صفحه 10 از 59 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

پیش فرض پاسخ : مسیرهای هوایی و هزینه های سفر

من جمعه باترکیش اومدم هلسینکی. واسه بار تو کابین هیچی نگفتن. واسه ساکهامم سخت نگرفتن. شما سعی کنین بارهای سنگینو تو کوله به کابین ببرین و حجیمارو تو ساک بزارید.
    ضمنا تو قسمد حمل بار اونقدر ساکامو پرت کرده بودن که مایتلعقات یکیش خورد شده بود.
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

Junior Member

دوستان یه سوال .برای ویزای دانشجویی که لازم نیست بلیط دوسره بگیریم؟ بلیط یه طرفه داشته باشیم سفارت گیر نمی ده؟ یا تو فرودگاه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamii نمایش پست ها
    دوستان یه سوال .برای ویزای دانشجویی که لازم نیست بلیط دوسره بگیریم؟ بلیط یه طرفه داشته باشیم سفارت گیر نمی ده؟ یا تو فرودگاه؟
    نه عزیزم
    با خیال راحت یه طرفه بگیر
    خوش سفر باشی ایشالا
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

با سلام،

با توجه به درخواست بعضی از دوستان مبنی بر معرفی خطوط هواپیمایی که به از تهران به مقصد هلسینکی پرواز دارند تصمیم به معرفی بعضی از این خطوط گرفتم.

لیست زیر تقریبا با توجه به هزینه مرتب شده است.

1- Turkish تهران - اسامبول - هلسینکی
    2- Austrian تهران - وین - هلسینکی (بسته به تاریخ پرواز ممکن هست که دو Stop داشته باشید)

3- KLM تهران - آمستردام - هلسینکی
    4- BMI تهران - ایروان- لندن - هلسینکی

5- Lufthansa تهران - فرانک فورت - هلسینکی (بسته به تاریخ ممکن هست که دو Stop داشته باشید)
    6- Aeroflot تهران - مسکو - هلسینکی

دقت بفرمایید که ممکن هست تفاوت هایی در قیمت ها باشه که این لیست دقیقا بصورت بالا مرتب نشود.
    من لیست را بصورت دوتایی جدا کردم که هر دو خط هواپیمایی جدا شده بیشترین احتمال جابجایی با هم را دارند (از نظر قیمت).

موفق باشید.
    ویرایش توسط mic_makarti : May 23rd, 2011 در ساعت 08:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    با سلام،

با توجه به درخواست بعضی از دوستان مبنی بر معرفی خطوط هواپیمایی که به از تهران به مقصد هلسینکی پرواز دارند تصمیم به معرفی بعضی از این خطوط گرفتم.

لیست زیر تقریبا با توجه به هزینه مرتب شده است.

1- Turkish تهران - اسامبول - هلسینکی
    2- Austrian تهران - وین - هلسینکی (بسته به تاریخ پرواز ممکن هست که دو Stop داشته باشید)

3- KLM تهران - آمستردام - هلسینکی
    4- BMI تهران - ایروان- لندن - هلسینکی

5- Lufthansa تهران - فرانک فورت - هلسینکی (بسته به تاریخ ممکن هست که دو Stop داشته باشید)
    6- Aeroflot تهران - مسکو - هلسینکی

دقت بفرمایید که ممکن هست تفاوت هایی در قیمت ها باشه که این لیست دقیقا بصورت بالا مرتب نشود.
    من لیست را بصورت دوتایی جدا کردم که هر دو خط هواپیمایی جدا شده بیشترین احتمال جابجایی با هم را دارند (از نظر قیمت).

موفق باشید.
    جسارتا مسیر شماره 4 از طریق لندن به جهت نیاز به ویزای ترانزیت غیر ممکن هست

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    جسارتا مسیر شماره 4 از طریق لندن به جهت نیاز به ویزای ترانزیت غیر ممکن هست
    با سلام و تشکر بخاطر اصلاح پست بنده،

این چیزی بود که یک آژانس هواپیمایی معتبر! در تهران برای من ایمیل کرد که نقل کردم (البته بدون نام که تبلیغ نشه) ولی احتمالا مورد 4 درست نیست ( دوستان در انتخاب آژانسی که بلیط میگرند دقت کنند).

البته اضافه کنم که تا اونجا که من اطلاع دارم ویزای ترانزیت وقتی لازم هست که بیش از 24 ساعت در فرودگاه بمونید و یا احتیاج به تعویض فرودگاه جهت پرواز بعدی باشه.

دوستان همچنین دقت کنند که موارد 1،2 و 3 بصرفه ترین خطوطی هستند که میتونید از آنها بلیط تهیه کنید.

با تشکر مجدد.
    ویرایش توسط mic_makarti : May 24th, 2011 در ساعت 11:14 AM

نه برای انگلیس به عنوان ایرانی هر زمانی که بخواهید وارد کشور بشید چه ترانزیت چه غیر ترانزیت ویزا لازه مگه شرایط خاص هنگام سفر به/از کانادا وآمریکا و اگر ویزای اقامت اونجاها را داشته باشید.
    یک نکته هم اینکه یسته به اینکه می خواهید بلیط یک سره بگیرید و دو سره قیمت ممکنه خیلی فرق کنه.. مخصوصا برای لوفتانزا، klm, austrian قیمت های یک سره شون رو یک میلیون بود پارسال ولی دو سره خیلی ارزون تر. من خودم پارسال با qatarairways اومدم استکهلم و بعد هم با یک بلیط 40 یورویی اومدم هلسینکی... البته اون موقع تفاوت قیمت قطر ایرویز با ترکیش که ارزون ترین الان خیلی بود و می صرفید این کار. الان باید خودتون چک کنید ببینید تفاوت ها در چه سطحه.. qatarairways به استکهلم، کپنهاگ و اسلو پرواز داره..

