صفحه 1417 از 1467 نخستنخست ... 41791713171367140714081409141014111412141314141415141614171418141914201421142214231424142514261427 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,161 تا 14,170 , از مجموع 14665

موضوع: پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

سلام دوستان . ثر این فروم. کسی هست که از مدیکالش 1 سال گذشته و هنوز پاس ریکوىست نشده؟؟

Passport Request: Feb 2014

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

بهارینای نازنین خوش امدی ایشاالله به زودی در کسوت یک پزشک عازم بشی و اماده بشی برای امتحانات ویژه پرشکان
    اما فرید خان عزیز نمیخوام بگم بعد از مدیکال چون می ترسم باعث دلشوره بشم دوستانی که ممکنه نگران بشن باید بدونند که مورد من برای این افیسر ها خاصه و همینطور که زیبایی عزیز امیدواری دادند روند 12 نزدیکه در ضمن من اون نامه رو گرفتم با یک ماه دوندگی که خودم هم باورم نمیشه البته با کلی مدارک تکمیلی ووکیلی که راهنمایی ها و نامه و کارش تا به حال فوق العاده بوده
    من باید کمر این افیسر رو خاکی کنم تا ناکام از دنیا نرم :-)

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط mama نمایش پست ها
    سلام uxmal09 جان
    ممنون كه ياد من هستيد
    و ممنون از فرال جان و ساير دوستاني كه پيام خصوصي ميدن
    من به منزل جديدي نقل مكان كردم و سرويس اينترنت خوبي ندارم به اجبار ي كه ناشي از فيبر نوري بودن خط تلفن ماست با خرج ٤٠٠ هزارتومن وايمكس گرفتم كه مثل عذاب جهنمي هاست و شبانه روز بايد پشت خط با ٣٠ نفر منتظر باشم تااينترنت را براي سه دقيقه راه بيندازند مودم رو هم يك بار عوض كردند من فكر مي كردم اپلاي ابرود فيلتر شده
    خلاصه مدتي است كه فرصت و امكان ارتباط با صفحه برايم محدود شده است الان همه صفحه هارو خوندم جو تاسف باري است اين افيسر محترم پرونده من هم لابلاي ٩٠٠ صفحه مدارك من هي ميگرده و يه چيزي پيدا مي كنه و مي فرسته براي استعلام - چند بار مدارك اشتغال به تحصيل بچه هارو اونم دونه به دونه به فاصله سه ماه خواسته

حالا من كفش اهني پوشيده ام و بايد وارد اداره اي بشوم كه يازده سال است به انجا نرفته ام و كسي من رو بجا نمياره وواي كه بدانند نامه يا تاييد گواهي را براي مهاجرت و سفارت كانادا مي خواهم فورا امتناع مي كنند اقلا پنج مدير رده بالا و قديمي من را تاييد كرده اند اما امان از مقام متوسطي كه بايد اخرين امضا را بزند و بخيل باشد
    بد نيست به اطلاع همه انهايي كه ميخواهند بدانند سفارت كانادا چگونه استعلام مي گيرد- به اطلاع برسانم كه اين كار را از طريق وزارت خارجه انجام مي دهند وزارت خارجه يك نامه فارسي به اداره دولتي مربوطه مي نويسد كه سوابق كاري ايشان را براي ما بفرستيد چون سفارت كانادا خواسته خلاصه واي به حال كسي كه مدير مربوطه از سفارت و كلا غرب و مهاجرت طرف خوشش نيايد و بازهم واي به حال كسي كه سوابقش مربوط به ده سال پيش باشد فورا و احتمالا با نفرت مي نويسند كه نمي توانيم اين سوابق را تاييد كنيم

