صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 64 , از مجموع 64

موضوع: تاثیرات منفی پذیرفتن چند admission / ترنسفر از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیرات منفی پذیرفتن چند admission / ترنسفر از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر

سلام دوستان
    من پارسال دو تا پذیرش بدون فاند داشتم که دیفر کردم ولی بار هم فاند نگرفتم. جدیدا از یک دانشگاه دیگه فاند گرفتم به نظرتون اگه به اون قبلیا ایمیل بزنم بگم پذیرشتون رو رد میکنم و نمیام، خیلی بد میشه؟ اصلا چه جوری بهشون بگم؟ لطفا کمک کنید (پذیرش ها از آمریکا)
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیرات منفی پذیرفتن چند admission / ترنسفر از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط navid83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال دو تا پذیرش بدون فاند داشتم که دیفر کردم ولی بار هم فاند نگرفتم. جدیدا از یک دانشگاه دیگه فاند گرفتم به نظرتون اگه به اون قبلیا ایمیل بزنم بگم پذیرشتون رو رد میکنم و نمیام، خیلی بد میشه؟ اصلا چه جوری بهشون بگم؟ لطفا کمک کنید (پذیرش ها از آمریکا)
    ممنون
    سلام
    چون فاند نداشتيد مشكلي نداره. بهشون با احترام ايميل بزنيد و بگيد كه اين آفر را رد ميكنيد.
    شادزي
    ویرایش توسط Simon : May 3rd, 2014 در ساعت 08:01 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام accept کردن آفر دو دانشگاه مشکلی ایجاد میکنه؟! (خیلی سریع جواب میخواستند و من فرصت تصمیم گیری نداشتم...)

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. من الان ترم 3 دکترا تو ایران هستم. 12 واحد درسی پاس کردم با معدل 4 از 4. میخاستم ببینم که آیا میشه واسه دانشگاه های اروپا و امریکا اپلای کنم به عنوان Transfer Student و این واحدهای درسی رو که پاس کردم، transfer کنم؟ آیا اصلا چنین سیستمی امکان پذیره؟

مرسی
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)