صفحه 3 از 59 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

پیش فرض پاسخ : بلیط هواپیما

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    به من فقط یه کد دادن .. همین ..
    مرسی که گفتین، پیگیری میکنم.
    من امروز تماس گرفتم با آزانس و گفتم چرا به من پرینت ندادین؟ اونا هم گفتن چون شما نخواستین .. اون کدی که بهتون دادیم با پاسپورت رو بیارین بهتون پرینت بدم.
    در ضمن گفتم من دو تاریخ رزرو کردم، چون یک ایر لاین کنسل میشه؟ گفت نه هر دو رزروتون جای خودش هست .. و قرار شد برم پرینتاشونم بگیرم ..

من امروز تماس گرفتم با آزانس و گفتم چرا به من پرینت ندادین؟ اونا هم گفتن چون شما نخواستین .. اون کدی که بهتون دادیم با پاسپورت رو بیارین بهتون پرینت بدم.
    در ضمن گفتم من دو تاریخ رزرو کردم، چون یک ایر لاین کنسل میشه؟ گفت نه هر دو رزروتون جای خودش هست .. و قرار شد برم پرینتاشونم بگیرم ..
    خب حالا ببینیم دو تا پرینت بهتون می دهند؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    باید برای هر رزرو به شما تاییدیه داده شود. تاییدیه رزرو کاغذی است که معمولاً به آن ITINERARY می گویند و در آن مشخصات رزرو اعم از ساعت پرواز، ساعت فرود، نام مسافر، نام آژانس و یک عالمه مشخصات و کدهای خاص دیگه که هر کدام معنایی دارد در آن ثبت شده است. بدون تاییدیه مشخص می شود که رزروی انجام نشده است. ازشان بخواهید اگر راست می گویند هر دو تاییدیه را بهتان ارائه بدهند.
    همچین چیزی که می فرمایید غیر ممکن است. گرفتن دو رزرو توی فاصله یک هفته توی یک ایرلاینز محال می باشد.
    بله رزرو کردن مجانی است و پولی لازم نیست پرداخت نمایید و همینطور می توانید اینکار را تلفنی هم انجام دهید به شرط اینکه آژانس از صحت دیکته ی اسم و فامیل شما اطمینان داشته باشد.
    البته شايد اين موضوع كنسل كردن دو رزرو براي شركت‌هاي مختلف فرق داشته باشه. من برام پيش اومده كه توي تركيش اير بيشتر از يك بار توي يك هفته يا بازه‌هاي مختلف رزرو كردم و مشكلي پيش نيومده.

يك راه ساده‌تر براي رزرو هم اينه كه آن لاين رزرو كنيد. يعني خودتون از روي سايتشون تاريخ‌ها رو چك كنيد و رسيد رزرو رو پرينت كنيد. همين پرينت براي سفارت كافيه. البته باز شايد سفارت‌هاي مختلف قواعد ديگه‌اي داشته باشند، من درباره پرتغال اين كار رو مي‌كنم. بعد از قطعي شدن تاريخ، تا زماني كه رزرو اعتبار داشته باشه (حداكثر يك هفته يا ده روز) مي‌تونيد بريد اژانس و بليط همون رزرو خودتون رو بخريد. و براي اين كار توي تهران باشيد يا اينكه شركت هواپيمايي توي شهر شما دفتر مستقيم داشته باشه، بهتره كه از همون دفتر اصلي شركت بخريد، چون اگر بخواهيد تاريخ رو عوض كنيد، يا كنسل كنيد و از اين كار‌ها، اين دفترهاي اصلي بليط‌هايي كه خودشون صادر كرده‌اند رو سريعتر كارشون رو انجام مي‌دهند. اگر از آژانس باشه شايد اين كارهاي چند روزي طول بكشه (البته باز اين موضوع براي تركيش ايره، شايد شركت‌هاي ديگه فرق داشته باشند).

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    البته شايد اين موضوع كنسل كردن دو رزرو براي شركت‌هاي مختلف فرق داشته باشه. من برام پيش اومده كه توي تركيش اير بيشتر از يك بار توي يك هفته يا بازه‌هاي مختلف رزرو كردم و مشكلي پيش نيومده.

