صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 131

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

سلام دوستان
    در زمینه صنایع غذایی..اطلاعات چندین مقاله خوب رو دارم..یه نفر که انگلیسیش خوب باشه و علاقمند به همکاری..نیازمندیم

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

Hi guys

I graduated from a prestigious university at Iran affiliated food engineering.
    I am so interested to collaborate with anybody for editing and writing article or preparing academic proposal.
    I can advice master student for extracting creditable article from her or his thesis.
    Please contact me by sending private message for being informed about detail.

Best regards
    Kran
    ویرایش توسط kran : February 27th, 2016 در ساعت 12:22 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام امادگی برای همکاری در رشته کشاورزی

سلام دوستان عزیز
    منم ارشد خاکشناسی هستم و اونم فیزیک خاک... بسیار علاقه به همکاری در زمینه کارهای تحقبقاتی هستم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

در چه رشته تخصصی میتوانید همکاری داشته باشید. من در زمینه مهندسی آبیاری و زهکشی دو کار در دست مطالعه دارم. ویرایش فارسی تمام شده و به دنبال یک همکار جهت ترجمه و نگارش دقیق جهت ارسال به مقالات معتبر ISI مهستم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در رشته مهندسی کشاورزی و علوم مرتبط

من دو مقاله فارسی در دست نگارش دارم. میتوانید ترجمه و نگارش با کیفیت بالا انجام دهید تا به ژورنال با IF متوسط ارسال کنیم؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم 6 مهندسی کشاورزی گرایش بیوتکنولوژی در دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و علاقه به همکاری در رابطه با کشت بافت و استخراج متابولیت دارم و یا مباحث دیگر بیوتک ...

پ ن: مقیم تهران هستم ولی برای تحصیل در اصفهان هستم

Junior Member

سلام دوستان
    صنایع چوب و کاغذ کسی هست که بخواد در مورد کاغذ کار کنه؟

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام. خاکشناسی فیزیک و شیمی خاک . اگه کسی میتونه همکاری کنه بهم پیام بده. ممنونم
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Junior Member

سلام دوستان
    بنده تصمیم گرفتن یک review در خصوص رزین های اپوکسی بنویسم. موضوعی هم که انتخاب کردم اصلا تا حالا کار نشده و مطمئنم در یک ژورنال خوب با ایمپکت بالا، حتما چاپ میشه. از اونجایی که کار نوشتن review نیاز به زمان میبره، اگه افراد بیشتری باشیم کار زودتر تموم میشه. یک استاد خارجی هم که در این زمینه یکی از افراد به نام است، قول همکاری داده. دوستانی که مایل به همکاری هستند، پیام بدن تا در مورد جزئیات کار صحبت کنیم.

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس محیط زیست هستم با 30 سال سن و بدون سابقه شغلی سوالم این هست که کدوم کشور برای ارشد با این شرایط به من پذیرش میده؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)