صفحه 2 از 1467 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 14665

موضوع: پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110
    با سلام به دوستان می دونم هنوز نمی توانید چیزی بنویسید ولی یه کم دووم بیارید تا بتونیم به کمک هم این انجمن را راه بندازیم. منم پدرم در امد تا به حد نوشتن رسیدم. با تشکر
    با سلام
    پرونده من هم به ورشو فرستاده شده ولي تا كنون هيچ نامه آپديت ويا غيره دريافت نكرده ام.وضعيت دوستان ديگر در چه حاليه؟

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2008 )

نقل قول نوشته اصلی توسط faryan
    الان یک ایمیل زدم و شرایطم رو گفتم....راستش تا حالا اینقدر پیگیرش نبودم و تو استرالیا بودم....ولی دیدم اینجا هم وضع کار افتضاحه!تصمیم گرفتم برم کانادا و دوباره یادش افتادم....نمیدونم اصلا به کسی که تو این تاریخها لاج کردن تماس گرفته سفارت یا نه. یک بار دیگه هم به سفارت کانادا تو سیدنی تماس گرفتم گفتم میتونم پروندمو بیارم ترنسفر کنم به اینجا...گفتن نه با قانون جدید نمیشه!ما از هر دو طرف مثل ایکه بد شانس بودیم...
    در مورده تماس سفارت مطمئنم که تماسی نگرفتن با ایران چون من آدرس ایرانو داده بودم....
    با سلام
    دوست عزیز
    احتمالاً شما هم جزو دسته ی فراموش شدگان می باشید.
    سعی کنید هر هفته بهشان یک e-mail بزنید. منتها آمادگی این را داشته باشید که پس از پی گیری شما، بلافاصله سفارت نامه ی آپدیت مدارک و مهلت 120 روزه را برایتان ارسال کند.
    شما تاریخ فایل نامبرتان چه تاریخی هست؟

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2008 )

خوب جناب پیمان ممنون از بابت رسیدگی و ایجاد تاپیک...

بنده پس از اطلاع از تغییر شرایط قانون مهاجرتی در خرداد سال 87 که نوشته شده بود برای پرونده های پس از تاریخ 28 فوریه 2008 روند رسیدگی کوتاه تر شده و رشته شغلهای جدید نیز حوالی تیرماه همان سال اعلام شد در تاریخ 11 سپتامبر 2008 از طریق سفارت کانادا در تهران فقط simplified application form را به همراه مبلغ 550 دلار کانادا ارسال نمودم که درست به فاصله 41 روز پس از آن نامه ای ارسال شد که در آن تنها فایل نامبر بنده درج شده بود و همچنین توضیح کوچکی که بدلیل انتخابات نخست وزیری و تغییر احتمالی کابینه شما بر طبق قانون جدید مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت ولی هنوز هیچ تاریخ قطعی جهت شروع این پروسه جدید در نظر گرفته نشده است...(بله..فرم و مبلغ به سفارت کانادا در سوریه ارسال شده است..)
    در تاریخ 22 مارس 2009 (توجه کنید پس از گذشت چند ماه) ایمیلی بدستم رسید که حاکی از شروع پروسه 120 روزه ارسال مدارک جهت step 2 بود... کاغذ رسمی همین ایمیل نیز در تاریخ 12 اردیبهشت 88 بدستم رسید...مدارک در تاریخ 18 تیر ماه 88 ارسال و در تاریخ 22 تیرماه(مهلت قانونی پایان زمان ارسال مدارک 28 تیرماه بود)به سفارت کانادا در دمشق رسیده است..و تاکنون هیچ جوابی نیز داده نشده است...
    مطلبی مانده که من جواب نداده باشم و شما پرسیده باشید دوست من؟ سپاس از توجه شما...

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiyar2002
    خوب جناب پیمان ممنون از بابت رسیدگی و ایجاد تاپیک...

بنده پس از اطلاع از تغییر شرایط قانون مهاجرتی در خرداد سال 87 که نوشته شده بود برای پرونده های پس از تاریخ 28 فوریه 2008 روند رسیدگی کوتاه تر شده و رشته شغلهای جدید نیز حوالی تیرماه همان سال اعلام شد در تاریخ 11 سپتامبر 2008 از طریق سفارت کانادا در تهران فقط simplified application form را به همراه مبلغ 550 دلار کانادا ارسال نمودم که درست به فاصله 41 روز پس از آن نامه ای ارسال شد که در آن تنها فایل نامبر بنده درج شده بود و همچنین توضیح کوچکی که بدلیل انتخابات نخست وزیری و تغییر احتمالی کابینه شما بر طبق قانون جدید مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت ولی هنوز هیچ تاریخ قطعی جهت شروع این پروسه جدید در نظر گرفته نشده است...(بله..فرم و مبلغ به سفارت کانادا در سوریه ارسال شده است..)
    در تاریخ 22 مارس 2009 (توجه کنید پس از گذشت چند ماه) ایمیلی بدستم رسید که حاکی از شروع پروسه 120 روزه ارسال مدارک جهت step 2 بود... کاغذ رسمی همین ایمیل نیز در تاریخ 12 اردیبهشت 88 بدستم رسید...مدارک در تاریخ 18 تیر ماه 88 ارسال و در تاریخ 22 تیرماه(مهلت قانونی پایان زمان ارسال مدارک 28 تیرماه بود)به سفارت کانادا در دمشق رسیده است..و تاکنون هیچ جوابی نیز داده نشده است...
    مطلبی مانده که من جواب نداده باشم و شما پرسیده باشید دوست من؟ سپاس از توجه شما...
    خیلی ممنون جناب آقای اسفندیار برای توضیحات کامل ولی تاریخ فایل نامبر را فقط به ما نگفتید.
    شما وقتی CIC را چک می کنید چه پیغامی می دهد؟
    اینجوریکه من متوجه شدم تاریخی که مدارک آپدیت شده به دستشان رسیده 13 July می باشد.

