صفحه 6 از 1467 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 14665

موضوع: پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

این هم مطلب ارسالی یکی دیگه از دوستان در سایت ایرانتو:سلام من آگوست ۲۰۰۴ اقدام کردم مارس ۲۰۰۹ آپدیت کردم ۱۹ ژوئن فایلم ترنسفر شده ورشو هیچ ایمیل و خبری هم ندارم از سایت هم که چک می‌کنم میگه این پرسس
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2008 )

سلام به دوستان
    ما رد شدیم
    اینم پیغامش :
    decision made
    A decision has been made on your application. The office will contact you concerning this decision
    سه تا سوال داشتم :
    1- از کی میتونیم پرونده جدید باز کنیم ؟
    2- در این پرونده پولمون رو پس میدن ؟
    3- ثبت نام جدید هم با قانون بعد از 27 فوریه هستش ؟
    این دفعه نمره آیلتس رو میگیریم و بعدش ثبت نام میکنیم . اینجوری استرسش کمتره .
    ممنون و خدانگهدار

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2008 )

نقل قول نوشته اصلی توسط pma76
    سلام به دوستان
    ما رد شدیم
    اینم پیغامش :
    decision made
    A decision has been made on your application. The office will contact you concerning this decision
    سه تا سوال داشتم :
    1- از کی میتونیم پرونده جدید باز کنیم ؟
    2- در این پرونده پولمون رو پس میدن ؟
    3- ثبت نام جدید هم با قانون بعد از 27 فوریه هستش ؟
    این دفعه نمره آیلتس رو میگیریم و بعدش ثبت نام میکنیم . اینجوری استرسش کمتره .
    ممنون و خدانگهدار
    دوست عزیز این پیغام اصلاً معنی ردی نمیده بهتره منتظر نامه ی سفارت باشید.
    1. از وقتی که کاملاً مطمئن شدید رد شده اید
    2. هنوز طبق قوانین جدید کسی تجربه ی این را ندارد. بعید می دونم که پول را پس دهند ولی اگر شامل شما شود خود سفارت کانادا در تهران برای استرداد مبلغ با شما تماس خواهد گرفت.
    3.بله

من هنوز امیدوارم که شما به جای نامه ی ردی نامه ی مدیکال را دریافت کنید.

در تایید حرف پیمان خان من هم فکر می کنم که pma76 فرم مدیکال خود را بزودی دریافت خواهند کرد...
    شیرینی مجازی پیمان خان فراموش نشود...
    چون تقریبا سه ماه از زمان دریافت مدارک گذشته است..

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

این هم مطلب یکی از دوستان به نقل از سایت ایرانتو: دوستان شما هم لطفا سعی در کامل کردن این فورم کنید: سلام خدمت همه دوستان متاسفانه امروز نامه من به دستم رسيد و فايل من مردود شده است يك سوال مهم دارم اينكه آنها امتياز مرا بدون امتياز خويشاوند محاسبه كرده اند تنها به اين دليل كه مدرك حضور دائم ايشان را در كانادا ارائه نكرده بودم اما همه مدارك اثبات خويشاوندي و سيتيزن كارت ايشان را ارسال كرده بودم آنها به من 66 امتياز داده اند اين مدرك حضور در كانادا اينقدر مهم است ؟حالا آيا من مي توانم كاري بكنم و امكان تجديد بررسي وجود دارد ياخير ؟شما چه پيشنهادي داريد ؟لطفا مرا راهنمايي كنيد

