صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: انصراف از دکتری در خارج کشور و اقدام برای ویزای تحصیلی آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انصراف از دکتری در خارج کشور و اقدام برای ویزای تحصیلی آمریکا

سلام دوستان. من چند سال پیش دانشگاه کانادا بودم انصراف دادم و برگشتم. حالا می خوام دوباره اقدام کنم. اما موندم به سفارت چی بگم. دلیل اصلی این بود که فاند من پارشال بود و هزینه ها زیاد بود برام. اینو بگم بد میشه برام؟ یا میتونم مثلا بگم که حیطه کاری استاد به من نمی خورد. که واقعا هم کمی فرق داشت. یا اصلا نگم قبلا کانادا دانشگاه بودم. آیا مینونن چک کنن؟ کدوم از این سه تا رو بگم که روی نتیجه ویزا اثر بد نذاره؟

Junior Member

سلام. به نظر من تا اونجایی که امکان داره بهتره صحبت هارو طوری مدیریت کنی که نگی یکبار انصراف دادی.ولی معمولا تو مصاحبه میپرسن که به کشورهای دیگه سفر کردی یا نه و در این شرایط نمیونی بگی نه چون از پاسپورتت میفهمن. در این شرایط میتونی بگی که اونجا کار ریسرچ میکردم و کارم تموم شده الان برگشتم و این میتونه یه پوئن مثبت هم بشه چون نشون میده تو نمیخوای اونجا بمونی

Junior Member

سلام دوستان من دانشجو سال 4 در دانشگاه تربیت مدرسم و الان برای فرصت مطالعاتی اومدم دانشگاه ایلینوی (رشته ریاضی) زمینه ای که از قدیم دوست داشتم کار کنم تو ایران نبود اینجا که اومدم با یک استادی تو برکلی حرف زدم و بلاخره بعد کلی رفت و اومد بهم ادمیشن داد برای دکتری الان می خوام انصراف بدم
    حالا باید برای مصاحبه برم به نظرتون آفیسر به این مساله گیر میده و ممکن است که برام دردسر ایجاد کنه ؟
    به نظرتون آیا توضیحاتم قانع کننده هست براش ؟
    ممنون

من دانشجوی دکترای مهندسی مواد دانشگاه ترنتوی ایتالیا هستم. الان سال دوم هستم و از دانشگاه نورث کارولینا پذیرش فول فاند برای ترم بهار دارم. سطح پژوهشی و علمی دانشگاه نورث کارولینا با دانشگاه ترنتو اصلا قابل مقایسه نیست. اما من خیلی استرس دارم آیا این دلیل قانع کننده ای برای انصراف هست یا نه؟ به این موارد اینم اضافه کنم که من بخشی از ریسرچم رو در دانشگاه ترنتو تموم کردم و در حال سابمیت دو مقاله آی اس آی هستم و میتونم بگم دینمو به استاد ایتالیایی ادا کردم هر چند استادم برای من وقت کافی نمیذاره و کاملا درگیر مسئولیت اجراییش تو دانشگاهه.
    به نظرتون شانس ویزا دارم؟ برای قانع کردن آفیسر رو چه موضوغی بیشتر مانور بدم؟ کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه؟

Junior Member

سلام
    دوستان
    من دانشجو دکترای داخل دانشگاه سراسری هستم.
    یک دوره فرصت مطالعاتی هم رفتم امریکا و به موقع برگشتم. حالا می خواهم برای دکترای دوم دوباره برم آمریکا. پذیرش هم دارم. فقط می خواهم بدانم افیسر را چطور باید قانع کنم.
    رشته تحصیلی فرق داره ولی زمینه تحقیقاتی یکی هست.
    و اصلا رشته م هم حساس نیست. اگر کسی تونسته ویزا بگیره لطفا راهنمایی کنید.
    سپاس

با سلام

من یک سوال داشتم.

من از دانشگاه فلوریدا پذیرش دکترا فول فاند تو دپارتمنت کشاورزی گرفتم.
    در حال حاضز هم دارم تا چند ماه دیگه دکترا ما تو مالزی تو دپارتمنت عمران دفاع می کنم.
    استادای راهنمام تو آمریکا هم خبر دارن و حتی دو تا پیپر خوب هم باهاشون دادم. در ضمن ازشون نامه گرفتم که کاری که من اینجا تو مالزی کردم متفاوت با کاری که اونچا فرار انجام بدم.
    حالا به نظر شما تو مصاحبه بهتر این مطالب را بگم یا اینکه بگم هنوز تمام نکردم درسم را و به علت اینکه اینجا فاند ندارم و اونجا یک فاند خوب دارم، می خوام برم فلویدا
    با تشکز

Junior Member

سلام دوستان
    میشه از کارشناسی ارشد تو کانادا انصراف داد و رفت امریکا دکترا خوند؟ انصراف از دانشگاه کانادا چقدر سخته و چقدر به استاد بستگی داره که اجازه بده یا نه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)