صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 64

موضوع: تاثیرات منفی پذیرفتن چند admission / ترنسفر از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر

پیش فرض پاسخ : بیایید ایرانی بازی نکنیم!!!!!

یک خورده بد شانسی آوردی ??? .یعنی اگه نسبت استادای اونجا را به کسانی که از اینجا اپلای کردند تو رشته تون و اینکه احتمال اینکه یه ایرانی موقعیت بهتر گیر بیاره و دور بزنه بسنجی.. می بینید احتمال کمیه .من نمی گم کاره خوبیه ولی ادم تا موقعیتش پیش نیاد نمی تونه قضاوت کنه .آدم نمی اد رزومه شا و مشکلاتی مثل غربتا تحمل کنه . حالا شاید یک ایرانی با یک احتمال کم در اینده می خواد با همین استاد کار کنه.بعدشم میشه این سو تفاهما با کلی زنگ زدنا و بحث برطرف کرد.اینکه یک استاد اینقدر باید فهیم باشه که حالا یک کسی این کارو کرد به یک ملیت نسبت نده.
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

Dear friend , i know your situation is really hard!! but in US it is common you change your Dr or even university if you find better than previous!! so may be the Dr got sad, but do not think it is only related to iranian student i saw many students from different country that did the same work!!!
    who knows if we were him what we did?!? but i agree that it is not mortal behavior but it is not related to iranian
    you know may be ; indeed, it is more worse in Iran than here
    i hope you can find the best university
    Regards

Junior Member

Hello, I am in EU not US,
    at least I can say it is not usaul here but an Iranian guy did it here and changed his professor to an Iranian one, I do not think its approprate, reason is the guy thinks you just used his fund for getting visa, so not a good idea at all! an d has very negative effects on the professor and even the department

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

متاسفانه کار هایی از این دست توسط دوستان عزیز بسیار انجام می شود
    این او می تونید از cV ها و sop نوشتن های خیلی ها دید !!! گلاب به روتون تو عمرشون اسم هرچی روشنیدن به عنئان SoPHISTICATED و الی آخر می نویسه!! ولی اخه باید اینا جواب بده !! حالا جواب هیچی ، در صورتی که بعدا کار رو خراب کنه دیگه کلا account ایرانی ها اونجا بسته می شه !!
    کار خوبو یکی از استادای ما کرد ، یکی از بچه ها که باهاش کم شده بود بهش گفت من rec نمی دم . می ری راه رو واسه ی بقیه می بندی!! اونجا بود که تو دلم به آقای دکتر مجللی یک مرحبا گفتم ;D
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

منطقی نیست که به دلیل خیانت یک نفر همه رو محکوم کردولی فکر نکنم فقط یک نفر باشه
    یکی از دوست هایمن پذیرش nus گرفت ولی قبل از اتمامدرس ها رفت آمریکا
    متاسفانه به دلیل تربیت به و آگاهی پایینی که سال ها باهاش رشد می کنیم چنین خیانت هایی رو زرنگی میدونیم (مثلا تو یکی از تاپیک ها تو همین سایت که متاسفانه آدرسش رو ندارم تقریبا همه می گفتند تا گرفتن فرم I20 و اتمام کار، هیچ اطلاعاتی از کار هاتون به بقیه ندین. چون ممکنه کسانی که شرایط شما و مثلا بورس های خاصی که گرفتین رو بفهمند و سعی کنند به طریقی به جای شما پذیرش بگیرند. تاسف باره!!!)

وای وای ما ایرانیا خیلی بدیم...ایش ویش
    این حرفا چیه آمو جون...اولا که اون استاده که جوابتو نمیده احتمالا از رزومت خوشش نیومده...چرا خودتو با اون یارو که فاند گرفته مقایسه می کنی
    بعدشم اون یارو رو لیاقت و شایستگی هاش بوده که استاده بش فاند داده و روی moral ethics نبوده...وقتی آدم شایسته جای بهتره باید بره.ایرانی لیاقتش بهتریناس..اگه یارو که میتونسته به یه دانشگاه بهتر بره اونجا میموند خوب بود؟ اوقت میگفتن این ایرانیه خله!
    اونجا لیاقتتونه که حرف میزنه نه روابط..اگه رزومه توپ داشتی استاده برات له له میزد پس زیاد خودتو اذیت نکن.
    بعدشم به فرض که استاده همچین نتیجه ای گرفته که با ایرانیا حال نکنه! اصلانم نباید بش حق داد....;کسی که بر اساس ملیت یا نژاد یا جنس انتخاب کنه دیگه حرفی نتمیشه دربارش زد و استاده مردوده نه کسایی که نونه لیاقتشونا میخورن
    بعدشم حسودی و اینا تو کدوم کشوری نیست؟ همه جا هس
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

