صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 131

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورز

سلام
    من ارشد فراوري محصولات شيلات هستم.چند تا مقاله به زبان فارسي و انگليسي دارم ولي نميدونم چه طور اپلاي كنم و قصد رفتن به المان هم دارم،از دوستاني مه تو اين رشته تحصيل ميكنن و اطلاعاتي رو دارن در زمينه تحصيل در المان يا كشورهاي ديگه راهنمايي كنن.بسيار سپاسگذارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

سلام
    من ارشد محیط زیست گرایش آب و فاضلاب هستم تو زمینه محیط زیست مایل به همکاری در مقاله هستم
    از دوستان کسی هست پیغام بدن

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

سلام
    نیازمند یک نفر مسلط برای ادیت مقاله در رشته باغبانی گرایش گیاهان زینتی هستم لطفا بمن پیام دهید.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

سلام دوستان عزیز
    من در حال آماده سازی نهایی یک مقاله واسه چاپ در مجلات ISI هستم. موضوعات GIS - منابع طبیعی - فضای سبز - شهرسازی رو شامل میشه. اگه مایل به همکاری هستید لطفا هرچه سریعتر اطلاع بدید ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_me2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من در حال آماده سازی نهایی یک مقاله واسه چاپ در مجلات ISI هستم. موضوعات GIS - منابع طبیعی - فضای سبز - شهرسازی رو شامل میشه. اگه مایل به همکاری هستید لطفا هرچه سریعتر اطلاع بدید ممنون.
    سلام ، حاضر به همکاری هستم.

Junior Member

سلام،،من دانشجوی لیسانس صنایع غذایی هستم و برای فوق میخوام برای ادامه تحصیل در خارج کشور اقدام گنم ولی اطلاعات درستی‌ندارم و نمیدونم دقیق باید ازکجا شرو کنم مسلط به زبان انگیسی هستم و برای تاقل میخام اقدامی‌کنم دانشگاهم باراجین در استان قزوین هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saama نمایش پست ها
    سلام،،من دانشجوی لیسانس صنایع غذایی هستم و برای فوق میخوام برای ادامه تحصیل در خارج کشور اقدام گنم ولی اطلاعات درستی‌ندارم و نمیدونم دقیق باید ازکجا شرو کنم مسلط به زبان انگیسی هستم و برای تاقل میخام اقدامی‌کنم دانشگاهم باراجین در استان قزوین هست
    سلام
    پیشنهاد من این هست که توی زمینه تحصیلی خودتون از فیلد های متفاوت مطلب بخونین و ببینین که توی کدوم زمینه علاقه مند به ادامه مطالعه هستین. بعد از اون میتونین مطالعاتتون رو توی اون زمینه بیشتر کنین و بعد از مدتی مطالعه دستتون میاد که الان توی اون زمینه چه کارهایی انجام شده و چه کارهایی انجام نشده. بعد از اون میتونین با کمک یکی از اساتیدتون که توی اون زمینه تجربه داره اقدام به نوشتن مقاله کنین. البته توصیه می کنم همزمان با اینکه دارین در مورد مسائل مختلف تحقیق میکنین، ببینین اون موضوع چقدر مطرح هست و آیا اساتید مطرح خارجی و داخلی توی رشتتون روی اون مسئله کار می کنن یا نه که خدای نکرده موضوع قدیمی یا اشباع شده ای رو انتخاب نکنین.

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

سلام دوست عزیز
    من بخشی از حوزه فعالیتم انرژی و کشاورزی هست، برحسب تجربه خودم و دوستانم که در فیلد صنایع غذایی هستند، و از طرفی چون حدود 1 سال اخیر مرتب در حال جست و جوی پوزیشن دکترا بودم میتونم بهتون بگم که هرچه حوزه تحقیقاتی خودتون را به سمت بیوتکنولوژی ببرید برای ادامه تحصیل در دکترا شانس بیشتری دارید. حالا کاربرد بیو در کدوم بخش خودش کلی تنوع داره. تسلط به زبان نگلیسی نقطه قوت خیلی خوبی هست که بسیار بهت کمک میکنه. من پیشنهاد میکنم در سایت هایی مثل science direct واژه های کلیدی مورد نظر خوتون را سرچ کنید و بررسی کنید روی موضوع مورد نظر طی چند سال اخیر چه تعداد مقاله چاپ شده و در چه کشورهایی بوده (بخصوص وقتی دارید برای انتخاب موضوع تز ارشد تحقیق میکنید). از طرفی مطالعه مقالات review خیلی به پخته شدن فکر کمک میکنه که دسته بندی درستی از موضوع در ذهنتون پیدا کنید. متاسفانه عموما اساتید دانشگاه های ایران خیلی آپدیت نیستند، شما توی دانشکده خودتون بررسی کن و اساتیدی که به روز تر هستند را پیدا کن و باهاشون مشورت کن. یکی از دوستان من همین گرایش شما تحصیل میکردن، متاسفانه با وجودی که در بهترین دانشگاه ایران ارشد خودشون را گرفتن چون در انتخاب موضوع تز بی تجربه بودن موضوعی که dead end بود عملا را به پیشنهاد استادشون انتخاب کردند و عملا هیچ خروجی مفیدی براشون نداشت. حتی نتونستند مقاله بدن. اما یکی دیگه از دوستانم که روی موضوع ژنتیک کار کردن الان در یکی از بهترین دانشگاه های فنلاند دارن دکترا میخونن. بنابراین واقعا دقت کن که روی چه موضوع کار میکنی. موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط saama نمایش پست ها

سلام دوستان، کسی هست بتونه در نوشتن پایان نامه دکترای آلودگی های محیط زیست کمک کنه؟

Junior Member

دوستان من فوق لیسانس اقتصادی پدیدار از آلمان هستم. راستش بخاطر مساله کرونا الان کمی وقت دارم و مایلم که از این فرصت برای نوشتن چندتا مقاله استفاده کنم. اما بخاطر بوروکراسی دانشگاه و یک‌سری مسائل دیگه ترجیح میدم با استادهای خودم نباشه. میخوام ببینم شما میدونی من‌چطور میتونم بین پژوهشگران ایرانی همکار پیدا کنم. من تو جستجوی منابع و ترجمه انگلیسی و ادیت و خیلی چیزای دیگه و اینا خوبم و بنابراین فکر کردم شاید بد نباشه اگر کسی در حیطه کشاورزی و سیاستگذاری، پایداری، امنیت غذایی و صدالبته آب کمکی لازم داشت من همکاری کنم. آیا کسی میدونه از کدوم کانال بجز خود دانشگاه‌ها میشه امکان همکاری درباره کشاورزی پایدار و امنیت غذایی در ایران رو فراهم کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)