اين براي سفارت كانادا يعني سوابق دروغين بوده و مورد تاييد نيست ووقتي شما با يك ساك پر از مدارك و سوابق تقدير نامه و نشان ودرجه به انجا مي روي و مي پرسي لامذهب چطور براي من نوشتي تاييد نمي شود جواب اين است كه منظور ما اين بوده كه هيچ نامه يا گواهي را به سفارت هاي خارجي نمي دهيم و اگر هم از كاركنان كسي براي انها گواهي تهيه كند. ما ان را تاييد نمي كنيم و اين دستور العمل داخلي و محرمانه است و لزومي ندارد به سفارت ها توضيح بدهيم حال مجسم كنيد من بايد از بالا تا پايين يك بار ديگر گواهي جديدي مربوط به ده پانزده سال پيش تهيه كنم وبه افيسر ثابت كنم منظور اينها چه بوده و مجسم كنيد همان مدير را كه براي سفارت كانادا نوشته تاييد نمي شود- حالا مجبور باشد بنويسد ايشان از فلان تاريخ تا فلان تاريخ در اينجا شاغل بوده و من از روي دغ دل و حسادت به كسي كه نمي شناختم بدون تحقيق فورا نوشتم " ما نمي توانيم اين گواهي را تاييد كنيم" و علت ان را هم ننوشتم .

خوشبختانه من موفق شدم اين گواهي را دوباره بگيرم زيرا در رده هاي بالا مديراني بودند كه فورا و با احترام بسيار زياد و پي گيري گواهي جديدي به من دادند اما واي كه يك مدير رده پايين بخل به خرج دهد اين موضوع را مي توانستم در صفحه مطرح نكنم اما براي دوستاني كه در اينده بخواهند اقدام كنند يا مدركي را براي سفارت بفرستند نوشتم كه بدانند چقدر افيسر روي گواهي ها و مدارك دقت مي كند

من حدس مي زنم دو يا سه ماه ديگه بايد براي پاس ركوئست صبر كنم چون احتمالا براي همين نامه را نيز بايد استعلام بگيرند و نمي دونم اين مدير محترم امضاي خودش را تاييد خواهد كرد يانه - ويا افيسر تايي جديدي در موردي ديگ بخواهد
    وكيل خارجي من گفته به نظر من اين افيسر ها به همديگر تعصب دارند و ما دوبار انها را و وزارت مهاجرت را سو كرديم و ثابت كرديم در يك پرونده هر دو افيسر اشتباه كرده اند و سهل انگاري كرده اند به همين علت انها ميخواهند هر سخت گيري كه مي تونند براي تو انجام بدهند
    ام اين موضوع ا من مثل يك بازي و مسابقه و كشتي شده بايد تا روند ١٢ برم و افيسر را شكست بدم وكيلم براي هر موردي كه جديد پيش مياد پوست سر منو مي كنه تا دقيقترين و اصلي ترين مدارك را تهيه كنم و واقعا خسته ميشم بايد به افيسر ثابت كنم نمي تونه سرسري با مردم رفتار كنه

من با اجازه دوستان يه خونه فوق العاده خريده ام با ١٠٠ متر تراس و باغچه در ارتفاع و شوق و ذوق فراوان براي تزيين و دكوراسيون در گير نصب الاچيق و غيره
    اينا بي ربط نيست كه مي نويسم و تك و توك اشناياني كه ماجراي كانادي من را مي دونند ميگن حيف نيست اين خونه بزاري بري كانادا
    ولي من روند اخر كشتي گرفتنة با افيسر هستم وبايد حتما اونو خاكي كنم بعد ببينم حاضرم از اين باغچه دل بكنم و زير افتاب ولش كنم پنج سال خشك بشه يا نه
    چقدر مایه تاسفه که هموطن آدم اقندر با بخل و حسد رفتار میکنه وبعد اونور میری می بنی که چقدر با احترام باهات رفتار میکنن. گرچه مطمئنم اونجا هم موادر زیادی هست که
    مراجعین ممکنه اذیت بشن ولی به نظرم اینجا بیشتر آدم رو عصبی میکنه. میدوارم ماما جان زودتر خبرهای خوبی بشنویم
    تاریخ تشکیل پرونده 4 ژانویه 2006
    دریافت ایمیل آپدیت9اگوست2010 از ورشو
    ارسال مدارک25 اکتبر 2010،دریافت مدیکال 25 اکتبر2012،دریافت پاس رکوئست 30 ژانویه 2013 -دریافت ویزا 12 فوریه 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط solmaz76 نمایش پست ها
    چقدر مایه تاسفه که هموطن آدم اقندر با بخل و حسد رفتار میکنه وبعد اونور میری می بنی که چقدر با احترام باهات رفتار میکنن. گرچه مطمئنم اونجا هم موادر زیادی هست که
    مراجعین ممکنه اذیت بشن ولی به نظرم اینجا بیشتر آدم رو عصبی میکنه. میدوارم ماما جان زودتر خبرهای خوبی بشنویم
    اين احترام و درستكاري و رفتار درست الان حكم كيميا داره
    خونه به ظاهر لوكس ميخري بعد ميبيني كه چه افتضاحاتي كه ممكنه توي ساخت اتفاق نيفتاده بشه دست مي زني جلو كشو اشپزخونه مياد پايين ونت يا هواكش دروني كار نگذاشته اند لوله هود به بيرون راه نداره و شهرداري پايان كار را با رشوه و دوستي ر داده
    نمايشگاه بين المللي - مبل يري مبل ميخري سفارش ميدي مي بيني اصلا چنين جايي و شركتي وجود نداره و پول بيعانه ات به هدر رفته و نمايشگاه ىي در پيكر بين لمللي محل كلاهبرداريه

