صفحه 51 از 59 نخستنخست ... 41424344454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    بستگی داره برخی از دوستان با کشتی میرن سوید و از انجا با پگاسوس یا ایران ایر میرن ایران
    برخی دیگر هم می رن هلسینکی و از انجا با ترکیش می رن ایران
    من معمولا با همون ترکیش یا ترکیش+اطلس‌جت میرم میام. اما دنبال مسیرهای دیگه هم هستم هم برای تنوع و هم هزینه. اما مرسی برم ببینم این ترکیب مسیر آبی هوایی چطوره.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط caligola نمایش پست ها
    من معمولا با همون ترکیش یا ترکیش+اطلس‌جت میرم میام. اما دنبال مسیرهای دیگه هم هستم هم برای تنوع و هم هزینه. اما مرسی برم ببینم این ترکیب مسیر آبی هوایی چطوره.
    اگر بار زیادی نداشته باشی مسیر خوبی هست ولی در غیر اینصورت بار کشی زیادی داره از فرودگاه تا بندر و از بندر تا کشتی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    بستگی به کلاسش داره ، واسه من ک حدود 820 تومن شد بلیط ، یه چمدون 23 کیلویی + 7 کیلو تو کابین
    یه کلاس دیگه هم تو سایت خودش من دیدم ک حدود 1 تومن میشه ، اون 2 تا 23 کیلویی داره...
    درود
    کدوم ایرلاین بلیط خریدید که شده 820 ؟ میشه جزییاتش رو بگید.
    . . . . . . Never give up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    کدوم ایرلاین بلیط خریدید که شده 820 ؟ میشه جزییاتش رو بگید.
    توی گوگل سرچ کنید flight from tehran to helsinki. کلی پرواز میاد. ۴۸۶ دلاره از طریق اوکراین ولی ترکیش ۵۴۰ دلار. این ۸۲۰ تومنی رو من هیچ جا ندیدم. ۲۸ ساعت طول میکشه برسید هلسینکی و ۲ شهر توقف داره. از من میپرسید نمیرزه. در ضمن باید تحقیق کنید ببینید برای اوکران ویزا میخواد یا نه. چون ترمینالی رو که عوض میکنید در واقع وارد شهر میشید...تحقیق کنید که مطمان شید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farbodd نمایش پست ها
    توی گوگل سرچ کنید flight from tehran to helsinki. کلی پرواز میاد. ۴۸۶ دلاره از طریق اوکراین ولی ترکیش ۵۴۰ دلار. این ۸۲۰ تومنی رو من هیچ جا ندیدم. ۲۸ ساعت طول میکشه برسید هلسینکی و ۲ شهر توقف داره. از من میپرسید نمیرزه. در ضمن باید تحقیق کنید ببینید برای اوکران ویزا میخواد یا نه. چون ترمینالی رو که عوض میکنید در واقع وارد شهر میشید...تحقیق کنید که مطمان شید.
    درود
    من متوجه ام . خودم پرسیدم Turkish از بقیه پرواز ها ارزون تره فعلا ؛که return ticket اگه بخرید میشه 2.700.000 و اگر فقط رفت رو داشته باشید که میشه 1.700 تا 1.800 .
    این دوستمون که گفته بود 820 تومن واسه من سوال پیش اومد که چه جوری میشه اونوقت.
    ضمنا تقریبا 12 ساعت طول میکشه برای Turkish .به این صورت که 2.30 تا استانبول ، 2 تا 3 ساعت ترانزیت و 5 تا 6 ساعت هم تا هلسینکی .
    اصلا چیزی نیست که 28 ساعت طول بکشه و اشتباه میکنید شما. پرواز به آمریکا این زمان رو میگیره .

Junior Member

هر دو دوستمون درست دارن میگن. هم دوستی که گفتن حدود 1 تومن بلیطشونه هم دوستی که گفتن پرواز 28 ساعته دیدن. بلیط های ارزونتر از 1تومن هم بود که یک سریشون تموم شده الان.
    قیمت بستگی به تاریخ بلیط هم داره. همین الان برای 16 آگوست میتونین با هواپیمایی اوکراین با 1تومن برید. یک سری پرواز ها هم هستن که تا حدود 30 ساعت زمان میبره.
    میتونین توی سایت http://momondo.com انواع این پروازها رو ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh654 نمایش پست ها
    هر دو دوستمون درست دارن میگن. هم دوستی که گفتن حدود 1 تومن بلیطشونه هم دوستی که گفتن پرواز 28 ساعته دیدن. بلیط های ارزونتر از 1تومن هم بود که یک سریشون تموم شده الان.
    قیمت بستگی به تاریخ بلیط هم داره. همین الان برای 16 آگوست میتونین با هواپیمایی اوکراین با 1تومن برید. یک سری پرواز ها هم هستن که تا حدود 30 ساعت زمان میبره.
    میتونین توی سایت http://momondo.com انواع این پروازها رو ببینید.
    درود
    روش متداول و در درسترس رو بررسی میکنیم. پرواز اوکراین با 30 ساعت معقوله ؟

درود
    فکر نکنم خیلی راحت باشه که آدم بخواد با بیست کیلو بار سی ساعت توی فرودگاه های مختلف هی جابجا شه... توی فرودگاه منتظر پرواز بعدی موندن بیش از 4 ساعت واقعا خیلی خسته کننده میشه.

یک راه دیگه هم هست که میشه از استکهلم رفت. اگه بشه پرواز ارزون به استکهلم پیدا کرد میشه از اونجا به راحتی با 110 دلار رفت هلسینکی (و حتی شهر های دیگه ی فنلاند) (از طریق FinnAir).

این پرواز از اوکراین میره و هزینه اش هم 208 یورو هست. کل پرواز به علاوه ی انتظار برای پرواز دوم هم کلا میشه 11.5 ساعت روی هم رفته. اما واقعا خیلی مفته.

Junior Member

درود
    پرواز اوکراین 30 ساعت نیست. اونی که 30 ساعته یه پرواز دیگه اس.
    اوکراین 11h 40m با 284 یورو.
    سایت رو بررسی نکردین؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    فکر نکنم خیلی راحت باشه که آدم بخواد با بیست کیلو بار سی ساعت توی فرودگاه های مختلف هی جابجا شه... توی فرودگاه منتظر پرواز بعدی موندن بیش از 4 ساعت واقعا خیلی خسته کننده میشه.

یک راه دیگه هم هست که میشه از استکهلم رفت. اگه بشه پرواز ارزون به استکهلم پیدا کرد میشه از اونجا به راحتی با 110 دلار رفت هلسینکی (و حتی شهر های دیگه ی فنلاند) (از طریق FinnAir).

این پرواز از اوکراین میره و هزینه اش هم 208 یورو هست. کل پرواز به علاوه ی انتظار برای پرواز دوم هم کلا میشه 11.5 ساعت روی هم رفته. اما واقعا خیلی مفته.
    لینکی که گذاشتین باز نمیشه . لطف میکنین اطلاعات یا عکسی از نتایج سایت رو بذارین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)