صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: looking for studing partnership

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض looking for studing partnership

dear freinds
    I've been started for usmle step 1 recently and now looking for some partners. Any one who is interested please inform me
    we will set an appointement later

roshana88
    Guest

پیش فرض پاسخ : looking for studing partnership

سلام دوست عزیز من هم تازه می خواهم شروع کنم به درس خوندن برای USMLE ولی سردرگمم. من تازه طرحمو شروع کردم. ممنون می شم که از نحوه شروع به خواندن کردن و منابع به من اطلاعاتی بدین.

Junior Member

سلام دوستان. من هم در حال شروع هستم. البته از خیلی وقت پیش در مورد روش مطالعه تحقیق کردم.بهترین کتاب برای شروع First aid for usmle step1 هستش که در کتابفروشیهای تهران هست. تو این کتب اطلاعات کلی راجع به امتحان و نیز کتابهای کمک آموزشی و خلاصه خوب همراه با rating بر اساس نظر سنجی از دانشجویان امریکایی + خلاصه مختصر مطالب هستش.

Junior Member

شما ثبت نام کردید؟
    من وقتی خواستم ثبت نام کنم نوشت iran is restricted area we cannot give service to you!!
    البته من دانشجو هستم و هنوز مدرک ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط scoopy نمایش پست ها
    شما ثبت نام کردید؟
    من وقتی خواستم ثبت نام کنم نوشت iran is restricted area we cannot give service to you!!
    البته من دانشجو هستم و هنوز مدرک ندارم
    البته من خودم هنوز ثبت نام نکردم. من graduate هستم و منتظرم دانشنامه ام آماده بشه بعد به عنوان graduate ثبت نام کنم که این نیاز به داشتن دانشنامه Doctor of Medicine Diploma داره.
    شما وضعیتتون فرق میکنه و باید یه عنوان student ثبت نام کنین.
    من نمیدونم شما کجا خواستید ثبت نام کنید. برای ثبت نام باید اول به سایت ECFMG مراجعه کنید: http://www.ecfmg.org/ و اونجا از طریق IWA ثبت نام کنین تا وارد سیستم ECFMG بشین. که ایران رو هم به عنوان کشور محل تولد و هم کشور محل تحصیل میتونین انتخاب کنین، تازه اسم دانشگاهتون هم هست که باید انتخابش بکنین.

بعد که ثبت نامتون در ECFMG تکمیل شد باید مدارکو بفرستین تا تاییدبشه که کلا فکر کنم 6 ماهی وقت ببره. بعدش معرفی میشین به سایت Prometric و اونجا از کشورهای همسایه میتونین یکی رو برای محل امتحان انتخاب کنین. Steo 1,CK در امارات، کویت، پاکستان، ترکیه، ارمنستان، لبنان و ..برگزار میشن . Step 2 CS فقط در امریکا برگزار میشه که باید ویزای امریکا بگیرین و اونجاامتحان بدین.

الان بهترین کار واسه شما اینه که ECFMG 2010 Information Booklet رو که لینکشوبراتون میذارم دانلود کنین و کامل و با جزئیات بخونینش. اطلاعاتتون که کامل شد با آمادگی از نظر آماده کردن فایل عکس، اسکن مدارک و ... برین برای ثبت نام. مواردی مثل تایپ صحیح اسمتون هم که توضیح داده با دقت رعایت کنین. چون وقتی ثبت نام میکنین براتون پروفایل ایجاد میشه و اینو برای آینده نگهش میدارن که اگه توش اشتباه باشه و مثلا با اسمتون تو پاسپورتو دانشنامه و ... نخونه بعدا مشکل ساز میشه.

دانلود پی دی اف
    Download 2010 Information Booklet - PDF -293 KB :
    http://www.ecfmg.org/2010ib/2010ib.pdf

مشاهده Information Booklet به صورت آنلاین:
    http://www.ecfmg.org/2010ib/ibcert.html#img_define

Junior Member

سلام
    من هم سرباز هستم که امرداد 89 تمام می شود. در صورت تمایل برای study partnership برای step 1 لطفاً تماس بگیرید.
    ویرایش توسط mohmad0014 : February 1st, 2010 در ساعت 10:24 AM

سلام

من میخواهم برای step 2 ckو MCCEE بخونم فکر میکنم همراهی و مشورت خیلی کمک کننده باشه.

از طریق pm میتونیم با من تماس بگیرید

با ارزوی موفقیت

Hey
    I'm a medicine graduate and about to receive my certificate.
    I'm studying FIRST AID at the moment, but it does not seem enough as I do the tests!
    I shall be pleased if I have a partner for preparing the 1st step of USMLE.
    I live in MASHHAD, IRAN now, and looking for a guy in MASHHAD, so that we could share the materials and the experience.
    Sincerely Yours

پیش فرض پاسخ : ثبت نام در ازمون USMLE برای فارغ التحصیلان ایران

سلام
    رامین هستم، ساکن تبریز، فارغ التحصیل دانشگاه آزاد
    بدنبال دوست برای خوندن برای step 1 و تبادل اطلاعات و CD و کتاب می گردم

منتظر تماستون هستم

لطفا اگه مراحل دقیق ثبت نام و اخذ تاییدیه مدرک برای ecfmg جهت ثبت نام در usmle رو از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد کسی تجربه کرده یا می دونه و قراراه تجربه کنه به من کمک کنه و تا چند روز دیگه که من از ده برمی گردم و یه چند روزی شهرنشین می شم برام بنویسه یا ارسال کنه... در ضمن من هم متقابلا می تونم شما رو جهت سالم رسیدن به دهات ایران از مسیرهای مختلف (خاکی، برفی، بارانی، دریایی، هوایی، با آمبولانس و افقی، شب‌رو، روز‌رو، شنی، آسفالته، سنگی، کوهی و ...) و همچنین بهترین روشهای مقابله با حشرات گزنده میکروسکوپی تا گرگ‌های بین راهی درنده و مگس های خون‌آشام و برنده شدن در مسابقه بهترین راننده برای عبور سریع رالی از میان گله‌های گوسفند و بز و گاو راهنمایی کنم و گرین کارد روستایی رو براتون در عرض چند ساعت اخذ کنم. بینهایت سپاسگزارم
    ویرایش توسط nimaafshar8 : July 19th, 2013 در ساعت 11:58 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ثبت نام در ازمون USMLE برای فارغ التحصیلان ایران

سلام من د رمحدوده غرب تهران هستم و به تازگی میخواهم خواندن و ثبت نام در usmleرو شروع کنم آیا کسی هست که بتونه با من در این دو مورد همراهی کنه و این راه رو رفته باشه چون کمی میترسم و قول میدم زیاد وقتتون رو نگیرم منتظر تماس محبت امیز شما هستم .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)