فکر نکنید فقط ایرانی ها هستند که با وجود داشتن فاند از یه دانشگاه ، دانشگاه بهتری رو انتخاب میکنند.قانونش همینه . چرا جایی که بهتره نرید ؟ اوشون هم اشتباهشون این بوده که بعد از اینکه دانشگاه بهترو ok کرده به استاد قبلی یه email نزده که من نمیتونم بیام و نیومدنشو موجه کنه تا استادم جاشو به یکی دیگه بده
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Senior Member

ببینید دوستان من نظرم اینه که کار درست تا زمانی درسته که شما به آزادی ها و آینده یه نفر دیگه لطمه نزنید .. ممکنه این لطمه زدن از جانب شما اتفاق بیفته و شما هم به نتیجه بهتری در آخر برسید ولی در هر صورت کاری که انجام دادید درست نیست و یکجور ناجوانمردی حساب میشه ... هر چند این روزا دیگه کی به این جور چیزا اهمیت میده متاسفانه ... حالا نتیجه اینجور کارا چیه ؟ ... نتیجش اینه که مثلا یه سال دانشگاه تورنتو کانادا کلا به ایرانی ها پذیرش نمیده چون خیلی از افراد که به اصطلاح دنبال بهترینها هستن وقتی ویزای آمریکاشون جور میشه این دانشگاه رو میپیچونن ... خب شما اگه بهترین دانشگاه از هر نظر واستون همین دانشگاه بوده باشه و بفهمید که به خاطر اشتباه یکی دیگه شما دارید مجازات میشید چه حسی بهتون دست میده ؟؟ اونوقت چه قضاوتی دارید ؟؟ اینکه مثلا ویزا گرفتن شانسیه و ... که نشد دلیل که شما بیاید و اوضاع رو واسه بقیه دوستاتون خراب کنید ...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    از دوستان معذرت می خوام اگر مقداری تند می نویسم، اما خوب چون خیلی این لحن رو دیدم اینجا می گم:
    بییایم اونقدر شعور داشته باشیم که اگر کوچکترین اشتباهی به وسیله کسی انجام شد، مثل توی تاکسی و یا توی صف نونوایی به کل کشور نسبت ندیم.
    شما اگر به هر دلیلی وضعیت پذیرشت Suspend شده، واقعاً باید چنین تاپیکی بنویسی و چنین عنوانی براش بذاری؟!؟ متاسفم که فردی مثل تو ...
    یک چیز و قبول کنیم که از این اتفاقات زیاد می افته... مهم نیست، عنوان این موضوع چیه؟! مهم، مفهومش است که: ایرانی را برای اون طرفی ها بد معرفی می کنه، حتی اگه یه نفر هم نظرش با این کار نسبت به ایرانی منفی کنه!!!... حالا خودمان بین خودمان مطرح کنیم مهم نیست.. ولی هر کدام از ما اون، طرف نماینده ی ایرانیم، پس ...
    "به جای کت دکمه رو نچسبیم..." متشکرم.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

متاسفانه همه ما این خاصیت رو تا حدودی داریم! و باید سعی کنیم کمی خودمونو اصلاح کنیم. این که این تیتر چیه مهم نیست ؛ مهم اینه که واقعا ما اینطوری هستیم. در ضمن خیلی از استادها و دانشگاههای کانادا با ایرانیا مشکل دارن ؛ اونم دقیقا برای همین موضوعیه که دوستمون گفته بوده. معمولا ما برای چند تا دانشگاه اقدام می کنیم و اولویت بندی می کنیم خوب این عادیه. ولی مشکل کار اینجاست که ما به دانشگاه مربوطه ok میدیم و وقتی دیدیم جای دیگه کار درست شد نمی ریم. من احتمال می دیم خیلی ها حداقل یه جا رو رزرو نگه می دارن. پس این اشتباه تقریبا همه می کنن. و این خیلی کار اشتباهی هست. :-[ :-\
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)