صفحه 13 از 59 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Turku, Finland

پیش فرض پاسخ : مسیرهای هوایی و هزینه های سفر

سلام . مرسی از خبر خوبی که آوردی دوست عزیز :دی میشه لینک صفحه شو اینجا بذاری ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط swastika_ah نمایش پست ها
    دوستان من هفته پیش بلیط گرفتم از ترکیش به هلسینکی برای 19 آگوست، فقط یه نکته بگم که حتی خیلی از همسفرای خودم دنبال این قضیه نرفته بودن.
    ترکیش به دانشجوهایی که تو اروپا درس می خونن 25% تخفیف میده رو قیمت بلیط و محدودیتیم نداره تو خود سایت اصلیش هم در قسمت FAQ نوشته.
    فقط ظاهراً آژانس ها یا نمیدونن یا زحمتی به خودشون نمیدن! منم با کپی نامه پذیرشم تونستم 25% تخفیفو رو بلیط بگیرم آژانسم میتونه تا 4% تخفیف بده سرجم 29% تخفیف.
    گفتم بگم جهت اطلاع.
    سوالی بود در خدمتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان من هفته پیش بلیط گرفتم از ترکیش به هلسینکی برای 19 آگوست، فقط یه نکته بگم که حتی خیلی از همسفرای خودم دنبال این قضیه نرفته بودن.
    ترکیش به دانشجوهایی که تو اروپا درس می خونن 25% تخفیف میده رو قیمت بلیط و محدودیتیم نداره تو خود سایت اصلیش هم در قسمت FAQ نوشته.
    فقط ظاهراً آژانس ها یا نمیدونن یا زحمتی به خودشون نمیدن! منم با کپی نامه پذیرشم تونستم 25% تخفیفو رو بلیط بگیرم آژانسم میتونه تا 4% تخفیف بده سرجم 29% تخفیف.
    گفتم بگم جهت اطلاع.
    سوالی بود در خدمتم.
    اگه اشتباه نکنم اینو میگن : http://www.turkishairlines.com/fa-IR...discounts.aspx

If I purchase my ticket from your web site (www.thy.com), can I get a student discount?
    Yes. From our web site, on domestic flights, passengers who have reached 13th birthday but not 25th birthday, can have 25 percent discount unless otherwise specified in the respective fare rule/note. Turkish Airlines student age is being applied as 13-28 for Turkey-Ercan v.v. flights.

Student Discount applies on international Turkish Airlines flights for students in accordance with precise age limits. In order to be eligible for student discounts, persons must be enrolled in a full educational establishment and be able to present at time of ticketing an official document verifying such as.

Youth discount and age restrictions vary regionally and country wise, for entire information please contact your local Turkish Airlines Sales Office or contact your travel agency.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - AIAU

مرسی از shohreh کاره منو راحت کرد و زحمت لینک رو کشید (جایی میرین برای بلیط یه کپی از این داشته باشین برای اثبات حرفتون)
    یه موضوعی رو بگم: چندتا پیغام خصوصی داشتم که در مورد اینکه از کدوم آژانس بلیط گرفتم میپرسیدن...
    ببینین دوستان آژانسش مهم نیست، شما از هر آژانسی درخواست بلیط از ترکیش بدید اینها با دفتر مرکزی ترکیش تو تهران مراوده دارند.
    برای شرایط خاص از جمله تخفیف هم شما با دفتر مرکزی طرف هستید و بهتره از اونجا پیگیر باشید چون خیلی از آژانس ها خودشونو درگیر نمی کنن.
    با اصل نامه پذیرشتون و یا کپی برابر اصلش برین دفتر مرکزی که برج سایه روبروی پارک ملت تو ولیعصر هستش و کارتونو پیش ببرین.

* چرا قیمت من با تورکیش ایر با همه فرق داره؟ من 802 هزار تومن رزرو کردم تقریباً دو هفته پیش و حدود 20 روز هم مهلت دادن که خرید کنم. * سوال بعدیم اینه که با بلیطهای ترکیش ایر میشه صندلی رزرو کرد؟ یعنی میشه قبل از "چک این" صندلی رو روی وب سایت یا به طریق دیگه ای رزرو کرد؟* این 25% تخفیف اینجوری که گفتین فقط به کسایی که کمتر از 25 سال دارن داده میشه. درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

فكر نكنم بتونين تو پروازاي اكونومي جاي صندلي رزرو كنين مگه اهميتي هم داره!؟ براي تخفيف بين ١٣-٢٨