اينترنت پرسرعت ميخري نيم ميليون خرج مي كني اسمش وايمكسه و واقعا هي بخودت ميگي. واي. بازم مكس و فقط خريدار مسخره ميشه با مودم هاي قلابي چيني خراب كسي هم پاسخگو نيست ميخواي يه جواب فوري بدي كار مهمي داري اما دريغ. كه ساعات طولاني قطع هستش..

بنگاه املاك با هزاريك تعريف از درستكاري خودش با يكي از طرفين تباني مي كنه و فقط تو كلك مي بيني. كلك. حقه. و پستي
    خيال نكنيد ماما هيچكدام از اينارو نمي تونست پيش بيني كنه چرا ومي تونست و خنده دار اينه كه انقدر حقه ها حرفه اي شده كه وقتي قراره اتفاق بيفته ميفته
    هر جا و هر نقطه از تهران بخواي بري اونقدر بايد پشت فرمون گاز و ترمز بگيري توي ترافيك كه با موتور نيمةسوز و اعصاب و روح داغون و كبود برسي خونه
    يا از الودگي هوا از سردرد و تهوع وقتي مثل سرطاني ها ميرسب خونه با خودت عهد كني كه ديگه از خونه نري بيرون
    حالا ربط اينا به مهاجرت چيه
    من كه ميگم شايد اونجا اسمون رنگ ديگه اي باشه
    اميدوارم دوستاني كه رفته اند اين موارد رو هم در نظر بگيرند و حق چند سال زندگي در محيطي سالم را از خودشون نگيرند بالاخره يه لقممه نون پيدا ميشه
    من كه اگر از كانادا خوشم نيومد ميرم جز ٥٠٠ نفري كه ميخوان برن مريخ
    اما مي ترسم اونم ٩ سال ديگه طول بكشه تا ويزاش بياد

ApplyAbroad Superstar

مامای عزیز دست گذاشتید روی اصل مطلب. ببینید من و احتمالا بیشتر افراد مشابه من و شما که بعد از ساختن زندگی در ایران مهاجرت می کنیم بطور پیش فرض و در ابتدای امر نمی تونیم همون سطح رفاه مادی رو در کانادا برای خودمون ایجاد کنیم. به هزار و یک دلیل. اما در همون لحظه و آنی که با این قضیه که کنار اومدیم و پذیرفتیم چشم انداز عوض میشه. محیط ساخته شده که آرامش رو القا و نهادینه کنه... رانندگی، مدرسه، بانک، امنیت محیط .... بر فرض رفتار و اسلوب سیستم مدرسه دولتی اینجا طوری بود که بچه کلاس اولی من که زبان بلد نیست هر روز صبح پا میشه و اصرار و اصرار که زودتر بریم می خوام مدرسه باشم. کلاه برداری البته اینجا هم هست، چه در سطح خرد و چه در سطح کلان. باید دائم حواس تون به حساب بانکی باشه که فرضا شرکتی چیزی اضافه برداشت نکرده باشه. همین اینترنت که می فرمایید من هم با چند هفته تاخیر و بعد از عوض کردن دو تا شرکت ارائه کننده گرفتم چون به تعهداشون پایبند نبودن. اما جنس کلاه برداری با اون چیزهایی که فرمودید فرق داره. به اون گستردگی و زشتی نیست. اونقدر آدم رو به مرز استیصال نمی کشونه. راه برای گرفتن حق هست. مسالمت آمیز. همسایه ای داریم که شرقی است. چند سال پیش اینجا از خیابون رد می شه که ماشین بهش می زنه. از تبعات این تصادم گردن دردی است که هنوز هم ادامه داره. بیمه از همون سال تا الان و تا هر موقع که ناراحتی جسمانی ایشون ادامه داشته باشه هزینه زندگی رو براشون تامین کرده و ایشون بی نیاز از کار کردن زندگی می کنن. پر حرفی کردم. ببخشید. امیدوارم کار پرونده شما هر چه سریعتر پیش بره.

