صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

با سلام خدمت دوستان
    تا اونجائی که میدونم دو مسیر (متداول)از تهران به هلسینکی وجود داره 1-تهران-مسکو-هلسینکی 2-تهران - استانبول-هلسینکی
    از دوستان کسانی هستند که در مورد قیمت بلیط این مسیر هاخبری داشته باشندو اینکه کدوم مسیر با صرفه تره؟ممنون میشم اگه اطلاعات کاملی در این مورد ارائه بدید
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : بلیط هواپیما

کل زمان پرواز با احتساب توقف با ترکیش 8 ساعته و با ایرفلوت 11 ساعت هست
    مقدار بار مجاز ترکیش قاعدتاً باید بیشتر از ایرفلوت باشه (بپرسید از خوده ایرفلوت)
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

masoumehmoradi
    Guest

من هم همین سوال را داشتم و می خواستم بدونم در تاریخ حاضر یعنی شهریور 1388 قیمت ها به چه صورت است، لطفا اگر می دانید پاسخ دهید

Wink پاسخ : بلیط هواپیما

نقل قول نوشته اصلی توسط bili-casta نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    تا اونجائی که میدونم دو مسیر (متداول)از تهران به هلسینکی وجود داره 1-تهران-مسکو-هلسینکی 2-تهران - استانبول-هلسینکی
    از دوستان کسانی هستند که در مورد قیمت بلیط این مسیر هاخبری داشته باشندو اینکه کدوم مسیر با صرفه تره؟ممنون میشم اگه اطلاعات کاملی در این مورد ارائه بدید
    با تشکر
    این مسیرها را هم میتوانید اضافه کنید

تهران - فرانکفورت - هلسینکی Lufthansa
    تهران - آمستردام - هلسینکی KLM
    تهران - وین - هلسینکی Austrian Airlines

قیمت بلیط بستگی به تاریخی که شما قصد سفر دارید و کلاسیفیکیشن بلیطتان دارد

من از پرواز با ترکیش اصلا راضی نیستم. تمام بارهای من را (به جز آنهایی که با خودم به داخل هواپیما بردم) داغون کردند و حالا هم معلوم نیست اصلا خسارت بدن یا نه!!

من از ترکیش به مقصد هلسینکی بلیط خریدم؛ مساله اینه که اینا حرف انگلیسیی که اول شماره پاسپورت میاد رو روی بلیط نزدند و فقط شماره پاسپورت رو بلیط خورده! خودشون میگن مساله ای پیش نمیاد!!!
    کسی تجربه ای مشابه داره؟؟؟

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    این مسیرها را هم میتوانید اضافه کنید

تهران - فرانکفورت - هلسینکی Lufthansa
    تهران - آمستردام - هلسینکی KLM
    تهران - وین - هلسینکی Austrian Airlines

قیمت بلیط بستگی به تاریخی که شما قصد سفر دارید و کلاسیفیکیشن بلیطتان دارد
    با تشكر از Pearson عزيز. من براي Lufthansa پروازي پيدا نكردم كه به هلسينكي بره. ولي هم KLM هم Austrian Airlines دارن. بدي Austrian اينه كه ظاهرا 3 مسيره است. از تهران به وين بعد به فرانكفورت بعد هلسينكي. اينجوري يه خورده سخته.
    Airfrance و KLM (ظاهرا هر دو تو يه گروهن به نامه Airfrance-LKLM) هم چك كردم به نظر بد نمياد:
    2:45 از تهران ميپره، 6 ميرسه آمستردام. 7:05 ميپره، 10:35 ميرسه هلسينكي. هواپيماي اول MD 11 دومي Embraer 190. قيمتش هم حدودا 817 تومن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1977 نمایش پست ها
    با تشكر از Pearson عزيز. من براي Lufthansa پروازي پيدا نكردم كه به هلسينكي بره. ولي هم KLM هم Austrian Airlines دارن. بدي Austrian اينه كه ظاهرا 3 مسيره است. از تهران به وين بعد به فرانكفورت بعد هلسينكي. اينجوري يه خورده سخته.
    Airfrance و KLM (ظاهرا هر دو تو يه گروهن به نامه Airfrance-LKLM) هم چك كردم به نظر بد نمياد:
    2:45 از تهران ميپره، 6 ميرسه آمستردام. 7:05 ميپره، 10:35 ميرسه هلسينكي. هواپيماي اول MD 11 دومي Embraer 190. قيمتش هم حدودا 817 تومن.
    داداش لوفت هانزا روزی 4 تا پرواز از فرانکفورت به هلسینکی داره Finnair روزی دو تا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    داداش لوفت هانزا روزی 4 تا پرواز از فرانکفورت به هلسینکی داره Finnair روزی دو تا
    منظور من پرواز از تهران به هلسینکی با 1 توقف بود. وگرنه دوتا بلیط جدا که مشکل میشه. تو سایت Lufthanza برای مبدا تهران و مقصد هلسینکی چک کردم این پیغامو میده:
    The selected route cannot be booked online or is not served by Lufthansa.
    احتمالا Online نمیشه search کرد.
    البته Yahoo Travel پرواز لوفت هانزا از تهران به هلسینکی رو میده. قیمتشم هست 871 دلار.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1977 نمایش پست ها
    منظور من پرواز از تهران به هلسینکی با 1 توقف بود. وگرنه دوتا بلیط جدا که مشکل میشه. تو سایت Lufthanza برای مبدا تهران و مقصد هلسینکی چک کردم این پیغامو میده:
    The selected route cannot be booked online or is not served by Lufthansa.
    احتمالا Online نمیشه search کرد.
    البته Yahoo Travel پرواز لوفت هانزا از تهران به هلسینکی رو میده. قیمتشم هست 871 دلار.
    سایت های آنلاین قابل اعتماد نیستند
    می توانید با لوفت هانزا و یک STOP برای هلسینکی بلیط تهیه نمایید

صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)