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مرسی از shohreh کاره منو راحت کرد و زحمت لینک رو کشید (جایی میرین برای بلیط یه کپی از این داشته باشین برای اثبات حرفتون)
    یه موضوعی رو بگم: چندتا پیغام خصوصی داشتم که در مورد اینکه از کدوم آژانس بلیط گرفتم میپرسیدن...
    ببینین دوستان آژانسش مهم نیست، شما از هر آژانسی درخواست بلیط از ترکیش بدید اینها با دفتر مرکزی ترکیش تو تهران مراوده دارند.
    برای شرایط خاص از جمله تخفیف هم شما با دفتر مرکزی طرف هستید و بهتره از اونجا پیگیر باشید چون خیلی از آژانس ها خودشونو درگیر نمی کنن.
    با اصل نامه پذیرشتون و یا کپی برابر اصلش برین دفتر مرکزی که برج سایه روبروی پارک ملت تو ولیعصر هستش و کارتونو پیش ببرین.

سلام.دوستان رفتن از نمایندگی تورکیش پرسیدن گفته : باید کارت دانشجویی داشته باشید !!! یعنی این دفعه نمیشه شاید دفعه بعدی. پس چرا به ما اینجوری گفتن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh00101 نمایش پست ها
    سلام.دوستان رفتن از نمایندگی تورکیش پرسیدن گفته : باید کارت دانشجویی داشته باشید !!! یعنی این دفعه نمیشه شاید دفعه بعدی. پس چرا به ما اینجوری گفتن ؟
    مگه من كارت دانشجويي داشتم! تازه اصل نامه پذيرش رو هم سفارت ازم گرفت(كه مجبور شدم برم يه كپي برابر اصل ازشون بگيرم).
    ببينين اينا كه از كيسه خليفه نميبخشن، تركيش قانون داره پيجشم كه خودتون زحمتشو كشيدين گذاشتين اصلاً حرفي از كارت دانشجويي زده!
    من با دفتر اصلي تركيش تو تركيه صحبت كردم و گفتن هر مدركي كه ثابت كنه شما دانشجو هستين و به قصد تحصيل ميرين كافيه، اصلاً مايي كه هنوز نرفتيم مگه ميتونيم كارت دانشجويي ارايه بديم! تقصير اون بنده هاي خدا هم نيست چون فرقي براي اونا نداره و نيتي هم ندارن اطلاعاتشون كمه، اونجا خانمومي هست به نام نيك نام يا نكونام اگه اشتباه نكنم.اولش به من هم همينو گفتن ولي من كوتاه نيومدم و يه نسخه كپي هم از اين قانونه برده بودم و يكم چلنج كرديم و خيلي محترمانه و منطقي تخفيف و داد و رفتم بليطو گرفتم. با اين ديد برين كه اين تخفيف حق شماست مگراينكه خلافش ثابت بشه كه نميشه اونا قرار نيست لطفي بكنن.

Junior Member

سلام
    واسه این تخفیف شرایط سنی هم داره ؟یعنی باید سن حداکثر چقدر باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط melina2011 نمایش پست ها
    سلام
    واسه این تخفیف شرایط سنی هم داره ؟یعنی باید سن حداکثر چقدر باشه؟
    با سلام،

بله محدودیت سنی داره.

Yes. From our web site, on domestic flights, passengers who have reached 13th birthday but not 25th birthday, can have 25 percent discount unless otherwise specified in the respective fare rule/note. Turkish Airlines student age is being applied as 13-28 for Turkey-Ercan v.v. flights.

Student Discount applies on international Turkish Airlines flights for students in accordance with precise age limits. In order to be eligible for student discounts, persons must be enrolled in a full educational establishment and be able to present at time of ticketing an official document verifying such as.

Youth discount and age restrictions vary regionally and country wise, for entire information please contact your local Turkish Airlines Sales Office or contact your travel agency.
    http://www.turkishairlines.com/en-IN...discounts.aspx

Junior Member irtakweb آواتار ها

.... یا کپی برابر اصلش برین دفتر مرکزی که برج سایه روبروی پارک ملت تو ولیعصر هستش و کارتونو پیش ببرین.
    کپی برابر اصل را باید برم از سفرت فنلاند از اون آقا منشیه درخواست کنم ؟
    یعنی یه کپی از پذیرسم (که خوشبختانه دارم) ببرم بگم یه مهر کپب برابر اصل سفارت بزنه روش ؟
    همین کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)