صفحه 55 از 59 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

Junior Member ken آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

پیش فرض پاسخ : مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

البته تغییر تاریخ تا حداکثر یک یا دو روز قبل از پرواز امکان پذیره. اگر جا بمونین جریمه داره. (فکر میکنم 100 دلار)

همگی سلام

دوستان جدید عارضم به حضورتون که در فنلاند خدمات شرکت اتوبوس رانی onnibus وجود داره که مسیرهایی رو در فنلاند پوشش میده با قیمت های خیلی ارزان. وب سایتش هم Onnibus.fi هست. گفتم شاید به کارتون بیاد. اگر اطلاعات بیشتر خواستید بهم پیام خصوصی بدید یا همین جا بپرسید سعی می کنم به موقع جواب بدم.

موفق و شاد باشید
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

دوستان این مسیر که از تهران به مسکو میره بعد هلسینکی با aeroflot airline که ارزون تره چرا اکثرا با ترکیش میرن؟

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

دوست عزیز یکی از خوبی های ترکیش اینه که از چند تا شهر پرواز داره. تعداد پروازهاش زیاده. معمولا هم از کیفیتش راضین. زمان سفر هم مهمه که برای ترکیش معمولا ۹ ساعت تا ۱۰ ساعته. از این دست پروازهای ارزانتر همواپیمایی اوکراین هم هست که زمان سفر ۱۳ ساعته و البته بن نسبت خیلی ارزونتره.

زمان سفر و اختلاف قیمت این شرکت هواپیمایی به چه صورته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    دوستان این مسیر که از تهران به مسکو میره بعد هلسینکی با aeroflot airline که ارزون تره چرا اکثرا با ترکیش میرن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

دوستانی که با ترکیش رفتن فنلاند ممنون میشم راهنمایی کنن
    با توجه به اینکه توی سایت ترکیش میشه فاصله ی زمانی پرواز تهران- استانبول و استانبول- هلسینکی رو میشه معین کرد میخواستم بدونم وقتی میرسیم استانبول باید بارها رو تحویل بگیریم و دوباره ببریم واسه پرواز هلسینکی؟ یعنی اگه کسی بخواد فاصله ی پرواز تهران استانبول تا استانبول هلسینکی 24 ساعت باشه و یه چرخی تو استانبول بزنه باید بارها رو دنبال خودش بکشه یا دست ایرلاین میمونه؟
    سوال دومم اینه که از دوستان کسی هست بلیط نگرفته باشه؟ الان واسه بلیط اقدام کنیم دیر نیست با توجه به اینکه کارت من اخرای مرداد میرسه دستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rebvar1 نمایش پست ها
    دوست عزیز یکی از خوبی های ترکیش اینه که از چند تا شهر پرواز داره. تعداد پروازهاش زیاده. معمولا هم از کیفیتش راضین. زمان سفر هم مهمه که برای ترکیش معمولا ۹ ساعت تا ۱۰ ساعته. از این دست پروازهای ارزانتر همواپیمایی اوکراین هم هست که زمان سفر ۱۳ ساعته و البته بن نسبت خیلی ارزونتره.

زمان سفر و اختلاف قیمت این شرکت هواپیمایی به چه صورته؟
    از نه ساعت تا دوازده ساعت، تا جایی که من پرسیدم مشکلش به نظر میاد فقط این باشه که 23 کیلو بار مجازه، ولی قیمت خیلی فرق داره با ترکيش

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

میشه بگید از کدوم وب سایت چک کردید؟ من دیروز چک کردم اکثرا قیمت هاش گرونتر بود که!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    از نه ساعت تا دوازده ساعت، تا جایی که من پرسیدم مشکلش به نظر میاد فقط این باشه که 23 کیلو بار مجازه، ولی قیمت خیلی فرق داره با ترکيش

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminlabbafy نمایش پست ها
    دوستانی که با ترکیش رفتن فنلاند ممنون میشم راهنمایی کنن
    با توجه به اینکه توی سایت ترکیش میشه فاصله ی زمانی پرواز تهران- استانبول و استانبول- هلسینکی رو میشه معین کرد میخواستم بدونم وقتی میرسیم استانبول باید بارها رو تحویل بگیریم و دوباره ببریم واسه پرواز هلسینکی؟ یعنی اگه کسی بخواد فاصله ی پرواز تهران استانبول تا استانبول هلسینکی 24 ساعت باشه و یه چرخی تو استانبول بزنه باید بارها رو دنبال خودش بکشه یا دست ایرلاین میمونه؟
    سوال دومم اینه که از دوستان کسی هست بلیط نگرفته باشه؟ الان واسه بلیط اقدام کنیم دیر نیست با توجه به اینکه کارت من اخرای مرداد میرسه دستم؟
    سلام

اگر هر دو پرواز با یک ایرلاین باشه نیازی نیست که بار رو تحویل بگیرید در استانبول و بعدش تحویل بدید . خودشون زحمتش رو میکشند و در هلسنکی میتونید تحویل بگیرید.

در مورد سوال دوم ، دیر نیست اما هر چقدر به تاریخ پرواز نزدیک تر بشید گرون تر میشه . من پارسال اوایل مرداد 2300000 گیرم اومد با ترکیش.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط rebvar1 نمایش پست ها
    میشه بگید از کدوم وب سایت چک کردید؟ من دیروز چک کردم اکثرا قیمت هاش گرونتر بود که!!!
    منم از Edreams چک میکردم فقط اوکراین و ترکيش ا رزونترين ها بودند منتها وقتی میخواستم ترکیش رو بخرم مرحله آخر یه دفعه یه چیزی حدود دویست دلار اضافه میرفت روی بلیط بعد شنیده بودم یه مسیر ارزون از مسکو وجود داره زنگ زدم آژانس هواپیمایی پرسیدم و خريدم، نمیدونم چرا ولی اونها هم می گفتند ترکیش يهو صندلی های ارزون رو بسته اجازه فروش بلیط نميده حتی از خود ترکيش زنگ زدم پرسیدم قیمتشون خیلی بیشتر بود

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

من امروز از نمایندگی ترکیش برای 22 اگست بلیط گرفتم با قیمت 500 دلار. حتی از قیمتی که توی سایت ترکیش بود 15 دلار پایین تر. دوستان توجه کنن که جای نمایندگی اصلی عوض شده و از برج سایه پارک ملت رفته برج نگار بالای میدون ونک.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)