صفحه 2 از 59 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

پیش فرض پاسخ : بلیط هواپیما

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanhajavi نمایش پست ها
    5 پست بالاتر دوستمون "پیمان" مسیرهای ممکن رو به هلسینکی گفتن، پس فقط ترکیش نمیره!... و اون مسیرها خیلی راحتتر هستند به لحاظ خرید بلیط و البته معروف تر!... FINNAIR هم هست (خطوط هوایی فنلاند) تهران - استانبول (با ترکیش) - استانبول - هلسینکی ( با FINNAIR ) که البته برای رزرو این مسیر باید کارت اعتباری داشته باشید یا اینکه آژانس براتون بگیره (مورد آژانس رو توصیه نمیکنم!) و همچنین با خطوط هوایی الاتحاد هم میشه رفت!
    میشه اگه شما اطلاعات راجع به قیمت FINNAIR دارین هم بگید. من ایرفلوتم چک کردم اما خیلی گرون بود.(از مسیر مسکو)
    I am not in this site anymore.Alireza

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    میشه اگه شما اطلاعات راجع به قیمت FINNAIR دارین هم بگید. من ایرفلوتم چک کردم اما خیلی گرون بود.(از مسیر مسکو)
    ایرفلوت رو اصلا توصیه نمیکنم (بخاطر کیفیتش)؛ قبلا برای این مسیر، نسبت به ایرلاینهای دیگه ارزون تر بود، عجیبه قیمتها رو بردند بالا!!!...
    FINNAIR از استانبول به هلسینکی من همین طوری یه تاریخ فرضی 26 جولای انتخاب کردم یک طرفه قیمت € 197.02 کلاس Economy شد؛ لینک FINNAIR رو اینجا میذارم فقط یادتون باشه موقع انتخاب اون مسیر به Currency توجه کنید چون اگه شما از استانبول به هلسینکی تو سایت مسیرتون رو انتخاب کنید قیمتها رو به واحد پولی ترکیه میزنه که اون پایین سمت راست میتونید تو قسمت currency converter به وجه رایج مورد نظرتون تغییر بدید. اینم لینک http://www.finnair.com/finnaircom/wp...?locale=en_INT

ولی در کل یکم اذیت میشد چون:
    1. تهران - استانبول (هر ایرلاینی شد؛ مثلا ترکیش) رو یک بار باید بخرید و بعدش استانبول - هلسینکی (FINNAIR) رو جدا!!!... که این خودش داستانی داره!!! هماهنگی دو پرواز!!!

2. موقع انتقال بار اذیت میشد یا امکان داره تو استانبول برای پروازتون با FINNAIR معطل شید؛ از قبل باید کلی درسر بکشید که 2 تا پرواز مختلفتون رو طوری تنظیم کنید که بتونید از اولی بارتون رو بگیرید تحویل بدید به FINNAIR و باقی ماجرا.... مساله، زمان و خستگی و استرس....

ولی مثلا اگر با KLM یا Austrian Airlines یا Turkish یا Lufthansa یا ... یه بلیط ONE WAY به هلسینکی بگیرید، وقتی چمدونارو تهران تحویل بدید راحت تو مقصد نهایی تحویل میگیرید و نگران این نیستید که باید بدو بدو بارتون رو از این یکی بگیرید پاس بدید به اون یکی...

با سلام

بهترین، منطقی ترین و ارزانترین پرواز برای هلسینکی با Turkish هست، هواپیما Airbus و ترانزیت در استانبول فقط 3 ساعت

1. سعی کنید که همیشه در صورتی که مجبور هستید از stop در شهر سومی استفاده کنید هر دو Airlines یکی باشد. از بلیط جداگانه هیچ وقت استفاده نکنید هزار تا مشکل براتون پیش می یاد
    2. هیچ وقت از Airflot استفاده نکنید، اولاً که ممکن است فرودگاه تان را در مسکو باید عوض کنید در ثانی یهو می رید مسکو می بینید پرواز هلسینکی کنسل شده!!!!!!!!!!!!!!!!
    3. قیمت های آژانس مسافرتی با خود Airlines تفاوتی ندارد قیمت های کلاسیفیکیشن های مختلف ثابت است
    4. به قیمت ها و مسیرهایی که در اینترنت می بینید صد در صد اعتماد نکنید، بعض هاشون اصلاً واقعیت ندارد
    5. هیچ وقت از رزرو کردن بلیط دریغ نکنید حتی برای شش ماه دیگر چون شما پولی نمی خواهید پرداخت نمایید
    6. اگر خواستید رزرو کنید روی یک ایرلاینز توی دوجای مختلف این کار را هرگز نکنید، سیستم می زنه هر دو رزروتون را پاک می کند
    7. از آژانستون بخواهید پایین ترین نرخ را براتون پیدا کنید ازش کلاسیفیکیشن را بپرسید و ازش بخواهید توی کلاسیفیکیشن ارزانتری جا براتون پیدا کند

Junior Member fafa1361 آواتار ها

Smile پاسخ : بلیط هواپیما

در مورد بند 6 بالا باید بگم که اگر از دو آژانس مختلف دارین رزرو می کنین در یک تاریخ نباشه وگرنه هر دو لغو می شه ولی تاریخ های دیگه رو می تونین رزرو کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa1361 نمایش پست ها
    در مورد بند 6 بالا باید بگم که اگر از دو آژانس مختلف دارین رزرو می کنین در یک تاریخ نباشه وگرنه هر دو لغو می شه ولی تاریخ های دیگه رو می تونین رزرو کنین
    خیر، حتی اگر توی دو تاریخ متفاوت توی دو آژانس مختلف هم بلیط رزرو کنید این خطر وجود دارد که هر دو رزرو شما کنسل شود

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    خیر، حتی اگر توی دو تاریخ متفاوت توی دو آژانس مختلف هم بلیط رزرو کنید این خطر وجود دارد که هر دو رزرو شما کنسل شود
    پیمان عزیز
    ولی من از یکی از دوستان شنیدم که برای سوئد به آزانس گفته رزرو میخام بکنم..بعد گفته چند تا می تونم و اونا هم گفتن نهایت دو تا...

