صفحه 4 از 1467 نخستنخست 1234567891011121314541045041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 14665

موضوع: پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2008 )

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiyar2002
    با سلام و پوزش تاخیر در پاسخ گویی
    می گوید که پرونده شما از تاریخ 17 سپتامبر 2008 در حال این پراسس هست..(که البته بنده 11 سپتامبر اقدام کرده ام..)
    خب شما 11 سپتامبر مدارک را پست کرده اید ولی تاریخ فایل نامبرتان 17 سپتامبر است. جدول را آپگریت کردم.
    دوستان کسی نمی خواد به جدول ما بپیونده؟

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2008 )

با سلام بر پیمان نازنین...

چند روز اختلاف در ثبت نام اولیه یک ماه اختلاف در دریافت نامه دوم را بین من و شما باعث شده...پس تا اینجا شما پایونیر هستید...
    جدول هم بسیار زیبا طراحی شده..
    حتما از دوستان دیگر هم هستند که کم کم به گروه کوچک ما ملحق خواهند شد..

من همانطور که قبلا هم گفته ام برای کد-رشته پزشکی اقدام کرده ام..شما چطور؟
    دیگر اینکه کم کم وارد فاز یک ساله از اقدام می شویم...الان که آگهی وکیل های مهاجرتی را می بینیم که نوشته اند مهاجرت به کانادا در کمتر از یک سال(مجله نظام پزشکی)بر طبق رشته های جدید درخواستی..نمی دانم بخندم که آنان چیزی نمی دانند و یا اینکه عصبانی شوم که چرا کلاه برداری می کنند و آب در دهان متقاضیان راه می اندازند...

سلام پیمان جان
    با توجه به وضعیتی که قبلآ توضیح دادم من میتونم دوباره اقدام کنم یا باید صبر کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط بهادر
    سلام پیمان جان
    با توجه به وضعیتی که قبلآ توضیح دادم من میتونم دوباره اقدام کنم یا باید صبر کنم.
    فکر کنم هیچ مشکلی نباشه اگه بخواهید دوباره از طریق سیدنی اقدام کنید. معلوم نیست اینها کی و چگونه قصد دارند هزینه برگشتی پروسس فی های قبلی را به متاضی ها پس دهند.

پیمان جان
    ممنون از جوابتون .راهی هست که بشه مطمئن شد؟
    پرونده من کامل بسته نشده چون هنوز Status رو میتونم باز کنم .
    منظورم اینه که دو تا پرونده مشکل ساز نمیشه هر چند که اولی جوابش منفیه ولی فکر میکنم بسته نشده

پیمان جان
    ممنون از جوابتون .راهی هست که بشه مطمئن شد؟
    پرونده من کامل بسته نشده چون هنوز Status رو میتونم باز کنم .
    منظورم اینه که دو تا پرونده مشکل ساز نمیشه هر چند که اولی جوابش منفیه ولی فکر میکنم بسته نشده
    با توجه به متن e-mail به نظر می رسه اون پرونده تون کاملاً بسته شده و فقط مرحله ی Refund آن مونده.
    پیام هایی که در سایت CIC است خیلی دقیق نیست و روش نمیشه حساب باز کرد. دوستانی هستند که الآن در کانادا می باشند ولی در سایت مرحله ی پرونده شان را in process نشان می دهد.

سلام پیمان جان
    کلافه شدی از دست ما...به هر حال ببخشید.
    من لیسانس الکترونیک دارم با 8 سال سابقه که میتونم تو زمینه IT سابقشو از شرکت جور کنم چون مرتبطه.من میتونم با قانون جدید اقدام کنم یا نه.
    منظورم اینه که مدرک تحصیلی با سابقه کار یکی نیست ولی خوب یه جورایی مرتبطه.البته من فرم EG7 رو کامل خوندم و ندیدم جایی حرفی از مدرک زده باشه و همه تاکیدش رو سابقه کاره.
    ببخشید که این سوال ربطی به تاپیک نداره

سلام پیمان جان
    کلافه شدی از دست ما...به هر حال ببخشید.
    من لیسانس الکترونیک دارم با 8 سال سابقه که میتونم تو زمینه IT سابقشو از شرکت جور کنم چون مرتبطه.من میتونم با قانون جدید اقدام کنم یا نه.
    منظورم اینه که مدرک تحصیلی با سابقه کار یکی نیست ولی خوب یه جورایی مرتبطه.البته من فرم EG7 رو کامل خوندم و ندیدم جایی حرفی از مدرک زده باشه و همه تاکیدش رو سابقه کاره.
    ببخشید که این سوال ربطی به تاپیک نداره
    خواهش می کنم آقا بهادر،
    من چیزی که از وکلای مختلف شنیدم اینه که این سابقه ی کاری هست که بیشتر اهمیت دارد و با رشته های تحصیلی غیر مرتبط نیز می توان درخواست مهاجرت کرد. لیسانس الکرونیک هم همچین بی ربط با IT اصلاً نیست. درضمن در قانون جدید کسانی که حداقل یک سال در یکی ازدسته های شغلی اعلام شده سابقه کار دارند، می توانند درخواست مهاجرت کنند و صحبتی از رشته تحصیلی نشده. حتماً فقط در صورتیکه کمی مرتبط باشه کفایت میکند. مثلاً رشته ی تحصیلی یک لوله کش چه می تواند باشد؟
    موفق باشید

با سلام

من هم می خواستم به جدول شما بپیوندم

تاریخ رسیدن فرمهای اولیه به دمشق: 13- جولای -2008

تاریخ اعلام مهلت 120 روزه: 22-فوریه -2009

تاریخ رسیدن مدارک خواسته شده در نامه 120 روزه به دمشق: 21 - می - 2009

وضعیت در سایت: IN PROCESS و با متن We started processing your application on July 13, 2008.

الان حدودا 80 روزه که مدارکم رسیده و خبری از مدیکال هم نیست

امیدوارم که مفید باشه

رضا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza madadjoo
    با سلام
    من هم می خواستم به جدول شما بپیوندم
    تاریخ رسیدن فرمهای اولیه به دمشق: 13- جولای -2008
    تاریخ اعلام مهلت 120 روزه: 22-فوریه -2009
    تاریخ رسیدن مدارک خواسته شده در نامه 120 روزه به دمشق: 21 - می - 2009
    وضعیت در سایت: IN PROCESS و با متن We started processing your application on July 13, 2008.
    الان حدودا 80 روزه که مدارکم رسیده و خبری از مدیکال هم نیست
    امیدوارم که مفید باشه
    رضا
    خوش آمدید آقا رضا
    ظاهراً نامه ی آپدیت مدارک ما در یک روز صادر شده، منتها شما موفق شدید مدارکتان را سر سه ماه پست کنید.
    جالب اینجا است که برای تمامی این گروه بر خلاف دوستان دیگه فقط کلمه ی in process در سایت cic قابل مشاهده است. یعنی ما تافته ی جدا بافته هستیم.
    آیا شما هم نامه آپدیتتان را با پی گیری و ای میل زدن به سفارت دریافت کردید؟