صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: باید و نباید ها در ورود به محیط جدید دانشگاهی و زندگی

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : باید و نباید ها در ورود به محیط جدید دانشگاهی و زندگی

من خیلی اینجا دیدم که بچه های ایرانی خجالت می کشن از اینکه با امریکای ها دوست شن از ترس زبان و بنابراین اکثر دوستاشون ایرانی هستند و همه هم از زبان گله دارند که علی رغم مثلا چند سال زندگی در اینجا هنوز در انگلیسی صحبت کردن مشکل دارند و یا مدام از لهجه فارسی حرق زدن خجالت می کشن به نظر من حتما باید ترسو خجالت را کنار بذارید و به اصطلا پر رو باشید و قاطی جمع های غیر ایرانی ترجیحا امریکایی شید چون مثلا اگه وارد جمع پاکستنی یا آلمای ها شید ( تجربه خود من) اونها هم مدام وقتی فقط با خودشونن به زبان خودشون حرف می زننذ بنابراین بهتره که با امریکایی ها دوست شید و جلو برید و وارد جمع هاشون شید خیلی خیلی خوبه برای زبان
    به علاوه شما یه فرهنگ جدیدی را یاد می گیرید و می بینید که چقدر در بعضی موارد با ما فرق دارند و ین تفاوت ها برای خود من بسیار جالب بودند
    نکته دیگه اینکه من با اینکه هشت ماهه اینجام اما باز هم زبان می خونم اگر چه بعضی ها مسخرم می کنند و می گن بسه زبان را باید ایران یاد گرفت اما به نظرم حتما اسلنگ ها و محاورات روزمرشون را یاد بگیرید یه کتابی است من خودم میوم و بسیار خوب است say it better in english این کتاب محاورات روزمره را سریه به شما یاد می ده
    خلاصه اینکه جسور باشید اعتماد به نقس داشته باشید و برید و در جمع دوستان غیر ایرانیه خودتون شرکت کنید
    HAPPINESS

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط هلیا
    من هم یه مدت در یه کشور اروپایی درس می خوندم. باید بهتون بگم که باید خودتون را آماده کنید که استادتون و هم لبی ها با هم به زبون خودشون حرف برنند و فقط وقتی روی سخنشون با شماست و یا جلسه گروه دارید انگلیسی حرف بزنند. این هم یکی از معایب تحصیل در اروپاست در کنار مزیت هایی که هممون می دونیم. اما عوضس این فرصت را به شما می ده که یه زبان جدید که احتمالا شیرینتر از انگلیسی هم هست را یاد بگیرید.
    البته بستگی به کشور هم داره، مثلا" در سوئد، سوئدی ها هیچ وقت جلوی یک آدم خارجی مثل شما حتی با خودشون سوئدی صحبت نمی کنند، چون این کار رو بد می دونن (البته در دانشگاه)...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

سلام

کسی سایت یا کتابی سراغ داره که انگلیسی محاوره ای خوبی باشه این روزها تمرین کنم؟

Junior Member

say it better in english
    سلام
    این کتاب رو از کجا می تونم تهیه کنم ؟ ایران هست ؟ یا PDf رو داری سونیا جان ؟ ممنون میشم راهنماییم کنی.
    "برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم."

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام،
    من نامزدم الان دانشجوی دکتری با بورسیه توی تگزاس هست و گرین کارت نداره. من چطور می تونم برم پیشش؟ با توجه به اینکه 7 ماه پیش برای توریستی اقدام کردم و رد شدم.
    به نظرتون تحصیلی اقدام کنم یا ازدواجی . یا راه سومی هم هست؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)