مقاله هم اینطوری هست. لطف کنید چند تا دانشگاه که به وضعیتم بخوره هم معرفی کنید
    کارشناسی ارشد ژئوتکنیک لرزه ای (میان رشته زلزله و خاک) با معدل 16.70
    کارشناسی عمران با معدل 15.30 از دانشگاه اراک
    IBT: 85
    GRE :تازه امتحان دادم
    3 مقاله کنفرانس بین المللی،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin874 نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه. من متوجه شدم که تو این زمینه اوضاع فاند خوب هست. چون خدمت هم رفتم، می تونم برای مستر اقدام کنم. به نظرتون داشتن فوق لیسانس یه رشته دیگه (ژئوتکنیک لرزه ای) برای مستر پارامتر مثبت محسوب می شه یا منفی؟ وضعیت معدل و مقاله هم اینطوری هست. لطف کنید چند تا دانشگاه که به وضعیتم بخوره هم معرفی کنید
    کارشناسی ارشد ژئوتکنیک لرزه ای (میان رشته زلزله و خاک) با معدل 16.70
    کارشناسی عمران با معدل 15.30 از دانشگاه اراک
    IBT: 85
    GRE :تازه امتحان دادم
    3 مقاله کنفرانس بین المللی،
    فراموش کردم اسم دانشگاه محل تحصیلم رو بگم. من از پژوهشگاه بین المللی مهندسی زلزله فارغ التحصیل شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Transportation-modares

سلام به همه ی دوستان نخبه ایرانی
    راستش من تازه با این سایت آشنا شدم
    من حمل و نقل تربیت مدرس میخونم
    میخوام بدونم دقیقا تو چه زمینه هایی باید پایان نامه بردارم تا تو آمریکا استادا منو بخوان...
    کلا میشه توضیح بدین -واقعا خیلی دوست دارم از ایران برم - اما کسی نیست بم کمک کنه...

سلام
    من فوق زلزله امیرکبیر دارم. تو structure اپلای کردم دو سال و از دانشگاه های خیلی خوبی هم پذیرش گرفتم و فکر کنم رزومه و زبانم خوبه. ولی پذیرش بی فاند چون وضع structure خرابه!
    حالا میخواستم ببینم منم میتونم بیام تو حمل ونقل دکترا بخونم؟ احتمال پذیرش پذیرش دادن چقده وقتی هیچ واحد مرتبطی تو فوق نخوندیم؟ اصلا اجازه میدن؟ یا باید تعداد واحد پاس کرده داشته باشیم؟ چجوری باید وارد شد؟ با استادا مطرح کرد؟ کجاها احتمالش هست اصلا؟ مرسی.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin874 نمایش پست ها
    فراموش کردم اسم دانشگاه محل تحصیلم رو بگم. من از پژوهشگاه بین المللی مهندسی زلزله فارغ التحصیل شدم
    سلام.
    شما بهتره برای پی اچ دی اقدام کنین. افرادی که برای مستر مجدد میخوان برن آمریکا معمولاً سر ویزا به مشکل میخورن و نرخ ریجکتیشون نسبتاً بالاست (اینو می تونین از تجارب قبلی دوستان در بخش ویزا در انجمن آمریکا همین فروم چک کنین)، ضمن این که کلاً برای مستر کمک هزینه به مراتب کمتر از پی اچ دی هست و اون کمک هزینه های محدودی هم که وجود داره دریافتشون بسیار رقابتی است (در همین رابطه بخش نتایج پذیرش همین سایت رو چک کنین و تعداد افرادی که در مقطع مستر از آمریکا فاند گرفتن رو تعداد با افرادی که در مقطع پی اچ دی فاند گرفتن مقایسه کنین). اگه هدفتون Fall 2013 هست، بهتره از الان ارتباط ایمیلی با اساتید رو شروع کنین و ببینین چه جوابهایی ازشون می گیرین، ضمناً برای پذیرش باید حداقل تافل و GRE دانشگاه مورد نظر رو بیارین. به نظر میرسه تافلتون برای بعضی دانشگاههای خوب (که تافل بالای 90 میخوان) کمی پائین باشه ولی با همین نمره هم میشه پذیرش گرفت. ضمناً برای مستر مجدد، داشتن یک مدرک مستر قبلی مزیت خاصی برای رزومه قائل نمیکنه چون دانشگاههای آمریکا برای پذیرش مستر براساس رزومه شما در مقطع Undergraduate قضاوت میکنن.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط SUT نمایش پست ها
    میخوام بدونم دقیقا تو چه زمینه هایی باید پایان نامه بردارم تا تو آمریکا استادا منو بخوان...
    کلا میشه توضیح بدین -واقعا خیلی دوست دارم از ایران برم - اما کسی نیست بم کمک کنه...

