صفحه 54 از 59 نخستنخست ... 444454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

پیش فرض پاسخ : مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط بهاران نمایش پست ها
    دوستان من یه مقایسه کلی کردم بین ترکیش و اکراین ایر. البته میدونم اینجا همه استادن ولی شاید این اطلاعات به کار یک نفر بیاد!
    ترکیش: گرونتره (بلیط یک طرفه از 512-520 دلار شروع میشه) . مقداربار مجازش دوتا 16 کیلو. امکان خرید اضافه بار نیست. هر یک کیلو اضافه 20 یورو تو فرودگاه جریمه میشه. هر روز از تهران به هلسینکی پرواز هست. مدت زمان پرواز از 8-9 ساعت شروع میشه تا 31-32 ساعت! بسته به پروازی که انتخاب میشه. یک استاپ تو استانبول داره. هواپیما و مسیرهوایی امنی داره!
    اکراین ایر: ارزونتره. یک طرفه حدود 300 دلار. مقدار بار مجاز دو تا 23 کیلو. هفته ای 3 روز از تهران یه هلسینکی پرواز هست. مدت زمان پرواز 8-9 ساعت. یه استاپ تو اکراین. در مورد امنیتش هم من از چند نفر که اینکاره!! هستن سوال کرم. همگی معتقد بودن مسیر کاملا امنی داره و اصلا نگران نباشید!
    و در پایان نتیجه گیری اخلاقی: من خودم از اکراین ایر خرید کردم :-). اگه پشیمون شدم میام اطلاع میدم.
    این یادم رفت بگم :-)
    در باره کنسلی بلیط. نماینده اکراین ایر به من گفت اگر ویزاتون رد بشه و تا 4 روز قبل از پرواز مدارکش رو به دستشون برسونید میتونید کل مبلغ رو پس بگیرید!
    اگر دلیل دیگه ای داشته باشه 100 یورور کسر میشه و برای هربار تغییر تاریخ 50 یورو جریمه داره. البته بدیهی است که اگر مثلا بلیط شما کلاس اکونومی باشه و تاریخ جدید مجبور باشید کلاس دیگه ای بگیرید باید مابه التفاوت رو هم پرداخت کنید.

Junior Member

سلام
    میشه لطفابگین نمایندگی هواپیمایی اکراین کجاست؟ من ازچندتاآژانس پرسیدم 430 دلاربود، اماتوسایت skyscanner 190دلارزده، این اینقدراختلاف قیمت داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise2 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفابگین نمایندگی هواپیمایی اکراین کجاست؟ من ازچندتاآژانس پرسیدم 430 دلاربود، اماتوسایت skyscanner 190دلارزده، این اینقدراختلاف قیمت داره؟
    تلفن تماس با هواپیمایی اکراین:
    Tel: 88748533 – 34 / 86030225 / 86031225

Junior Member

سلام
    من امروز تماس گرفتم با هواپيمايي اكراين
    قيمت بليط يك طرفه به هلسينكي رو گفت 1648400 تومان.
    دو طرفه رو گفت 2075000 تومان.

تركيش ولي حدود 1840000 يك طرفه قيمت دارم.

ارزون تر از اينا ممكنه پيدا بشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط a_r_agha نمایش پست ها
    سلام

تركيش ولي حدود 1840000 يك طرفه قيمت دارم.

ارزون تر از اينا ممكنه پيدا بشه؟
    پروازهای شرکت Pegasus Airlines به اتکهلم بعد از سوید با کشتی به فنلاند را چک کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member ken آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

سلام
    شما برای چه تاریخی و با چه شرایطی این قیمت رو بهتون دادن؟ چون سایت خودشون زده 320 دلار که باید حدود 1100000 دربیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ken نمایش پست ها
    شما برای چه تاریخی و با چه شرایطی این قیمت رو بهتون دادن؟ چون سایت خودشون زده 320 دلار که باید حدود 1100000 دربیاد.
    من براي آخر ماه اوت ازش قيمت گرفتم. البته وقتي ازش دليل اين قيمت بالا رو پرسيدم گفت چون اون موقع high season حساب ميشه.
    الان هم از سايت خود هواپيمايي اكراين نگاه مي كنم قيمتش 503 دلاره.

شما از كدوم سايت قيمت 320 دلار رو ديدين؟

رشته و دانشگاه

من براي آخر ماه اوت ازش قيمت گرفتم. البته وقتي ازش دليل اين قيمت بالا رو پرسيدم گفت چون اون موقع high season حساب ميشه.
    الان هم از سايت خود هواپيمايي اكراين نگاه مي كنم قيمتش 503 دلاره.

شما از كدوم سايت قيمت 320 دلار رو ديدين؟
    درسته، الان که میبینم برای اواخر آگست حدود 500 دلار زده. سایت خود هواپیمایی http://www.flyuia.com/eng/us.html.
    ولی اوایل آگست که مد نظر منه حدود 300 دلاره.

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

از دوستان کسی اطلاع داره که اگه ویزا با تاخیر چند روز بعد از پرواز بیاد چقدر جریمه میخوره واسه ترکیش ایرلاین؟ یه سوال دیگه اینکه اگه بلیط رو چند روز قبل از پرواز بخریم ایا امکانش هست پروازی خالی برای اون تاریخ نباشه و به مشکل بر بخوریم؟ تفاوت قیمتش زیاده با زمانی که 2 ماه قبل پرواز بلیط رو میخریم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminlabbafy نمایش پست ها
    از دوستان کسی اطلاع داره که اگه ویزا با تاخیر چند روز بعد از پرواز بیاد چقدر جریمه میخوره واسه ترکیش ایرلاین؟ یه سوال دیگه اینکه اگه بلیط رو چند روز قبل از پرواز بخریم ایا امکانش هست پروازی خالی برای اون تاریخ نباشه و به مشکل بر بخوریم؟ تفاوت قیمتش زیاده با زمانی که 2 ماه قبل پرواز بلیط رو میخریم؟

تغییر تاریخ جریمه نداره، ولی اگر قیمت صندلی جدید بیشتر باشه (مثلا بیزنس به جای اکونومی) باید اختلاف قیمت رو بپردازید.
    الان میتونین تو سایتشون چند روز آینده رو چک کنی یه آماری دستت بیاد. (http://www.turkishairlines.com/en-int/) الان تابستونه و مسافرتها زیاد میشه فکر میکنم امکانش باشه که پروازها زود پر شن.
    من دو-سه هفته ای قیمتهارو چک میکردم قبل از گرفتن بلیط. براساس تجربه من بله تفاوت قیمت زیاده. وقتی 2-3 ماه قبل پرواز قیمتها رو میدیدم همه 511 دلار بودن ولی بعدا خیلیاشون 700 دلار شدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)