يك راه ساده‌تر براي رزرو هم اينه كه آن لاين رزرو كنيد. يعني خودتون از روي سايتشون تاريخ‌ها رو چك كنيد و رسيد رزرو رو پرينت كنيد. همين پرينت براي سفارت كافيه. البته باز شايد سفارت‌هاي مختلف قواعد ديگه‌اي داشته باشند، من درباره پرتغال اين كار رو مي‌كنم. بعد از قطعي شدن تاريخ، تا زماني كه رزرو اعتبار داشته باشه (حداكثر يك هفته يا ده روز) مي‌تونيد بريد اژانس و بليط همون رزرو خودتون رو بخريد. و براي اين كار توي تهران باشيد يا اينكه شركت هواپيمايي توي شهر شما دفتر مستقيم داشته باشه، بهتره كه از همون دفتر اصلي شركت بخريد، چون اگر بخواهيد تاريخ رو عوض كنيد، يا كنسل كنيد و از اين كار‌ها، اين دفترهاي اصلي بليط‌هايي كه خودشون صادر كرده‌اند رو سريعتر كارشون رو انجام مي‌دهند. اگر از آژانس باشه شايد اين كارهاي چند روزي طول بكشه (البته باز اين موضوع براي تركيش ايره، شايد شركت‌هاي ديگه فرق داشته باشند).
    بله امکان گرفتش است منتها ریسک می کنید. ریسک کنسل دو رزرو حتی اگر یکی از رزرو ها را قطعی کرده باشید و بلیط صادر شده باشد!!!!!!!!

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    خب حالا ببینیم دو تا پرینت بهتون می دهند؟؟؟؟؟؟؟
    من امروز به آژانس مذکور مراجعه کردم و هر دو پرینت رزرو هام گرفتم .. تاکید هم کردم که مطمئنن لغو یا کنسل نمیشه! اونها هم به من اطمینان دادن که با وجود این پرینت ها مساله ای نیست. فقط در اسرع وقت بهشون اطلاع بدم کنسل یکی رو اونها جریمه نشن!

Senior Member Simplex آواتار ها

من امروز به آژانس مذکور مراجعه کردم و هر دو پرینت رزرو هام گرفتم .. تاکید هم کردم که مطمئنن لغو یا کنسل نمیشه! اونها هم به من اطمینان دادن که با وجود این پرینت ها مساله ای نیست. فقط در اسرع وقت بهشون اطلاع بدم کنسل یکی رو اونها جریمه نشن!
    لطفا مي‌شه بگيد از كدوم هواپيمايي بليط داريد؟

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    لطفا مي‌شه بگيد از كدوم هواپيمايي بليط داريد؟
    از ایران ایر - البته مقصد فنلاند نبود

مطمئن هستید هیچکدومش روی Waiting نیست؟

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

دوستان. من امروز واسه رزرو بلیط رفتم یه دفتر هواپیمایی تو شهرستان. تهران استکهلمو با ایران ایر و استکهلم به تامپره رو با اسکاندینیوین ایر لاین واسم رزرو کرد. بعد از کلی محاسبات گفت قیمت بلیط دوسرش میشه 880 هزار تومن و یه سره 625 هزار!!! قیمتش دوسرش که یه خورده عجیب بود. به نظر شما این مسیر چطوره؟
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_saw4 نمایش پست ها
    دوستان. من امروز واسه رزرو بلیط رفتم یه دفتر هواپیمایی تو شهرستان. تهران استکهلمو با ایران ایر و استکهلم به تامپره رو با اسکاندینیوین ایر لاین واسم رزرو کرد. بعد از کلی محاسبات گفت قیمت بلیط دوسرش میشه 880 هزار تومن و یه سره 625 هزار!!! قیمتش دوسرش که یه خورده عجیب بود. به نظر شما این مسیر چطوره؟
    مسیرت که خوبه رضا جون.اما یه سوال اون تیکه دومت هم پروازش از فرودگاه arlanda(اگه اسمشو اشتباه می کنم اصلاح کنند بچه ها) هستش یا از یه فرودگاه دیگه تو استکهلم؟چک کن ببین اگه باید بری یه فرودگاه دیگه مشکلی از نظر زمان و بار و این حرفها پیش نیاد واست.
    I am not in this site anymore.Alireza

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)