صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 125 , از مجموع 125

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورز

سلام
    من ارشد فراوري محصولات شيلات هستم.چند تا مقاله به زبان فارسي و انگليسي دارم ولي نميدونم چه طور اپلاي كنم و قصد رفتن به المان هم دارم،از دوستاني مه تو اين رشته تحصيل ميكنن و اطلاعاتي رو دارن در زمينه تحصيل در المان يا كشورهاي ديگه راهنمايي كنن.بسيار سپاسگذارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

سلام
    من ارشد محیط زیست گرایش آب و فاضلاب هستم تو زمینه محیط زیست مایل به همکاری در مقاله هستم
    از دوستان کسی هست پیغام بدن

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

سلام
    نیازمند یک نفر مسلط برای ادیت مقاله در رشته باغبانی گرایش گیاهان زینتی هستم لطفا بمن پیام دهید.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

سلام دوستان عزیز
    من در حال آماده سازی نهایی یک مقاله واسه چاپ در مجلات ISI هستم. موضوعات GIS - منابع طبیعی - فضای سبز - شهرسازی رو شامل میشه. اگه مایل به همکاری هستید لطفا هرچه سریعتر اطلاع بدید ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_me2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من در حال آماده سازی نهایی یک مقاله واسه چاپ در مجلات ISI هستم. موضوعات GIS - منابع طبیعی - فضای سبز - شهرسازی رو شامل میشه. اگه مایل به همکاری هستید لطفا هرچه سریعتر اطلاع بدید ممنون.
    سلام ، حاضر به همکاری هستم.

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)