صفحه 52 از 59 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh654 نمایش پست ها
    لینکی که گذاشتین باز نمیشه . لطف میکنین اطلاعات یا عکسی از نتایج سایت رو بذارین؟
    من اینو از توی همون سایت http://www.momondo.com پیدا کردم. تاریخ پرواز هم 28 August زدم.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh654 نمایش پست ها
    پرواز اوکراین 30 ساعت نیست. اونی که 30 ساعته یه پرواز دیگه اس.
    اوکراین 11h 40m با 284 یورو.
    سایت رو بررسی نکردین؟!
    درود
    شما بهتره یه زحمت بکشید ، یه دفتر هواپیمایی تشریف ببرید بعد متوجه میشید این لینک ها و سایت ها زیاد برای ایران ( به خاطر شرایطی که داره ) کاربردی نیست و دیر یا زود دنبال پرواز Turkish میرید.
    اگر اشتباه میکنم بگید چون خیلی خوشحال میشم که با هزینه کمتر بخواهم این مسیر رو برم.
    . . . . . . Never give up

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    شما بهتره یه زحمت بکشید ، یه دفتر هواپیمایی تشریف ببرید بعد متوجه میشید این لینک ها و سایت ها زیاد برای ایران ( به خاطر شرایطی که داره ) کاربردی نیست و دیر یا زود دنبال پرواز Turkish میرید.
    اگر اشتباه میکنم بگید چون خیلی خوشحال میشم که با هزینه کمتر بخواهم این مسیر رو برم.
    یکی از دوستان بالا نوشته بود که بلیط خریده به قیمت 820 تومان. پس فکر میکنم همین قیمت 208 یورو (که میشه تقریبا 750 تومان) خیلی دور از واقعیت نیستش.

Junior Member

به انگلیسی میگن middle man. شما برای اپلای کردن به agency رفتین?. یا برای ویزا? انقدر لقمه رو دور سرتون نچرخونین. و منتظر نباشین یکی بگه بهترین راه چیه. خودتون سرچ کنین. راحت میتومین با یه کردیت کارد بلیط رو خریداری کنین. کلی پرواز هست. از شهرای مختلف. ترانزیتای عدیده. شهرای متفاوت. دوستان دارید میرید جایی که کسی نیست کمکتون کنه. خودتون مسیرو باز کنید. هزینش یه سرچ و شرکت هایی که پرداخت با کردیت کارت رو انجام میدن. بیخیاله middle man

نقل قول نوشته اصلی توسط farbodd نمایش پست ها
    به انگلیسی میگن middle man. شما برای اپلای کردن به agency رفتین?. یا برای ویزا? انقدر لقمه رو دور سرتون نچرخونین. و منتظر نباشین یکی بگه بهترین راه چیه. خودتون سرچ کنین. راحت میتومین با یه کردیت کارد بلیط رو خریداری کنین. کلی پرواز هست. از شهرای مختلف. ترانزیتای عدیده. شهرای متفاوت. دوستان دارید میرید جایی که کسی نیست کمکتون کنه. خودتون مسیرو باز کنید. هزینش یه سرچ و شرکت هایی که پرداخت با کردیت کارت رو انجام میدن. بیخیاله middle man

کاملا درست میگید. الان همین پرواز 208 یورویی که من بالا گذاشتم رو به راحتی میتونید از طریق "تهران پرداخت" به قیمت 833000 تومان خریداری کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    کاملا درست میگید. الان همین پرواز 208 یورویی که من بالا گذاشتم رو به راحتی میتونید از طریق "تهران پرداخت" به قیمت 833000 تومان خریداری کنید.
    من در مورد سایت airtickets.com یه جستجویی تو اینترنت کردم. مثل اینکه کلاهبردارن! لینک دو تا فروم در رابطه با این سایت:
    http://www.flyertalk.com/forum/onlin...m-website.html
    http://www.tripadvisor.com/ShowTopic...ir_Travel.html

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

دوستان اگر از سایت های معتبری مثل Skyscanner سرچ کنید متوجه میشید که تقریبا میشه گفت که تنها گزینه ترکیش هست. در ضمن راحت ترین و مطمئن ترین هم هست. پس زیاد رو این مساله انرژی تلف نکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samadica نمایش پست ها
    دوستان اگر از سایت های معتبری مثل Skyscanner سرچ کنید متوجه میشید که تقریبا میشه گفت که تنها گزینه ترکیش هست. در ضمن راحت ترین و مطمئن ترین هم هست. پس زیاد رو این مساله انرژی تلف نکنید.
    نه ترکیش تنها گزینه نیست. من از نمایندگی اوکراین اینترنشنال (تو خیابون آپادانا پلاک 5) بلیط با قیمت نصف ترکیش خریدم ( 817000 )

نقل قول نوشته اصلی توسط sm1210 نمایش پست ها
    نه ترکیش تنها گزینه نیست. من از نمایندگی اوکراین اینترنشنال (تو خیابون آپادانا پلاک 5) بلیط با قیمت نصف ترکیش خریدم ( 817000 )
    درود
    میشه جزییاتش رو بفرمایید.
    چند تا توقف ؟ مدت سفر ؟ وزن بار مجاز ؟ اگربازگشت رو تهیه کردچه قدر میشه ؟
    . . . . . . Never give up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    میشه جزییاتش رو بفرمایید.
    چند تا توقف ؟ مدت سفر ؟ وزن بار مجاز ؟ اگربازگشت رو تهیه کردچه قدر میشه ؟
    بلیط یک طرفه با یک توقف از تهران تا هلسینکی، کل مدت سفر 11 ساعت و نیم که 5 ساعتش توقف تو اکراینه، وزن مجاز 23 کیلو + 7کیلو ساک دستی، اگه تا 24 ساعت قبل از پرواز درخواست بدین برای هر 23 کیلوی اضافه 38 یورو پرداخت می کنید، در غیر این صورت تو فرودگاه باید 75 یورو جریمه بدین. من تاریخ 12 آگوست گرفتم و فکر کنم هفته ای 3 بار پرواز هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)