صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 131

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام امادگی برای همکاری در رشته کشاورزی

ok
    مثه اینکه خودم یه تنه باید شروع کنم. کسی از بچه ها اینجا اطلاعاتی از مدل سازی داره؟ این دو تا پست

Junior Member

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد زراعت هستم و قصد ادامه تحصل در خارج از کشور رو برا دکترا می شم خوشحال می شم کسی منو راهنمایی کنه که کجا بهتره و چه جوری اقدام کنم

Junior Member

سلام
    من به زودی یه موضوع جدید تو سایت باز می کنم که یه جور ژورناله از کارهایی که خودم دارم انجام می دم برا پذیرش گرفتن برای فوق لیسانس از خارج. من هم مثه شما کارشناسی ارشد زراعت دارم و مشغول به کارم هستم اما ترجیح می دم از فوق لیسانس در خارج از کشور شروع کنم. در مورد دلایل و مراحل انجام کار در موضوع جدیدی که ایجاد می کنم بیشتر صحبت می کنیم. فعلا خداحافظ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد: مهندسی محیط زیست - شریف و MBA

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

من فارغ‌التحصیل مهندسی عمران (محیط زیست) شریف هستم با 2 سال سابقه‌ی کار در زمینه‌ی ارزیابی و 1.5 سال هم در زمینه‌ی آب و فاضلاب. پایان نامه‌م در زمینه‌ی مکانیابی برای مدفن زباله‌ی شهر تهران بوده که ترکیبیه که GIS‌ و یه مسأله‌ی تصمیم گیری بر اساس AHP. با توجه به نیاز مبرم به مقاله، آماده‌ی هرگونه همکاری با هرکسی هستم! در ضمن، به مهندسی ارزش هم تسلط دارم و اگه موضوع بین‌رشته‌ای در این زمینه باشه، شدیداً استقبال می‌کنم.

میتونید با من توسط پیغام خصوصی با هم در تماس باشید
    ویرایش توسط soilman : April 29th, 2012 در ساعت 09:40 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد محیط زیست-علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mehri نمایش پست ها
    سلام دوستان من فارغ التحصيل رشته محيط زيست هستم و جند مقاله از پايان نامه ام تهيه كردم اما مشكلي كه دارم اديت انگليسي و تخصصي آنهاست ميخواستم از تجربه دوستان استفاده كنم و بپرسم ايا جايي هست كه بشود با اطمينان مقاله را براي اديت داد . متشكرم

ممنون میشم اگر بفرمایید موضوع پایان نامتون چی هست.خوشحال میشم بتونم همکاری کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد محیط زیست-علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط jjafari نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 4 کارشناسی ارشد محیط زیست دانشگاه تهران (دانشکده منابع طبیعی کرج) هستم و خوشحال میشم اگه بتونم کمکی کنم.
    فقط امیدوارم زمینه مطالعاتیتون مدیربت محیط زیست (ارزیابی، GIS، RS و ...) یا آلودگیهای محیط زیست (و مدیریت مواد زاید و...) باشه و نه حیات وحش و تنوع زیستی!
    البته دلیل عدم تمایل من به مقاله های محیط طبیعی ضعف زبان انگلیسی در این زمینه نیست و عدم علاقه شخصی دلیل این موضوعه که باعث میشه شرمنده دوستانی که در زمینه حیات وحش کار میکنن بشم.
    میتونید با من با ایمیلم هم در تماس باشید:

خوشبختانه در حال خاضر کارشناسان ارشد قوی در زمینه محیط طبیعی در حال فعالیت هستند که نیاز به فعالیت افراد غیر متخصص احساس نمیشه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط کیامهر نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    ارشد صنایع غذایی دارم
    هر کمکی در زمینه مقاله لازم هست در خدمتم چون واسه رزومه نیاز دارن بشدت
    سلام من لیسانش مهندسی صنایع غذایی دارم و میخوام اقدام به نوشتن مقاله کنم اما نمی دونم از کجا... چون به مقاله احتیاج دارم برای ادامه تحصیل ...یه دوست به من پیشنهاد کرد مقاله اشتراکی رو شروع کنم... شما می تونید تو این زمینه کمکم کنید با توجه به اینکه هم رشته هستیم....

Junior Member masoumeh A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science

سلام بچه ها
    من رشته ام صنایع غذایی هست و مایل هستم با دوستان صنایع غذایی در نوشتن مقاله همکاری کنم.

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل کارشناسی صنایع غذایی هستم خیلی دوست دارم بتونم مقاله بدم اما اصلا نمیدونم باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم و اینکه فکر نکنم تک نفره از پسش بر بیام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط tameshk نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل کارشناسی صنایع غذایی هستم خیلی دوست دارم بتونم مقاله بدم اما اصلا نمیدونم باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم و اینکه فکر نکنم تک نفره از پسش بر بیام.
    سلام منم صنایع غذایی خوندم و دنبال یه همکار برای مقاله نویسی هستم.اگه خواستید بهم پیغام بدین تا بیشتر راجع بهش بحث کنیم.... ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)