صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 64

موضوع: تاثیرات منفی پذیرفتن چند admission / ترنسفر از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر

پیش فرض تاثیرات منفی پذیرفتن چند admission / ترنسفر از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر

پیشرفت کردن خیلی چیز خوبیه. ولی به شرط اینکه اگه قراره بهایی برای این پیشرفت بدیم از خودمون مایه بذاریم نه اینکه یه کاری کنیم که کار واسه دوستای خودمون سخت تر بشه .بلایی که امروز فهمیدم سر خودم هم اومده بهونه ای شد که این موضوع رو مطرح کنم. من برای یه دانشگاههی اپلای کرده بودم که ترم Fall 2007 یکی از بچه های همین فروم اونجا پذیرش با fund کامل گرفته بود. که همون استاد با روی خیلی باز قبول کرد که منم واسه ترم بعد اونجا باشم با fund حدود ماهی 1300 دلار ولی اون دوستمون مثل خیلی از دوستای دیگه ترم جدید که رسید دانشگاه رو پیچوند و رفت یه دانشگاه بهتر. خلاصه اش اینکه الان اون استاد که خودش خیلی از کارامو پیگیری میکرد الان دیگه جواب ایمیلم رو هم نمیده. که فکر میکنم این کار همون کاریه که با هر ایرانی دیگه ای که باهاش تماس بگیره میکنه. خیلی از کسایی که اینجا هستیم مطمئنم که بالاخره دیر یا زود پذیرش میگیریم و میریم از این مملکت. واسه همین فکر کنم همونقدری که مطرح شدن مشکلات مربوط به پذیرش و اپلای و فاند مهمه مطرح شدن این مسائل هم مهم باشه تا قبل از اینکه کاری رو انجام بدیم به پیامدهاش هم یخورده فکر کنیم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیایید ایرانی بازی نکنیم!!!!!

ای بابا عجب بدشانسی اوردی. ولی خوب باید به استاد هم حق داد. وقتی یک ایرانی این بلا رو سرش بیاره خوب به همه ایرانیا بدبین میشه دیگه. با این حال به نکته خیلی خوبی اشاره کردی و امیدوارم مشکلت حل بشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

منم خيلي متاسفم. ايشالا يه استاد ديگه خوب پيدا مي کنين و از جاي بهتري پذيرش مي گيرين.
    حالا يه سوال؟! ميشه بگين اين مسئله مربوط به کدوم کشوره؟

وقتی یک ایرانی این بلا رو سرش بیاره خوب به همه ایرانیا بدبین میشه دیگه. با این حال به نکته خیلی خوبی اشاره کردی و امیدوارم مشکلت حل بشه.
    I agree with this
    completely!
    It is against moral and ethics to think only about ourselves > :'(

? By the way isn't it possible for you to explain the situation for the professor and even name the other student
    !I am aware that he does not reply now
    I am interested to know what you are doing to do and what finaly happens
    hoping that it would be solved
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط *alireza*

? By the way isn't it possible for you to explain the situation for the professor and even name the other student
    !I am aware that he does not reply now

[/left]
    alireza درست ميگه. اگرم با email جواب نمي ده، با تلفن باهاش صحبت کنين. بعضي اوقات صداقت در لحن کلام اثر گذار ميشه. بهش بگين که خيلي وقت و انرژي واسش گذاشتين و جاهاي ديگرم از دست دادين....

کشورش آمریکا بود
    منم فعلا واسه این دانشگاه منتظرم ببینم خودشون چی میگن؟؟
    در مورد تلفن هم به ذهن خودمم رسید. ولی آخه خودش که مستقیما نگفته که دلیل جواب ندادنش این مسئله است. فکر کنم چند روز دیگه صبر کنم بهتر باشه.

Senior Member

از دوستان معذرت می خوام اگر مقداری تند می نویسم، اما خوب چون خیلی این لحن رو دیدم اینجا می گم:
    بییایم اونقدر شعور داشته باشیم که اگر کوچکترین اشتباهی به وسیله کسی انجام شد، مثل توی تاکسی و یا توی صف نونوایی به کل کشور نسبت ندیم.
    شما اگر به هر دلیلی وضعیت پذیرشت Suspend شده، واقعاً باید چنین تاپیکی بنویسی و چنین عنوانی براش بذاری؟!؟ متاسفم که فردی مثل تو ...
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    از دوستان معذرت می خوام اگر مقداری تند می نویسم، اما خوب چون خیلی این لحن رو دیدم اینجا می گم:
    بییایم اونقدر شعور داشته باشیم که اگر کوچکترین اشتباهی به وسیله کسی انجام شد، مثل توی تاکسی و یا توی صف نونوایی به کل کشور نسبت ندیم.
    شما اگر به هر دلیلی وضعیت پذیرشت Suspend شده، واقعاً باید چنین تاپیکی بنویسی و چنین عنوانی براش بذاری؟!؟ متاسفم که فردی مثل تو ...
    منم با m.hashemian موافقم
    عنوان تاپیک به نوعی بی احترامی به همه ایرانی هاست ،هرکاری هرکی کرد رو نباید به همه ربط داد.

این topic رو برای توهین به کل ایرانیا ننوشتم. ولی یه سری کارایی هست که خیلی از طرف ایرانیا انجام میشه. هدف من فقط این بود که اگه خودمون رفتیم اونجا بدونیم که کارامون چه تاثیری میتونه داشته باشه. چون من از دوستام که آمریکا هستن انقدر این موضوع رو شنیدم که از طرف ایرانیا انجام شده که فکر میکنم مطرح شدنش اینجا لازم بود. همین الان میتونم استادای ایرانیی رو بهتون معرفی کنم که به خاطر همچین بلاهایی که سرشون اومده ایمیل از طرف دانشجوی ایرانی ببینن delete میکنن. حالا دیگه خارجیا هیچی. ولی فکر کنم اگه توی کشور خودمون این مسئله مطرح شه بهتر از اینه که همه جا همچین برداشتی از ما داشته باشن و ما بخوایم خودمونو گول بزنیم. در هر صورت اگه topic مشکلی داشت sorry.

شایدم اگه خوده شما موقعیت بهتری پیدا کنی ( مالی و...) همینکار رو بکنی!!! البته من مسه یه برادر دارم اینو میگم که یه کم ارومتر بشی و شاید هضمش کنی وگنه قصدی ندارم
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)