سلام دوست من
    به عنوان بهترین روش که خودم تو این مدت ازش استفاده کردم و استادهای مرتبط زیادی پیدا کردم، میتونم اینو پیشنهاد بدم:
    اینو تو گوگل سرچ کنید:
    research interest: transportation systems
    حتما دو کلمه اول (research interest: ) باید باشه. اینجوری دقیقا وارد صفحه اساتید میشید. با کمترین زمان و انرژی. در ضمن، زمینه تحقیقاتی متنوعی هم سرچ کنید. مثلا هر کدوم از موارد زیر رو سرچ کنید:
    Characterization of Modified Asphalt Binders and Mixes; Pavement Maintenance and Rehabilitation Techniques; Performance-Related Specifications for Pavement Materials; Quality Control and Quality Assurance in Pavement Construction
    (اینارو از صفحه یه استاد براتون مثال زدم.) ولی حتما research interest به عنوان دو کلید واژه ذکر بشه.
    یه مثال دیگه:
    research interest: Pavement Maintenance
    research interest: Characterization of Modified Asphalt

اینم چندتا از لینکهایی که حاصل جستجوست:
    http://www.ndsu.edu/gradschool/progr...tems_bulletin/
    http://www.engr.uconn.edu/cee/resear...gineering.html
    http://www.tasi.iupui.edu/faculty.shtml
    با دیدن چندتا از صفحات اساتید، کلی ایده برای موضوع تزتون میگیرید. و بعد از گرفتن ایده، اونارو با امکانات و توانایی های اساتید دانشگاه خودتون بسنجید تا بهینه ترین موضوع انتخاب شه. که در کمترین زمان ممکن از تزتون دفاع کنید با بهترین نتیجه ممکن یعنی نمره خوب و مقالات کنفرانسی و ژورنالی.
    البته مقالاتی که از ژورنالهای خارجی دانلود میکنید، میتونن معرف دانشگاه و استاد فعال تو زمینه های مورد علاقه شما باشن.
    همچنین هیئت علمی کنفرانسهای معتبر خارجی هم میتونن به عنوان منبع خوبی برای پیدا کردن استادهای مرتبط باشن. که میتونید از سایت کنفرانسها اونارو پیدا کنید.
    این روشهای که گفتم، برای تمام رشته ها جواب میده. ( حداقل من که جوابهای خوبی گرفتم. در ضمن، من رشته ام حمل و نقل نیست.)
    موفق باشید.
    عجیب و گنگه دنیامون، با اینکه همه چی ساده ست.....

As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters. (Seneca)

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SUT نمایش پست ها
    سلام.
    برای اخذ پذیرش در مقطع دکترا لازم نیست در زمینه خاصی پایان نامه بردارین. شما در درجه اول باید در مقطع ارشد معدل خوبی داشته باشین و در درجه دوم از نظر نمره زبان حداقلهای تعیین شده رو آورده باشین. در آخر داشتن سوابق پژوهشی هم پوئن مثبت محسوب میشه. اگه به دنبال پیش زمینه ذهنی در مورد تعریف موضوع تز هستین، قبل از این که پایان نامه بردارین و استاد و موضوعتون رو انتخاب کنین، می تونین به سایت شخصی اساتید دانشگاههای آمریکا مراجعه کنین و ببینین در چه زمینه هایی کار کردن و مقاله دادن. داشتن سابقه پژوهشی در موضوعی که یه استاد خازجی تو اون زمینه کار می کنه، لزوماً باعث نمیشه اون استاد شما رو به عنوان دانشجو برداره چون قضاوت براساس مجموع رزومه شما انجام میشه (یعنی معدل لیسانس+معدل فوق لیسانس+نمره زبان+ مقاله+توصیه نامه از اساتید+ SOP). البته برای این که موضوعات به درد نخور و اصطلاحاً Dead End برندارین بهتره با دانشجوهای سال بالایی و افرادی که قبلاً با اساتید دانشکده تون کار کردن یه صلاح مشورتی بکنین که کدوم اساتید خروجی پژوهشی بهتری دارن و تزهای جالب تر و به روزتری تعریف می کنن. در مورد قضیه اپلای و رفتن از ایران هم کلاً خیلی داستان پیچیده ای نیست، کافیه یه نگاه به بخش نتایج پذیرش همین سایت بندازین. این همه آدم قبلاً اپلای کردن و رفتن شما هم یکی مثل بقیه. کافیه حوصله به خرج بدین و مطالب همین سایت و سایت دانشگاههای خارجی رو به دقت بخونین.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)