صفحه 1 از 1467 1234567891011511015011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14665

موضوع: پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

Post پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

با سلام

همانطور که مستحضر هستید، هموطنان متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر به دو دسته ی قبل و بعد از قانون جدید مهاجرت کانادا مصوبه 27 فوریه سال 2008 تقسیم می شوند.
    اما در این بین گروه سومی وجود دارند که ظاهراً نه تعلق به قانون قدیم دارند و نه قانون جدید. گروهی که بین تاریخ 27 فوریه تا 28 نوامبر 2008 درخواست مهاجرت نموده اند و فایل نامبرشان را مابین این پریود 8 ماهه دریافت کرده اند. عمده اختلاف این گروه با دگر متاقضیان قانون جدید به شرح ذیل می باشد:

1. فایل نامبر این عده برعکس دگر متاقضیان قانون جدید به جای سیدنی در دمشق صادر شده است
    2. مراحلی که در سایت CIC برای متاقضیان قانون جدید وجود دارد برای این دسته وجود ندارد
    3. ظاهراً اغلب این متقاضیان به دست فراموشی سپرده شدند و تا زمانی که به یک نحوی پیگیر پروسه مهاجرت خود نشده اند نامه ی آپدیت مدارک را نگرفته اند

از کلیه دوستانی که شامل این گروه می باشند، خواهشمند است تجربیات خودشان را در میان بگذارند.
    ضمناً در خواست میشود مراحل و تاریخ پیشرفت پروسه مهاجرت خود را بفرمایند تا بتوانیم جدولی مقایسه ای درست کنیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2

sorry to type in English

There is no such a thing as Group 3

All applicants whose applications have been received after Feb 27, are subjected to the new law. Sooner or later, they will receive letters stating they are or are Not eligible to apply. If not, they will receive their money and documents (hopefully after a long time

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2008 )

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria19
    sorry to type in English

There is no such a thing as Group 3

All applicants whose applications have been received after Feb 27, are subjected to the new law. Sooner or later, they will receive letters stating they are or are Not eligible to apply. If not, they will receive their money and documents (hopefully after a long time
    پوریا جان
    با سلام و تشکر از توجه شما
    با توجه به تجربیاتی که من دارم دقیقاً همچین گروهی خواسته و یا ناخواسته به وجود آمده است. بعضی از دوستان پس از پی گیری پروندشان با سفارت کانادا در سوریه، به ایشان در جواب ای میلی زدند که شغل شما جزو مشاغل مورد نیاز می باشد ولی باید صبر کنند. این صبر کردن معلوم نیست به چه علتی است؟ مگر این عده جزو قانون جدید کانادا نمی باشند که باید طی یک سال تکلیفشان مشخص شود. اینها که الان 16 ماهه گذشته نامه ی تکمیل مدارک را نگرفته اند. درثانی چرا باید با آنکه از نظر زمانی یک سال جلوتر از دگر دوستان میباشند، الویت زمانی رسیدگی پرونده ی متقاضیان رعایت نشود.

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2008 )

دوستان با سلام

یکی از تفاوتهای دیگری که این گروه (نه قدیم-نه جدید) با دوستان دیگر دارد، این است که پس از ارسال مدارک آپدیت شده توسط متقاضی، سفارت برخلاف گروه جدید که نامه ای به متقاضی دال بر تایید دریافت مدارک ارسال می نماید، اینکار را انجام نمی دهد.

خواهشمند است در صورت تمایل، تاریخ های مورد درخواست زیر را به من اطلاع دهیم تا بتوانیم جدولی جهت مقایسه پرونده دوستان، تهییه نماییم:

1. تاریخ فایل نامبرتان
    2. تاریخ نامه ی سفارت که به شما مهلت 120 روزه جهت آپدیت مدارکتان داده است
    3. تاریخ روزی که سفارت بسته حاوی آپدیت مدارکتان را دریافت کرده

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

در اینجا از دوستانی که تحت طبقه بندی کارگر متخصص برای مهاجرت به کانادا اقدام نموده و فایل انها به ورشو فرستاده می شود درخواست می شود که هر نوع اطلاعات جدید و هر فعل و انفعالی و موردی که در رابطه با فایلشون انجام می شود را با دیگر دوستان در میان بگذارند تا بتوانیم به یک جمع بندی در خصوص مدارک و مدت و دیگر مسائل برسیم
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

من پروندمو 30 مارچ 2008 لاج کردم دمشق....هنوز هیچ خبری ندارم از وضعیتش.....
    فایل نامبر هم میزنی تو cic میگه هنوز بررسی پرونده شروع نشده.....من نمیدونم این کانادا دیگه شورشو در آورده....
    مگه نگفته بودن با قانون بعده فوریه 2008 مدت رسیدگی کمتر از یک ساله؟....رشتمم حتمن مورد درخواسته(برق صنعتی)...نمیدونم چرا اینقدر لفتش میدن!

Senior Member pedram27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faryan
    فایل نامبر هم میزنی تو cic میگه هنوز بررسی پرونده شروع نشده.....من نمیدونم این کانادا دیگه شورشو در آورده....
    مگه نگفته بودن با قانون بعده فوریه 2008 مدت رسیدگی کمتر از یک ساله؟....رشتمم حتمن مورد درخواسته(برق صنعتی)...نمیدونم چرا اینقدر لفتش میدن!
    2 نفر را می شناسم مثل شرایط شما به دمشق Email زدند حدود 1 هفته تا 10 روزه جواب گرفتند.شاید بهتر باشد شما هم یک ایمیل بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط faryan
    دوست عزیز، آیا با سفارت تا حالا تماسی داشته اید یا خیر؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

با سلام به دوستان می دونم هنوز نمی توانید چیزی بنویسید ولی یه کم دووم بیارید تا بتونیم به کمک هم این انجمن را راه بندازیم. منم پدرم در امد تا به حد نوشتن رسیدم. با تشکر
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

الان یک ایمیل زدم و شرایطم رو گفتم....راستش تا حالا اینقدر پیگیرش نبودم و تو استرالیا بودم....ولی دیدم اینجا هم وضع کار افتضاحه!تصمیم گرفتم برم کانادا و دوباره یادش افتادم....نمیدونم اصلا به کسی که تو این تاریخها لاج کردن تماس گرفته سفارت یا نه. یک بار دیگه هم به سفارت کانادا تو سیدنی تماس گرفتم گفتم میتونم پروندمو بیارم ترنسفر کنم به اینجا...گفتن نه با قانون جدید نمیشه!ما از هر دو طرف مثل ایکه بد شانس بودیم...
    در مورده تماس سفارت مطمئنم که تماسی نگرفتن با ایران چون من آدرس ایرانو داده بودم....