ممکنه این رویه در آژانس ها متفاوت باشه؟

بعد چرا کنسل کنن؟این جزو قرارداد های کاریشونه؟
    ویرایش توسط soilman : May 11th, 2010 در ساعت 03:53 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    پیمان عزیز
    ولی من از یکی از دوستان شنیدم که برای سوئد به آزانس گفته رزرو میخام بکنم..بعد گفته چند تا می تونم و اونا هم گفتن نهایت دو تا...

ممکنه این رویه در آژانس ها متفاوت باشه؟

بعد چرا کنسل کنن؟این جزو قرارداد های کاریشونه؟
    حتماً منظورشان این بوده تا دوبار براتون رزرو می کنم نه اینکه توی دو تاریخ رزرو می گیرم
    من خودم تا حالا دوبار شاهد بودم پرواز مسافر به خاطر رزرو توی دوجای مختلف روی یک ایرلاینز کنسل شده بود، حتی یکیش بلیط هم دستش بود.
    این اتفاق برای یکی از بچه های این فروم هم اتفاق افتاده بود که حتی با داشتن بلیط در دستش پروازش توی سیستم کنسل شده بود. متاسفانه نمی تونم پست هاش رو پیدا کنم.

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

من یک شنبه رفتم آژانس و گفتم که من دانشجو هستم و باید بین اول آگوست و 16 اگوست استکهلم باشم. اونا هم برام تاریخ خای 5 و 12 اگوست رو رزرو کردن، من گفتم 7 هم میخوام که گفتن بیشتر از دو تا نمیشه. بعد گفتن تا یک هفته ی دیگه باید تاریخ دقیق مشخص کنید منم گفتم که هنوز سفارت نرفتم و کارای ویزا طول میکشه .. اونا هم قبول کردن ولی گفتن حتما بهشون اطلاع بدم وگرنه جریمه میشن ..
    اصلا هم چیزی راجع به کنسل شدن نگفتن ..
    در ضمن حتما پاسپورتتون همراهتون باشه وقتی میرین آژانس .. در ضمن برای رزرو کردن پولی نمیخواد پرداخت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    من یک شنبه رفتم آژانس و گفتم که من دانشجو هستم و باید بین اول آگوست و 16 اگوست استکهلم باشم. اونا هم برام تاریخ خای 5 و 12 اگوست رو رزرو کردن، من گفتم 7 هم میخوام که گفتن بیشتر از دو تا نمیشه. بعد گفتن تا یک هفته ی دیگه باید تاریخ دقیق مشخص کنید منم گفتم که هنوز سفارت نرفتم و کارای ویزا طول میکشه .. اونا هم قبول کردن ولی گفتن حتما بهشون اطلاع بدم وگرنه جریمه میشن ..
    اصلا هم چیزی راجع به کنسل شدن نگفتن ..
    در ضمن حتما پاسپورتتون همراهتون باشه وقتی میرین آژانس .. در ضمن برای رزرو کردن پولی نمیخواد پرداخت کنید
    باید برای هر رزرو به شما تاییدیه داده شود. تاییدیه رزرو کاغذی است که معمولاً به آن ITINERARY می گویند و در آن مشخصات رزرو اعم از ساعت پرواز، ساعت فرود، نام مسافر، نام آژانس و یک عالمه مشخصات و کدهای خاص دیگه که هر کدام معنایی دارد در آن ثبت شده است. بدون تاییدیه مشخص می شود که رزروی انجام نشده است. ازشان بخواهید اگر راست می گویند هر دو تاییدیه را بهتان ارائه بدهند.
    همچین چیزی که می فرمایید غیر ممکن است. گرفتن دو رزرو توی فاصله یک هفته توی یک ایرلاینز محال می باشد.
    بله رزرو کردن مجانی است و پولی لازم نیست پرداخت نمایید و همینطور می توانید اینکار را تلفنی هم انجام دهید به شرط اینکه آژانس از صحت دیکته ی اسم و فامیل شما اطمینان داشته باشد.

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    باید برای هر رزرو به شما تاییدیه داده شود. تاییدیه رزرو کاغذی است که معمولاً به آن ITINERARY می گویند و در آن مشخصات رزرو اعم از ساعت پرواز، ساعت فرود، نام مسافر، نام آژانس و یک عالمه مشخصات و کدهای خاص دیگه که هر کدام معنایی دارد در آن ثبت شده است. بدون تاییدیه مشخص می شود که رزروی انجام نشده است. ازشان بخواهید اگر راست می گویند هر دو تاییدیه را بهتان ارائه بدهند.
    همچین چیزی که می فرمایید غیر ممکن است. گرفتن دو رزرو توی فاصله یک هفته توی یک ایرلاینز محال می باشد.
    بله رزرو کردن مجانی است و پولی لازم نیست پرداخت نمایید و همینطور می توانید اینکار را تلفنی هم انجام دهید به شرط اینکه آژانس از صحت دیکته ی اسم و فامیل شما اطمینان داشته باشد.
    به من فقط یه کد دادن .. همین ..
    مرسی که گفتین، پیگیری میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)