صفحه 7 از 1467 نخستنخست 1234567891011121314151617571075071007 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 14665

موضوع: پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط salim2000 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان، تايملاين من بصورت زير ميباشد:
    1. ارسال مدارك اوليه(سيمپليفايد): 29 جولاي 2008
    2. دريافت فايل نامبر: 14 سپتامبر 2008
    3. درخواست مدارك از طرف سفارت: 2 فوريه 2009
    4. دريافت مدارك توسط سفارت در دمشق: 27 آوريل 2009
    موفق باشيد. دوستان اگر مديكال دريافت كرده ايد بقيه را هم در جريان بگذاريد و لطفا بنويسيد كه به چه صورت بدست شما ميرسد. آيا ايميل هم ميزنند؟
    سلیم جان
    خیلی خوش آمدی به جمع ما
    گویا شما از همه ی ما جلوتر می باشی و بیش از چهار ما از آپدیت مدارکت می گذرد. تا آنجا که از دوستانی که طبق قوانین جدید می باشند مطلع هستیم نامه ی مدیکال را فقط با پست سنتی اطلاع می دهند. نمی دانم این چه کاری هست که می کنند؟ در حالیکه فایل نامبر و یا نامه ی کسری مدارک را را با ای میل نیز به اطلاع متقاضی می رسانند، نامه ی مدیکال را فقط پست می کنند. از آنجا که نامه ی مدیکال دارای Dead Line شصت و یا نود روزه است، تصور کنید که چه اتفاقی در صورت نرسیدن نامه ی سفارت به شما می افتد.
    شما وقتی سایت CIC را چک می کنید چه پیغامی می دهد؟
    تاریخ شروع Process در سایت CIC که همان تاریخ فایل نامبرتون است چه تاریخی می باشد؟
    ویرایش توسط Pearson : August 23rd, 2009 در ساعت 01:20 PM

Junior Member

پیام in process میدهد و تاریخ شروع پراسسینگ پرونده من هفدهم آگوست 2008 است. میدانید که در ایران متاسفانه پست معمولی هیچ حساب و کتابی ندارد و من چوب آن را چند بار خورده ام. من شنیدم (منبع ناموثق) که بعضی مواقع از طزیق ایمیل یا تلفن فرستادن مدیکال را اطلاع میدهند.یک ایمیل به دمشق زدم و منتظر حوابم.
    cheers

پیام in process میدهد و تاریخ شروع پراسسینگ پرونده من هفدهم آگوست 2008 است. میدانید که در ایران متاسفانه پست معمولی هیچ حساب و کتابی ندارد و من چوب آن را چند بار خورده ام. من شنیدم (منبع ناموثق) که بعضی مواقع از طزیق ایمیل یا تلفن فرستادن مدیکال را اطلاع میدهند.یک ایمیل به دمشق زدم و منتظر جوابم.
    cheers
    با سلام
    پس تاریخ فایل نامبرتان 17 آگوست 2008 است.
    آیا پیام A decision has been made هم در سایت CIC مشاهده می فرمایید؟
    خیلی کار خوبی انجام دادید که به سفارت e-mail زدید. با توجه به اینکه بیش از چهار ماه از آپدیت مدارکتان می گذرد. اگر امکان داره متن e-mail تون را هم برامون اینجا بگذارید و ما در جریان نتیجه آن بگذارید.

Junior Member

پيام decision made رو نميده،
    متن ايميل من كه به سفارت فرستادم:
    Dear Sir/ Madam
    I am writing to enquire about my application for permanent residency since it has taken more than one year and I did not hear from you.my completed application was received by your embassy on April....and my AOR date is.... my file number is .....and my DOB is...
    I am looking forward to hear from you
    yours faithfully
    salim

Wink

پيام decision made رو نميده،
    متن ايميل من كه به سفارت فرستادم:
    Dear Sir/ Madam
    I am writing to enquire about my application for permanent residency since it has taken more than one year and I did not hear from you.my completed application was received by your embassy on April....and my AOR date is.... my file number is .....and my DOB is...
    I am looking forward to hear from you
    yours faithfully
    salim
    شما که چهار ماه پیش چیزی از اینها شنیده ای بودی که ، یک ذره پیاز داغش را زیاد کردی
    البته خوب کاری کردی تا E-mail ات را کمی جدی بگیرند.
    دستت درد نکنه

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

با سلام جهت اطلاع عرض کنم که ارسال مدارک اثبات اقامت خویشاوند آن هم درون یک پاکت به همراه دیگر مدارک خواسته شده ضروری است ودرصورت عدم ارسال این امتیاز حذف می شود.موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2008 )

سلام بر پیمان خان..
    لطفا جدول مهاجرت را برای دوستانی که بتازگی به جمع ما می پیوندند بروز رسانی کنید.سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق Skill Workers (بین تاریخ 27 فوریه الی 28 نوامبر 2008 )

لطفاً كسي مي دونه كه از صرافي چطوري مي شه پول را سويفت كرد؟ آخه هيچ اطلاعاتي در مورد بانك و شماره حساب در سايت اداره مهاجرت نيست و گفته از طريق ماني اردر بفرستيم. از طرفي نمي تونم كه ماني اردر بگيرم از كانادا يا دوبي به اين زوديها، از ايران هم نميشه اون رو گرفت. از راهنمايي تان متشكرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiyar2002 نمایش پست ها
    سلام بر پیمان خان..
    لطفا جدول مهاجرت را برای دوستانی که بتازگی به جمع ما می پیوندند بروز رسانی کنید.سپاس
    حتماً آقای دکتر
    فقط دو تا از دوستان تا دو یا سه هفته دیگر تغییراتی در وضعیتشان پیش خواهد آمد که من منتظر هستم که این تغییرات جدید را در جدول بیاورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط asoa نمایش پست ها
    لطفاً كسي مي دونه كه از صرافي چطوري مي شه پول را سويفت كرد؟ آخه هيچ اطلاعاتي در مورد بانك و شماره حساب در سايت اداره مهاجرت نيست و گفته از طريق ماني اردر بفرستيم. از طرفي نمي تونم كه ماني اردر بگيرم از كانادا يا دوبي به اين زوديها، از ايران هم نميشه اون رو گرفت. از راهنمايي تان متشكرم.
    دوست عزیز شما نمی توانی پول واریز کنی.
    اگر دبی کسی را دارید بگویید از نمایندگی های بانک آمریکایی Western Union یک بانک درفت به نام برای Receiver General for Canada برایتان بگیرد. این حساب نه شماره دارد نه اسم شعبه و نه SWIFT.

اگه باز هم نمی تونی ببین این صرافی میتونه برات کاری کنه:

Taheri Finance & Exchange Inc.
    5775 Yong Street Toronto,
    Ontario, M2M 4J1 Canada
    Tel:+1(416) 488-8822
    Account number in Toronto:
    TD bank
    293-649 Branch 928
    http://taheriexchange.com/

فقط نتیجه اش را به ما هم خبر بده!
    ویرایش توسط Pearson : August 27th, 2009 در ساعت 11:32 PM