صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 131

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_star973 نمایش پست ها
    سلام
    من علاقه دارم در زمینه آلودگی آب یا هوا و یا سایر موضوعات زیست محیطی برای مقاله همکاری کنم . از دوستان اگر کسی هست لطفا پیغام بدهد.
    سلام من الان عضو این سایت شدم.... پایان نامه ارشدم آلودگی هوا بوده اگر مایلید تا باهم کار کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science/khorasgan

پیش فرض پاسخ : اعلام امادگی برای همکاری در رشته کشاورزی

سلام خسته نباشيد من ترم ٢ ارشد هستم و به يك موضوع براي پايان نامه نيازمندم و همچنين مقاله هاي متعدد براي اپلاي زيادم سر در نميارم لطفا كمك كنيد

Junior Member sara_az آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

من بر روی آلاینده های هوا نبروگاه دارم کار می کنم و دیتاهام تا یکی دو هفنه دیگه جمع و جور میشه.
    لطفا کسی که مدلسازی بلده بهم سریع پی ام بده.

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد
    وای از این عمر که با
    " میگذرد"
    میگذرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع غذایی/علوم و تحقیقات تهران

سلام بنده هم فرغ التحصیل کارشناسی صنایع غذایی از علوم و تحقیقات هستم جهت بهتر شد رزومه تصمیم به همکاری در مقلات رو درم از دوستان اگر کسی نیاز به همکاری دارند به بنده اطلع بدهند.ممنون

Junior Member

Salam
    I am a PhD student in Canada, I would like to collaborate in writing papers related toplants, plant-related bacteria, cellular and molecular biology, physiology and biochemistry,genetics, bioinformatics…. Please let me know if you have publishable data andresults and I can help in writing the paper.

Junior Member

سلام
    من خوشحال میشم در زمینهٔ ایمنی مواد غذایی ، مدیریت صنایع غذایی٬ مدیریت بحران چرخه غذایی جهت بهتر شدن رزومه همکاری کنم. . از دوستان اگر کسی هست لطفا پیغام بدهد.ممنون

سلام
    من علاقه دارم در زمینه آلودگی آب یا هوا و یا سایر موضوعات زیست محیطی برای مقاله همکاری کنم . از دوستان اگر کسی هست لطفا پیغام بدهد.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط noora63 نمایش پست ها
    سلام بنده هم فرغ التحصیل کارشناسی صنایع غذایی از علوم و تحقیقات هستم جهت بهتر شد رزومه تصمیم به همکاری در مقلات رو درم از دوستان اگر کسی نیاز به همکاری دارند به بنده اطلع بدهند.ممنون
    دروود
    دوست عزیز خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی کشاورزی, اصلاح نباتات, رازی کرمانشاه

سلام
    من ارشد اصلاح نباتات هستم.
    تو زمینه انالیز داده میتونم کمک کنم. هم زراعت و هم اصلاح و …
    با sas, mstat-c, spss, statgraphic …هم کار کردم.
    قصد ادامه تحصیل در دکترا خارج از کشور دارم. مقاله به اندازه دارم ولی اگر کسی باشه که تو مقاله نویسی خصوصا در زمینه بیوتکنولوژی, کشت بافت و کلا این زمینه کمک بخواد و اسم من هم توش بیاره حتما کمک میکنم.
    البته من در کنار کارام چند سالی هست مقاله و پایان نامه مینویسم.

Junior Member

Smile پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

سلام اگر مایل هستین من در مقاله نوشتن باهاتون هم کاری داشته باشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)