صفحه 6 از 59 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 584

موضوع: مسیرهای هوایی، زمینی و هزینه های سفر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in biology, guilan university

پیش فرض پاسخ : بلیط هواپیما

دوستان خواهشا تجربه منو نکنیید. من بلیط هواپیما گرفتم 650 تومن یک طرفه turkish. ولی دوستم بلیط 2 طرفه گرفته تهران- استکهلم-تمپر 800 تومن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi84 نمایش پست ها
    دوستان خواهشا تجربه منو نکنیید. من بلیط هواپیما گرفتم 650 تومن یک طرفه turkish. ولی دوستم بلیط 2 طرفه گرفته تهران- استکهلم-تمپر 800 تومن
    آخه چط.ری میشه؟ منم دو طرفه ترکیش رزرو کردم اما میخام یه طرفشو بگیرم...
    یه طرفه 650 و دو طرفه یک میلیون و 250 ، عجیبه اینقد رنج گسترده ای داره قیمت ها....
    کسی تا حالا با قطری یا امارات رفته هلسینکی؟ انگار حتی امارات هم اونجا نمیره...
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    آخه چط.ری میشه؟ منم دو طرفه ترکیش رزرو کردم اما میخام یه طرفشو بگیرم...
    یه طرفه 650 و دو طرفه یک میلیون و 250 ، عجیبه اینقد رنج گسترده ای داره قیمت ها....
    کسی تا حالا با قطری یا امارات رفته هلسینکی؟ انگار حتی امارات هم اونجا نمیره...
    قطری مستقیم نمیره هیلسنکی باید برید استکهلم و از اونجا با یه پرواز دیگه برید هلسینکی. قیمت هاش خیلی بهتره یک طرفه حدود 500 و خورده ای می شه و دو طرفه 700. فقط حواستون باشه بار مجازتون 20 کیلو هست مگه اینکه تا جالا قبلا چندین بار سفر کرده باشید با قطری و حداقل کارت برگندی داشته باشید. من خودم شاید از قطری بگیرم

Junior Member ...Mohammad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT

در مورد پروازهای قطر ایرویز به 2 تا نکته توجه داشته باشید:

-اول اینکه قیمت پروازها در روزهای مختلف متفاوت هست.مثلا 17 آگوست 551 USD ولی 18 آگوست 616 USD و 21 آگوست 714 USD هست.

-دوم:چون اول از تهران به دوحه میره و بعد به استکهلم مدت زمان پروازهاش طولانیه.مثلا برای 17 آگوست 2 تا Duration نوشته.یکی حدود 20 ساعت و اون یکی حدود 27 ساعت.که با حساب استکهلم به هلسینکی یا بقیه شهرهای فنلاند بالای 30 ساعت توی راه هستید که خیلی خسته کننده میشه و مخصوصا الافی توی فرودگاه زیاد داره.

منبع: http://www.qatarairways.com/global/en/homepage.html

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    قطری مستقیم نمیره هیلسنکی باید برید استکهلم و از اونجا با یه پرواز دیگه برید هلسینکی. قیمت هاش خیلی بهتره یک طرفه حدود 500 و خورده ای می شه و دو طرفه 700. فقط حواستون باشه بار مجازتون 20 کیلو هست مگه اینکه تا جالا قبلا چندین بار سفر کرده باشید با قطری و حداقل کارت برگندی داشته باشید. من خودم شاید از قطری بگیرم
    با تشکر از آقا محمد
    راجع به اضافه بار نمیدونین چطوری حساب میشه؟ مثلا کیلویی چند یورو؟
    اینطور که قیمت هاش مختلفه خیلی سخت میشه اون موقع با قیمت خوب گرفت که...

ببینید نکته کلی اینه که همه پرواز ها نرخ های مختلف داره. شانس من همین روزی که من می خوام ( 1 سپتامبر) نرخ ترکیش 770 تومان هست برای یک طرفه ولی روز بعدش 630 تومان!! قطر هم بعضی روزها در هفته کاننکشن های خوبی می ده. مثلا برای 30 آگوست با دو ساعت فاصله در دوحه پرواز داره که خیلی خوبه کل پرواز با قیمت مناسب. فقط اینکه شانس بیارید تاریخش بخوره به برنامه تون. کسی اینجا یک سپتامبر نمی خواد بره؟

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

سلام. بچه ها من یه پروازی با ایران ایر رزرو کرده بودم که 11:10 شب تازه میرسه هلسینکی(629 هزار تومن یه سره)(اون یکی پروازم به استکهلم بود که لیست انتظار بود و هنوز اکی نشده). بعد باید برم تامپره. حالا به نظرتون چکارکنم؟ همینو بگیرم یا برم سراغ ایر لاینای دیگه؟
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_saw4 نمایش پست ها
    سلام. بچه ها من یه پروازی با ایران ایر رزرو کرده بودم که 11:10 شب تازه میرسه هلسینکی(629 هزار تومن یه سره)(اون یکی پروازم به استکهلم بود که لیست انتظار بود و هنوز اکی نشده). بعد باید برم تامپره. حالا به نظرتون چکارکنم؟ همینو بگیرم یا برم سراغ ایر لاینای دیگه؟
    داش رضا به نظر من منتظر ویزات بمون....
    و اگه ویزات اومده همین رو بگیر دیگه D: خوبه دیگه بابا خیرشو ببینی ؛)
    فقط تاریخشو لو ندادیا

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

سلام
    من یه سه هفته پیش بلیط به مقصد هلسینکی از یکی از آزانس ها رزرو کردم که با تخفیفش میشه نزدیک ۶۳۸ هزار تومن. (قیمت بدون تخفیف ۶۵۸ هزار تومن) اون موقع گفتم یه ۱۰ دلار تفاوت زیاد فرقی نمی کنه و اینکه مهر آزانس هم تو بلیطم باشه بهتره
    دیروز که چک کردم قیمتش ۶۱۷ دلار بود. و من با کردیت کارت هم می تونم خرید کنم
    حالا یه سوال به نظرتون اینترنتی بخرم بهتر نیست؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط izak نمایش پست ها
    سلام
    من یه سه هفته پیش بلیط به مقصد هلسینکی از یکی از آزانس ها رزرو کردم که با تخفیفش میشه نزدیک ۶۳۸ هزار تومن. (قیمت بدون تخفیف ۶۵۸ هزار تومن) اون موقع گفتم یه ۱۰ دلار تفاوت زیاد فرقی نمی کنه و اینکه مهر آزانس هم تو بلیطم باشه بهتره
    دیروز که چک کردم قیمتش ۶۱۷ دلار بود. و من با کردیت کارت هم می تونم خرید کنم
    حالا یه سوال به نظرتون اینترنتی بخرم بهتر نیست؟
    ممنون
    اگه کردیت مارت مال خودتونه و دستتون هست موقع سفر چرا که نه. در غیر این صورت معمولا ایرلاین ها این حق رو برای خودشون محفوظ دارند که ازتون بخواند کریدت کارتی که باهاش خرید کردید رو نشون بدید. البته من نمی دونم چقدر این کار رو می کنند. اما در مورد ایرانی ها چون می دونند کریدت کارت خیلی رایج نیست شاید چک کنند. من خودم هم از ایرلاینی که می خوام خرید کنم اگه آن لاین بخرم 100 دلار تخفیف میده. کارت کردیت خواهرم هم هست که استفاده کنم ولی اگه موقع پرواز بخواند نشونشون بدم نمی دونم چی میشه. شاید زنگ بزنم امروز از دفترشون بپرسم. خبرش رو میدم اگه جوابی گرفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)