صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 131

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط masoum64 نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس محیط زیست هستم با 30 سال سن و بدون سابقه شغلی سوالم این هست که کدوم کشور برای ارشد با این شرایط به من پذیرش میده؟؟
    خیلی از دانشگاههای اروپا و آمریکا هستند که بشما پذیرش بدن، منتها شما باید مدرک زبان داشته باشین....از این لینک سرچ کنید. http://www.mastersportal.eu/

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

سلام
    من واسه اپلای phd در رشته صنایع غذایی نیاز به پروپوزال دارم.شما میتونید در این زمینه کمک کنید؟؟؟؟؟؟ممنون میشم

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarina63 نمایش پست ها
    سلام
    من واسه اپلای phd در رشته صنایع غذایی نیاز به پروپوزال دارم.شما میتونید در این زمینه کمک کنید؟؟؟؟؟؟ممنون میشم
    در چه زمینه ای کار میکنید؟
    برای چه منظور پروپوزال میخایید؟
    کی نیاز دارید؟

لطفا پیام خصوصی بدبد.

Junior Member

درود به همه
    من نیاز به مقاله ISI در زمینه زراعت یا بوم شناسی زراعی دارم. اگه کسی پیشنهادی داره لطفا ارائه بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and Technology

دوستان من نیاز به یه ماده اولیه برای کارم دارم که چابهار پیدا میشه هرچی سفارش دادم کسی با اسم علمی متوجه نمیشد من چی میگم رشتش خوب صنایع غذایی نبود بومی سیستان بلوچستان بود کسی طرفا چابهار درس میخونه و یا به چابهار یا جلبک فروشی معتبر دسترسی داره یه پیام بده و اگر رشتش صنایع غذایی گارکرده یه خبر بهم بده
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and Technology

سلام من رشته ام زراعت نیست شاید نتونم خیلی کمک کنم ولی با توجه به اطلاعاتی که دارم چرا شما روی اصلاح زراعتی کارنمیکنی مثلا جدیدترین متد اصلاح واریتهای مختلف گندم و غلات که روی بورسه. من روی یه دانه گیاهی کارکردم که تو ایران به ندرت پیداامیشه با اینکه بومی ایران بود و خواص درمانی زیادی هم خودش و هم برگش داشت. الان رفتم دنبالش دوباره پیداش کنم نیست البته تو اصفهان پیداش نکردم چون مناطق شمال ایران دارتش. میشه مقاله ای درارتباط با این گیاه و پرورشش به میزان انبوه داد چون کاربرد داروسازی زیادی داره من دوستم تو دانشگاه تگزاس روی اصلاحات تتراپلوییدی برنج کار میکنه واسه دکتری شما میتونید این همچنین موضوعی پیداکنید موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab3094 نمایش پست ها
    درود به همه
    من نیاز به مقاله ISI در زمینه زراعت یا بوم شناسی زراعی دارم. اگه کسی پیشنهادی داره لطفا ارائه بده

Junior Member

سلام دوستان . آیا کسی توانایی راهنمایی و کمک برای نوشتن مقاله انگلیسی برگرفته از پایان نامه، مربوط به گرایش بیماری شناسی گیاهی دارد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورز

دوستان کسی برای نوشتن مقاله محیط زیست علاقه داره همکاری کنه؟

Junior Member

سلام دوستان من تو بحت روشهای عددی توانایی دارم مدلسازی جریان و آلودگی و نیوترینت در خاک و آب زیرزیمینی دوستانی که ایده و یا دیتا دارن میتونیم باهم کار کنیم پیام بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام دوستان ، من به پایتون و پردازش تصویر و شبکه عصبی در پایتون مسلط هستم ، اگر کسی موضوعی یا دیتایی داشت واسه مقاله می تونیم با هم کار کنیم.
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)