ApplyAbroad Hero

مرسی آقای یوکسمال از بیان واقعیت ها.خیلی خوب میشد اگر دوستانی هم که تازه اومدن اینجا نظراتشون را میگفتن .
    واقعیت اینه که جوامع را انسان ها تشکیل دادن و هر کدام برای زندگی کردن یک نوع تربیت شدن و نهایتا هر کسی اون کاری را میکنه که به نفعش باشه.و دوستانی که نیومدن و مخصوصا شما مامای عزیز از باغچه تون لذت ببرید و سعی کنید خوب استراحت کنید چون اینجا وقت کم میارید حتی برای استراحت کردن .

Banned

راسش اینجا رو خیلی دوست میداریم ولی بیکاری داره دیوانم میکنه , من انگلیسیم در حد زبان مادری طوری که اینا وقتی میگم چند روز از ایران آمدم شوکه میشن ولی هنوز منگم نمیدونم کجا باید برام دنبال کار . پول داریم میریزیم دور در حد خدا همینجور داره میره , خوبی خیلی زیاد داره خیلی زیاد ولی تا وقتی کار مناسب پیدا نکنید نمیتونید بگید من کانادا اومدم خوش به حالم . ٢ تا خط تلفن گرفتیم که فقط شارژ ماهیانه میدیم ولی اونا بهمون ٢ تا گوشی مجانی دادند تازه ٢٠٠ دلار هم گیفت دادند که یه کم ما روش گذاشتیم ی TV هم خریدیم ولی من هنوز دارم سکته میکنم چون کار ندارم . کار کار کار

لطفا بگید من چجوری کار بگیرم

Senior Member baharina آواتار ها

دوستان كارت پ.ر ما بعد از كمتراز ١٠ هفته به دستمون رسيد
    به اميد ويزا براي دوستان منتظر
    به حباب نگران لب يك رود قسم و به كوتاهي ان لحظه شادي كه گذشت غصه هم خواهد رفت، انچناني كه فقط خاطره اي خواهد ماند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    دوستان كارت پ.ر ما بعد از كمتراز ١٠ هفته به دستمون رسيد
    به اميد ويزا براي دوستان منتظر
    مبارک باشه...
    اینم یک گام دیگه به جلو و یک نشان دیگه از به بار نشستن صبر و مداومت!
    حالا باید چه کار کرد؟ نوبت چیه؟

[QUOTE=kamikamrani;1383176]راسش اینجا رو خیلی دوست میداریم ولی بیکاری داره دیوانم میکنه , من انگلیسیم در حد زبان مادری طوری که اینا وقتی میگم چند روز از ایران آمدم شوکه میشن ولی هنوز منگم نمیدونم کجا باید برام دنبال کار . پول داریم میریزیم دور در حد خدا همینجور داره میره , خوبی خیلی زیاد داره خیلی زیاد ولی تا وقتی کار مناسب پیدا نکنید نمیتونید بگید من کانادا اومدم خوش به حالم . ٢ تا خط تلفن گرفتیم که فقط شارژ ماهیانه میدیم ولی اونا بهمون ٢ تا گوشی مجانی دادند تازه ٢٠٠ دلار هم گیفت دادند که یه کم ما روش گذاشتیم ی TV هم خریدیم ولی من هنوز دارم سکته میکنم چون کار ندارم . کار کار کار

سلام. دوستان در تاپیک " کار برای تازه واردین " و سایر تاپیکهای مربوط به اشتغال در کانادا نقطه نظرات مفیدی ارائه کردند ازجمله سایتهای کاریابی و ...
    که پیشنهاد میکنم آنها را مطالعه کنید شاید کارساز باشند
    .خوشبختانه مشکل زبان هم ندارید که شانس شما را افزایش میده. موفق باشید.
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013