ApplyAbroad Veteran

[quote=mhy77 ]
    با سلام
    پرونده من هم به ورشو فرستاده شده ولي تا كنون هيچ نامه آپديت ويا غيره دريافت نكرده ام.وضعيت دوستان ديگر در چه خبر؟ میشه بگی چه تاریخ فایل باز کردی و چه تاریخی به ورشو رفته؟ من جولای 2005 هستم و من هم هنوزنامه اپدیت برام نیومده
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان
    خیلی ممنون جناب آقای اسفندیار برای توضیحات کامل ولی تاریخ فایل نامبر را فقط به ما نگفتید.
    شما وقتی CIC را چک می کنید چه پیغامی می دهد؟
    اینجوریکه من متوجه شدم تاریخی که مدارک آپدیت شده به دستشان رسیده 13 July می باشد.
    در نامه ارسال شده حاوی فایل نامبر هیچ تاریخی درج نشده است.
    وضعیت من in process است.

ApplyAbroad Veteran

این مطلب را به نقل از یکی از دوستان اینجا می نویسم :سلام. من دقیقن چهارم ژانویه اقدام کردم. سال 2005.دوستی هم دارم که ماه مارچ اقدام کرده ولی هنوز ای میلی دریافت نکرده. ظاهرن این ای میل ها نظم درستی نداره. چون یک نفر هم به من ای میل زده و گفته ماه هشتم 2005 است که من باور نکردم چون جدیدتر از خودم تا حالا با کسی برخورد نکرده بودم. این از این. اما مدارک. خود سفارت در ورشو اصرار داره که فقط مدارک آپدیت شدنی مثل تشخیص هویت و مدارک مالی و مدارک کار آپدیت بشه. 11 مورده که البته وکیل ما گفته جز مدرک زبان همه چیز رو دوباره بفرستیم. ما هم داریم همین کار رو می کنیم.الان یک هفته است که ای میل رو دریافت کردیم و نود روز وقت داریم که البته چون همون روز اول رفتیم برای تشخیص هویت و بقیه ی مدارک هم تا آخر هفته می ره واسه ترجمه به نظرم خیلی سریع تر بفرستیم. اما این که اون طرف چه خبره خود وکیل مون هم نمی دونه اما خیلی بعید می دونه که پرونده ی ما مشکلی داشته باشه. اما چیزی که من نمی دونم مساله ای است به نام اکانت. می گفتن که اول اکانت دریافت می کنی یعنی یک شماره و بعد تکمیل مدارک انجام می شه. این اتفاق برای ما نیفتاده و ما از لحاظ زمانی خیلی نگرانیم . با بررسی های ما تا یک ماه دیگر نوبتمون می شد و میرفتیم دمشق برای مصاحبه و بعد تا شش ماه بعد رفتنی می شدیم حالا نمی دونیم چی می شه. 5 سال است که زندگی مون را نگه داشتیم رو هوا و هنوز هیچی معلوم نیست. فقط توصیه ای که به شما می کنم اینه که حساب ات رو خوب و سرپا نگه داری. حتمن یکی دوباره تا سقف 6 تا 7 میلیون توش بریز و نذار حساب خالی بمونه
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiyar2002
    در نامه ارسال شده حاوی فایل نامبر هیچ تاریخی درج نشده است.
    وضعیت من in process است.
    با سلام
    موقعی که روی in process کلیک می کنید چه پیغامی میدهد؟

سلام پیمان جان
    منم در اردیبهشت 87 اقدام کردم و دو هفته بعد فایل نامبر گرفتم.الان بیشتر از 6 ماهه وضعیتم Decision Made مونده.تو سایت چک کردم:
    "We started processing your application on May 23, 2008.
    A decision has been made on your application. The office will contact you concerning this decision.".ایمیل هم زدم جواب دادند:
    Dear Sir:
    Please note that this application was concluded. A letter will be mailed to you soon thereby fully concluding the application.
    Please be patient until you receive the letter before requesting any further information.For updated information on our processing standards, we welcome you to visit our web site.
    Regards,
    اما الان یک ماه از این جواب میگذره و هنوز خبری نیست.رشته من الکترونیک هستش و بعد از 27 فوریه و قبل از 28 نوامبر اقدام کردم.اون موقع تو لیست بود.هنوز هیچ مدرکی هم نخواستند.
    نظرتون چیه؟اگر کنسله از کجا میتونم بفهمم؟چرا نامه کنسلیش نمیاد؟منم کاملآ مثل اقای اسفندیار اقدام کردم

جدول وضعیت پرونده ی بچه های نه قدیم- نه جدید!