صفحه 53 از 59 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل ضروری سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط sm1210 نمایش پست ها
    بلیط یک طرفه با یک توقف از تهران تا هلسینکی، کل مدت سفر 11 ساعت و نیم که 5 ساعتش توقف تو اکراینه، وزن مجاز 23 کیلو + 7کیلو ساک دستی، اگه تا 24 ساعت قبل از پرواز درخواست بدین برای هر 23 کیلوی اضافه 38 یورو پرداخت می کنید، در غیر این صورت تو فرودگاه باید 75 یورو جریمه بدین. من تاریخ 12 آگوست گرفتم و فکر کنم هفته ای 3 بار پرواز هست
    ولی به من گفتن دو تا چمدون 23 کیلویی میتونم ببرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarjan نمایش پست ها
    فقط business class و سفر به آمریکا دو تا چمدون 23 کیلویی میشه. مال من economy هست و تو بلیط هم نوشته 1× 23kg
    شاید هم شما زمان خرید بلیط 38 یورو بیشتر پرداخت کردین و دو تا 23 کیلو دارین!

بلیط حدود 800 تومنی اگه باشه ، همونطور ک sm1210 عزیز گفتن ، 1 *23 هست & اگر حدود 1 تومن باشه بلیطت ، 2*23 هست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    بلیط حدود 800 تومنی اگه باشه ، همونطور ک sm1210 عزیز گفتن ، 1 *23 هست & اگر حدود 1 تومن باشه بلیطت ، 2*23 هست...
    حالا امروز میپرسم....من بلیطم 900تومن شده

Junior Member

حالا امروز میپرسم....من بلیطم 900تومن شده
    سلام دوستان ....زنگ زدم گفتن دو تا میتونی ببری......گفت تو قسمت class bag زده 2pc یعنی دو تا میتونی ببری ...........درسته دوستان؟با این حال من شک دارم میشه شما هم نظر بدید اخه من چند روز دیگه پروازمه چون من دارم برای دوره ریسرچ میرم مثل شما پروازم اگست نیست

سلام دوستان ....زنگ زدم گفتن دو تا میتونی ببری......گفت تو قسمت class bag زده 2pc یعنی دو تا میتونی ببری ...........درسته دوستان؟با این حال من شک دارم میشه شما هم نظر بدید اخه من چند روز دیگه پروازمه چون من دارم برای دوره ریسرچ میرم مثل شما پروازم اگست نیست
    خیالت راحت... Pcs 2یعنی دو بسته دیگه... اکی هست...
    شما 2 تا 23 میتونی شروع کنی ب جمع و جور کردن با امید خدا....

پیش فرض پاسخ : مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

دوستان من یه مقایسه کلی کردم بین ترکیش و اکراین ایر. البته میدونم اینجا همه استادن ولی شاید این اطلاعات به کار یک نفر بیاد!
    ترکیش: گرونتره (بلیط یک طرفه از 512-520 دلار شروع میشه) . مقداربار مجازش دوتا 16 کیلو. امکان خرید اضافه بار نیست. هر یک کیلو اضافه 20 یورو تو فرودگاه جریمه میشه. هر روز از تهران به هلسینکی پرواز هست. مدت زمان پرواز از 8-9 ساعت شروع میشه تا 31-32 ساعت! بسته به پروازی که انتخاب میشه. یک استاپ تو استانبول داره. هواپیما و مسیرهوایی امنی داره!
    اکراین ایر: ارزونتره. یک طرفه حدود 300 دلار. مقدار بار مجاز دو تا 23 کیلو. هفته ای 3 روز از تهران یه هلسینکی پرواز هست. مدت زمان پرواز 8-9 ساعت. یه استاپ تو اکراین. در مورد امنیتش هم من از چند نفر که اینکاره!! هستن سوال کرم. همگی معتقد بودن مسیر کاملا امنی داره و اصلا نگران نباشید!
    و در پایان نتیجه گیری اخلاقی: من خودم از اکراین ایر خرید کردم :-). اگه پشیمون شدم میام اطلاع میدم.

Junior Member ken آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط بهاران نمایش پست ها
    دوستان من یه مقایسه کلی کردم بین ترکیش و اکراین ایر. البته میدونم اینجا همه استادن ولی شاید این اطلاعات به کار یک نفر بیاد!
    ترکیش: گرونتره (بلیط یک طرفه از 512-520 دلار شروع میشه) . مقداربار مجازش دوتا 16 کیلو. امکان خرید اضافه بار نیست. هر یک کیلو اضافه 20 یورو تو فرودگاه جریمه میشه. هر روز از تهران به هلسینکی پرواز هست. مدت زمان پرواز از 8-9 ساعت شروع میشه تا 31-32 ساعت! بسته به پروازی که انتخاب میشه. یک استاپ تو استانبول داره. هواپیما و مسیرهوایی امنی داره!
    اکراین ایر: ارزونتره. یک طرفه حدود 300 دلار. مقدار بار مجاز دو تا 23 کیلو. هفته ای 3 روز از تهران یه هلسینکی پرواز هست. مدت زمان پرواز 8-9 ساعت. یه استاپ تو اکراین. در مورد امنیتش هم من از چند نفر که اینکاره!! هستن سوال کرم. همگی معتقد بودن مسیر کاملا امنی داره و اصلا نگران نباشید!
    و در پایان نتیجه گیری اخلاقی: من خودم از اکراین ایر خرید کردم :-). اگه پشیمون شدم میام اطلاع میدم.
    این مسیر به ویزای ترانزیت نیاز نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ken نمایش پست ها
    من از دفتر اکراین ایر پرسیدم. گفتن فقط همون رزیدنت پرمیت که از طرف فنلاند برای شما صادر شده چک میشه و نیاز به ویزای دیگه ای نیست!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ken نمایش پست ها
    سلام نه دوست عزیز دوستانی که پارسال امدن هم به مشکلی بر نخوردن فقط تعداد پروازها از ایران به فنلاند کم هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)