با سلام خدمت دوستان
    با اینکه طبق قوانین جدید مهاجرت کانادا برای اغلب دوستان هیچگونه مصاحبه ای گذاشته نشده است و هنوز موردی مشاهده نشده است، برای یکی از دوستانمان که به همین گروه نه قدیم-نه جدید تعلق دارد و چهار ماه پیش مدارکش را آپدیت کرده است مصاحبه در سفارت کانادا در دمشق گذاشته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان
    برای یکی از دوستانمان که به همین گروه نه قدیم-نه جدید تعلق دارد و چهار ماه پیش مدارکش را آپدیت کرده است مصاحبه در سفارت کانادا در دمشق گذاشته اند.
    سلام
    نگران مصاحبه نباشید فقط یادتان باشد کپی مدارکی را به سفارت داده اید ممکن است اصل آن را بخواهند نگاه کنند و سوالاتی بپرسند. ترتیب دادن مصاحبه معمولا بسته به نظر افسر اداره مهاجرت دارد. افرادی مانند ما که در سیستم قدیم بودیم هم گاهی مصاحبه می شدند و گاهی نامه می آمد که ویو شده و نیازی به مصاحبه ندارند. در مصاحبه من، سوالات را در مورد کشورهائی که رفته بودم شروع کردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط علی کورنگی
    سلام
    نگران مصاحبه نباشید فقط یادتان باشد کپی مدارکی را به سفارت داده اید ممکن است اصل آن را بخواهند نگاه کنند و سوالاتی بپرسند. ترتیب دادن مصاحبه معمولا بسته به نظر افسر اداره مهاجرت دارد. افرادی مانند ما که در سیستم قدیم بودیم هم گاهی مصاحبه می شدند و گاهی نامه می آمد که ویو شده و نیازی به مصاحبه ندارند. در مصاحبه من، سوالات را در مورد کشورهائی که رفته بودم شروع کردند.
    جناب آقای کورنگی
    با سلام
    همانطور که شاید شما هم مطلع باشید ما گروهی هستیم که نه به قوانین قدیم تعلق داریم نه به جدید. از خصوصیات این گروه این می باشد که پرونده این گروه که به اصطلاح باید طبق قوانین جدید کانادا بررسی شود، بسیار بی نظم بررسی می شود جوری که بعضی از دوستان پس از گذشت 20 ماه هنوز بلاتکلیف هستند. پیام های سایت cic برای این گروه با گروه جدید بسیار متفاوت می باشد.
    ویرایش توسط Pearson : August 23rd, 2009 در ساعت 01:18 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110
    این هم مطلب یکی از دوستان به نقل از سایت ایرانتو: دوستان شما هم لطفا سعی در کامل کردن این فورم کنید: سلام خدمت همه دوستان متاسفانه امروز نامه من به دستم رسيد و فايل من مردود شده است يك سوال مهم دارم اينكه آنها امتياز مرا بدون امتياز خويشاوند محاسبه كرده اند تنها به اين دليل كه مدرك حضور دائم ايشان را در كانادا ارائه نكرده بودم اما همه مدارك اثبات خويشاوندي و سيتيزن كارت ايشان را ارسال كرده بودم آنها به من 66 امتياز داده اند اين مدرك حضور در كانادا اينقدر مهم است ؟حالا آيا من مي توانم كاري بكنم و امكان تجديد بررسي وجود دارد ياخير ؟شما چه پيشنهادي داريد ؟لطفا مرا راهنمايي كنيد
    با سلام خدمت آقا احسان
    خيلي متاسفم كه مردود شدين.ممكنه بفرماييد كه شرايط شما دقيقا از نظر امتياز چگونه بود؟يعني اينكه از هر آيتم چند امتياز فكر ميكردين بگيرين و آنها چند امتياز داده بودند؟و در نامه دقيقا چه مواردي را ذكر كرده بودند.با تشكر
    در ضمن به نظر من شما مورد خود را با يك وكيل ديگر در ميان بگذاريد حتما راهي وجود دارد حتما.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    عزیزم من مردود نشدم همونطور گه گفتم این مطلب به نقل از سایت ایرانتو و یکی از کابران ان سایت است و اتفاقا این سوالات برای خود من هم پیش امده ولی موفق به تماس با ایشان نشدم
    ویرایش توسط saman_shahin : February 5th, 2011 در ساعت 09:27 AM

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان، تايملاين من بصورت زير ميباشد:
    1. ارسال مدارك اوليه(سيمپليفايد): 29 جولاي 2008
    2. دريافت فايل نامبر: 14 سپتامبر 2008
    3. درخواست مدارك از طرف سفارت: 2 فوريه 2009
    4. دريافت مدارك توسط سفارت در دمشق: 27 آوريل 2009
    موفق باشيد. دوستان اگر مديكال دريافت كرده ايد بقيه را هم در جريان بگذاريد و لطفا بنويسيد كه به چه صورت بدست شما ميرسد. آيا ايميل هم ميزنند؟