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    نه برای انگلیس به عنوان ایرانی هر زمانی که بخواهید وارد کشور بشید چه ترانزیت چه غیر ترانزیت ویزا لازه مگه شرایط خاص هنگام سفر به/از کانادا وآمریکا و اگر ویزای اقامت اونجاها را داشته باشید.
    یک نکته هم اینکه یسته به اینکه می خواهید بلیط یک سره بگیرید و دو سره قیمت ممکنه خیلی فرق کنه.. مخصوصا برای لوفتانزا، klm, austrian قیمت های یک سره شون رو یک میلیون بود پارسال ولی دو سره خیلی ارزون تر. من خودم پارسال با qatarairways اومدم استکهلم و بعد هم با یک بلیط 40 یورویی اومدم هلسینکی... البته اون موقع تفاوت قیمت قطر ایرویز با ترکیش که ارزون ترین الان خیلی بود و می صرفید این کار. الان باید خودتون چک کنید ببینید تفاوت ها در چه سطحه.. qatarairways به استکهلم، کپنهاگ و اسلو پرواز داره..
    با سلام،

البته لیست فوق بر اساس بلیط های One-way مرتبط شده در تاریخ 18 August امسال، که اونطور که من چک کردم پرواز اتریش از ترکیه کمی (فقط کمی) ارزون تر هست.
    شاید هم در تابستان گران بشه ولی به هر حال فکر میکنم Turkish انتخاب نهایی دوستان باشه.

همینطور که شما فرمودین برای دوستان این امکان هست که مثلا به آلمان برند و از اونجا با پروازهای ارزون به فنلاند برن یا حتی به سوئد برند و از اونجا با کشتی به فنلاند سفر کنند.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    البته اضافه کنم که تا اونجا که من اطلاع دارم ویزای ترانزیت وقتی لازم هست که بیش از 24 ساعت در فرودگاه بمونید و یا احتیاج به تعویض فرودگاه جهت پرواز بعدی باشه.
    با تشکر مجدد.
    بدون ویزای ترانزیت شما اصلاً نمی توانید به سمت انگلستان پرواز نمایید حالا چه یک دقیقه در فرودگاه باشید و یا چند ساعت. خود ایرلانز شما را سوار نخواهد کرد.
    فقط یک استثنا وجود دارد که مسیر نهایی مسافر کشور امریکا و یا کانادا باشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering, Tampere University of Technology, Finland

پیش فرض پاسخ : آشنایی پذیرفته شده گان 2011 و هماهنگی برای سفر به فنلاند (پست اول حتما خوانده

سلام

قابل توجه دوستان با بودجه محدود (مثل خودم): :دی

من امروز رفتم turkish airline بلیط رزرو کردم. از خود مشهد. 860و اندی.

ولی توی گوگل که search کردم که گزینه جالب پیدا شد. البته مشکلاتی هم داره. با شما در میون می زارم تا حداقل اگر برای این دفعه اولی استفاده نکردیم، شاید بعده ها بدرد بخوره.

مشخصات پرواز اینه:

Flight 1: (244 euro)

06:00 Tehran --> 07:45 Istanbul
    15:05 istanbul --> 18:00 Riga

Flight 2: (45 euro)

19:45 Riga --> 21:05 Tampere

another Flight 2: (49 euro)

23:55 Riga--> 01:05 Helsinki

تمام پرواز ها از خط هوایی AirBaltic ولی دو تا بلیط میشه نه یکی!! (حساب توقف بینش و تأخیر احتمالی مهم میشه فکر کنم. برای همین پرواز به هلسینکی امن تره)

کلاس اکونومیک این خط هوایی 20 یورو بابت بار check-in میگیره. 20 کیلو مجاز هست. 8 کیلو هم carry-on ازاده. (تقریبا مشابه turkish و qatar اگر اشتباه نکنم)

کنسلی نداره کلاً . جریمه تغییر زمان 75 یورو هست که البته اگر هنگام خرید 21 یورو اضافه بدیم یک بار میشه بدون هزینه تغییر دادش.

داخل هواپیما همه چیز فکر کنم پولیه :دی یعنی آب هم نمیدم بهتون

کل هزینش به هلسینکی با یوروی 1700 تومنی: 566 هزار تومن

راستی، Riga یک جایی تو مایه های لیتوانی یا چیزی شبیه اون هست :دی (نزدیک بلاروس فکر کنم! و خیلییی نزدیک به فنلاند. ) این پروازها خیلی کم هزینه و با امکانات حداقلی هست!

نظرتون چیه؟ میرزه؟ یکم ترسناکه شاید! :دی ولی اگر بر ارزیدنش توافق باشه و چند نفری بریم خوبه! 300 تومنی صرفه جویی میشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)