نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: همه چیز درباره پرواز به مقصد آسیا (بلیت، ایرلاین ها، بار ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه، دانشگاه تهران

پیش فرض همه چیز درباره پرواز به مقصد آسیا (بلیت، ایرلاین ها، بار ...)

سلام دوستان

این موضوع صرفا برای تبادل اطلاعات برای تهیه بلیت به مقصد تمامی کشورهای آسیایی (قیمت، انواع هواپیما، کیفیت پرواز، آفر های ارزان قیمت، محدودیت بار...) ایجاد شده است.

امیدوارم با اطلاعات و تجربیاتم در زمینه هواپیمایی بتونم کمکی کرده باشم.

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره پرواز به مقصد آسیا (بلیت، ایرلاین ها، بار ...)

سلام. به نظرتون بهترین نرخ پرواز به کوالالامپور برای اوایل بهمن برای کدوم شرکت و در چه حدیه؟

Junior Member

سلام دوستان

من اواخر جون عازمه ملبورن هستم و برای میدا کردنه یه ایرلاین درست حسابی کلی اذیت شدم. ایرلاینی ک هم ارزون باشه هم زود برسه و هم حق انتخاب بده به مسافراش. میخواستم از قطرایرویز بلیط بخرم تا اینکه با خبر شدم ایراشیا دوباره از اواسط جون پروازهای خودش رو از مقصد تهران شروع میکنه. رفتم و سایتش رو چک کردم. قیمت هاش فوق العاده است. مثلا یه بلیط اکونومی ک قطری سه و سیصد میفروشه رو اینا میدن دو تومن. و علت ارزونیش هم اینه ک خودت انتخاب میکنی چه سرویسی بهت بدن. مثلا بخوای صندلی فلت داشته باشی برات مشخص میکنه ک چقد باید اضافه بدی یا مثلا اگه بیش از یه وعده غذا بخوای یا مثلا وسایل خواب پتو و بالش و ... برا اینا همه حق انتخاب داری و قیمت نهاییت بر اساس این انتخاب ها تعیین میشه. در حالی ک قطری همه ی این خدمات را "باید" روی بلیطت خریداری کنی و به همین خاطر اجبارن قیمتش بیشتر میشه. به همین خاطر هست ک بیزینس کلاسه ایراشیا حتی از اکونومیه قطری میتونه ارزونتر در بیاد.
    امیدوارم دوستانی ک دنبال ایرلاین ارزون و خوب هستن ایراشیا رو امتحان کنن، و قطعا قصد من تبلیغ نیست فقط میخوام اطلاعاتم رو برای کسانی ک تو انتخاب ایرلاین مشکل دادن ارائه کنم. ضمنا ایراشیا چندین سال پیاپی بعنوان بهترین ایرلاینه ارزونه جهان انتخاب شده، حتی بالاتر از جت استار ک از ایرلاینهای خوبه استرالیاست

Junior Member

سلام وقتتون بخیر کسی در مورد پذیرش از دانشگاه ukm مالزی میتونه بهم کنه من یه سوال داشتم?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)