صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: تحصیل در گرایش باغبانی و علوم خاک و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای ادامه تحصیل رشته کشاورزی _باغبانی و علوم خاک در اروپای مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan Zarrin نمایش پست ها
    سپاس از جوابتون soilman

من دانشجوی سال 3 خاکشناسی هستم...می خواستم نظر شما رو به عنوان کسی که در این کار تجربیات فراوانی داره بدونم که آیا من ارشد رو در ایران بخونم و برای دکترا اقدام کنم و یا اینکه برای کارشناسی ارشد اقدام کنم.... و در کدام حالت می تونم راحتر پذیرش بگیرم

و اینکه میدونم وقت زیادی دارم تقریبا ...

نظر یا انتقادی بدی خوشحالم میکنی
    دوست عزیز....

من هیچ تجربه ای ندارم و تازه وارد وادی اپلای برای خارج رفتن شده ام...

توصیه من به شما اینه که خوب درس هاتون به خصوص دروس پایه مثه فیزیک و شیمی رو بخونید و نمرات بالا در دروس و معدل تون داشته باشید و همزمان برای زبان بخونید و اگر بتونید یه مقاله هم بدید می تونید اپلای کنید...

در ضمن ارشد ایران هم به راحتی نیست که فورا هم بعدش به دکترا رفت...

شما فعلا حواست به درست باشه و سعی کن معدلتو بکشی بالا و رزومه ی خوبی برای خودت دست و پا کنی...الان شما ترم 6 رو تموم کردی و وارد ترم 7 میشی....

اگر هدفت خارج رفتن هست و فکر می کنی ارشد اینجا خوندن ارزش نداره سعی کن معدلتو و قابلیت هاتو بکشی بالا...مقاله دادن هم می دونم تو رشته ی ما سخته...حتی یه دونه هم بدی و نفر چندم هم باشی باز می ارزه....

روز خوش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای ادامه تحصیل رشته کشاورزی _باغبانی و علوم خاک در اروپای مرکزی

با سلام. من دانشجوی ترم 7 رشته باغبانی هستم.معدل 16 و دانشگاه آزاد هستم.یک مقاله داخلی داشتم و یک مقاله ISI هم دارم میدم. برای مستر کدوم دانشگاه های اروپا راحت تر بهم بورس میدن ؟ خواهشاً اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید . با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nima-esf نمایش پست ها
    با سلام. من دانشجوی ترم 7 رشته باغبانی هستم.معدل 16 و دانشگاه آزاد هستم.یک مقاله داخلی داشتم و یک مقاله ISI هم دارم میدم. برای مستر کدوم دانشگاه های اروپا راحت تر بهم بورس میدن ؟ خواهشاً اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید . با تشکر
    درود
    برای دوره ی فوق معمولا بورس نمیدن...
    بعد هم اگر دانشگاه هایی باشه بورس رو به همین راحتی نمیدن
    بستگی به شرایط شما و نمره ی زبانتان و رزومه تان و در نهایت شانستان ممکنه بتوانید بورسی بگیرید...معمولا هم بورس رو در جاهایی که تحصیل رایگان نیست میدن که اگر شانس داشته باشید مثلا چیزی اضافه بر خرج زندگی و تحصیل بمونه براتون
    پس جواب شما این میشه که باید ببینید کدام دانشگاه ها رشته ی شما رو دارن و چه شرایطی می خواهند و چه امکاناتی به شما میدن...کلا بورس با راحتی و آسانی در تضاد هست....
    شب خوش

Junior Member

سلام، می خواستم بدونم پذیرش گرفتن PhD تو اروپا فقط محدود به position هاست یا میشه با اساتید هم مکاتبه کرد؟ از این نظر می گم که PhD position ها محدودن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_bld نمایش پست ها
    سلام، می خواستم بدونم پذیرش گرفتن PhD تو اروپا فقط محدود به position هاست یا میشه با اساتید هم مکاتبه کرد؟ از این نظر می گم که PhD position ها محدودن.
    معمولا باید برای پورزیشن ها اقدام کنید....
    ولی خوب در کنارش میشه با اساتید هم مکاتبه کرد....

شب خوش

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل رشته باغبانی گرایش گل و گیاهان زینتی هستم. قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های آمریکا، کانادا یا استرالیا برای مقطع دکترا رو دارم. 5 آذر هم امتحان آیلتس می دم. می خواستم در مورد سریع ترین راه ها برای گرفتن پذیرش راهنماییم کنین و اینکه ترم هاشون از کی شروع می شه؟

امیدوارم تا گرفتن نهایی پذیرش پله پله راهنماییم کنین

با تشکر فراووون

ApplyAbroad Veteran

دوست عزیز
    همانطور که گفته شده شما با سرچ عنوان رشته تان و اسم دانشگاه های مورد نظر در کشورهای فوق به صفحه اون دانشگاه ارجاع داده میشید که قشنگ همه ی مراحل را به زبان شیرین انگلیسی توضیح داده است...
    زبان+مدرک تحصیلی+موارد دیگر از مدارک لازم برای تقاضا برای دانشگاه ها در خارج کشور می باشد...

ترم های پائیز معمولا از اگوست یا سپتامبر شروع میشه
    ترم های بهاره هم از ژانویه به بعد شروع میشه
    بستگی به سیاست هر دانشگاه شرایط پذیرش، سال تحصیلی و همه ی موارد متفاوت هست

روز خوش
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalrokh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل رشته باغبانی گرایش گل و گیاهان زینتی هستم. قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های آمریکا، کانادا یا استرالیا برای مقطع دکترا رو دارم. 5 آذر هم امتحان آیلتس می دم. می خواستم در مورد سریع ترین راه ها برای گرفتن پذیرش راهنماییم کنین و اینکه ترم هاشون از کی شروع می شه؟

امیدوارم تا گرفتن نهایی پذیرش پله پله راهنماییم کنین

با تشکر فراووون

سلام دوستان من ایسانس کشاورزی دارم از دانشگاه صنعتی اصفهان مغدلم هم 13 هست میتونم از فنلاند بورس بگیرم؟

اصلا بورس داره؟ زمانش چجوریه؟ چطور باید اقدام کنم
    ممنون میشم راهنمائی منید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin_iut نمایش پست ها
    سلام دوستان من ایسانس کشاورزی دارم از دانشگاه صنعتی اصفهان مغدلم هم 13 هست میتونم از فنلاند بورس بگیرم؟

اصلا بورس داره؟ زمانش چجوریه؟ چطور باید اقدام کنم
    ممنون میشم راهنمائی منید
    شما دقیقا پست های قبل و قبل تر را می خوانید به جواب سوال هایتان می رسیدید!

باید برید ببینید اصلا چه دانشگاه های مد نظرتان هست-شهریه دارن ندارن - بعد ببینید چه شرایطی می خواهند و در نهایت اقدام کنید و منتظر بمانید...

پ.ن:لطفا تاپیک ها و پست ها رو با دقت مطالعه کنید و از طرح سوالات تکراری شدیدا بپرهیزید!

با سپاس

Junior Member

سلام
    برای مقطع دکتری رشته علوم باغبانی گرایش گیاهان دارویی اگر کسی تونسته از دانشگاههای اروپایی پذیرش بگیره خوشحال میشم به من کمک کنه. من بورسیه از وزارت علوم گرفته ام و شدیدا دنبال گرفتن پذیرش هستم.
    متشکرم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)