صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 131

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

سلاو ادب
    ابتداعاً، خوشحالم که به جمع شما پیوستم. من کار پژوهش و تالیف در زمینه مهندسی محیط زیست و HSE انجام میدم. تا کنون 3 تا کتاب تالیف کردم و چاپ مقاله در ژرونال و 35 ارائه در همایشات کشوری و بین المللی. دوستانی که نیاز به مشورت دارند در جهت اجرای پژوهش و چاپ مقاله میتونن با من تماس بگیرن. خوشحال میشم اگه کمکی از دستم ور بیاد، کمکتون کنم.
    وقتتون بخیر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد آبیاری و زهکشی

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام.
    من رشتم مدیریت مناطق بیابانی است شاخه ای از مرتع و ابخیزداری
    پایان نامم در مورد مدیریت حوزه ابخیز و همچنین مدیریت اراضی کشاورزی است.. اگه مقاله در این زمینه داشتین خوشحال میشم کمک کنم..
    فکر میکنم تو همه پست هایی که خوندم موضوع کارم بیشتر از همه به شما شبیه باشه من دو تا مدل شبیه سازی کار کردم برای شبیه سازی شبکه های آبیاری و مدیریت شبکه آبیاری شما در چه زمینه ای کار کردین؟ مقاله isi دارین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد آبیاری و زهکشی

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در رشته مهندسی کشاورزی و علوم مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab971 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ارشد آبیاری-زهکشی هستم از دانشگاه شهیدچمران اهواز. خوشحال میشم برای مقاله ژورنالی کمکتون کتم
    وای بالاخره آبیاری زهکشی دیدم. چقدر خوشحال شدم منم ارشد آبیاری هستم یه مقاله با استادم کار کردم که در دست بررسیه ولی خودم تجربه زیادی تو نوشتن مقاله ژورنالی ندارم شما تو چه زمینه ای کار میکنید و چند تا مقاله دارید؟من روی دو مدل برای شبیه سازی جریان در شبکه های آبیاری کار کردم در زمینه سیلاب و هیدرولوژی و هم مقاله دارم و کار کردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد آبیاری و زهکشی

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در رشته مهندسی کشاورزی و علوم مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ilanloo نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی هست بتونه در نگارش متن انگلیسی مقاله کمک کنه؟
    مقاله در مورد اکولوژی و پرندگاه هست لطفا اگر از بچه های تنوع زیستی و حیات وحش کسی هست بهم خبر بده
    چون میخوام اسم این شخص هم اضافه بشه بخاطر این دوس دارم از بچه های تنوع زیستی باشه
    ممنون از لطفتون
    من رشته ام آبیاریه ولی زبانم خوبه میتونم کمکتون کنم

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در مهندسی کشاورزی ا منابع طبیعی ا محیط زیست

با سلام خدمت دوستان محترم
    من مدرک لیسانس مهندسی صنایع دارم و کارشناسی ارشد هم مهندسی صنایع با گرایش مهندسی مالی هستم
    من به مسائل محیط زیست علاقه زیادی دارم و میخوام اگر امکانش وجود داره برای مقطع دکتری رشته و موضوعی رو انتخاب کنم که تلفیقی از محیط زیست و رشته خودم باشه. البته کار آکادمیک در این زمینه اصلا انجام ندادم اما پایان نامه ارشد من در ارتباط با ارزش گذاری مالی هستش.
    اگر موضوع یا تاپیکی میشناسید که در این زمینه مشترک هستش ممنون میشم. خودم یک مقداری مطالعه کردم و در زمینه توسعه پایدار (Sustainable developement) و یا (sustainable capitalism) مقداری خوندم که تلفیقی از اقتصاد و محیط زیست هستش. باز هم اگر من رو راهنمایی کنین ممنون میشم. اگر کسی بخواد در این زمینه مقاله بدیم هم من به شدت در خدمت هستم.

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط H25 نمایش پست ها
    فکر میکنم تو همه پست هایی که خوندم موضوع کارم بیشتر از همه به شما شبیه باشه من دو تا مدل شبیه سازی کار کردم برای شبیه سازی شبکه های آبیاری و مدیریت شبکه آبیاری شما در چه زمینه ای کار کردین؟ مقاله isi دارین؟
    من روی حساسیت محیط زیستی کار کردم با نرم افزار جی ای اس
    فک می کنم بدونم کاره شما چیه.. در رشته های ما هم در ابیاری کار میشه
    به هر حال اگه کمکی خواستین در خدمتم.
    موفق باشین
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Junior Member

[QUOTE=ilanloo;1167711]سلام
    مقاله در مورد اکولوژی و پرندگاه هست لطفا اگر از بچه های تنوع زیستی و حیات وحش کسی هست بهم خبر بده
    چون میخوام اسم این شخص هم اضافه بشه بخاطر این دوس دارم از بچه های تنوع زیستی باشه
    ممنون از لطفتون
    سلام
    شما دقیقا برای جه کاری از مقاله کمک می خواید؟ ترجمه یا کلا در خصوص پایا نامتون؟ من خیلی کم سر زدم اینجا الان تازه دیدم پیغامتونو

Junior Member silver_star973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Science

سلام .
    مایل به همکاری برای مقاله محیط زیست هستم . اگر کسی هست پیغام بده . ممنون

Thumbs up پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در رشته مهندسی کشاورزی و علوم مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ilanloo نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از لطفتون
    سلام

من ارشد محیط زیست-تنوع زیستی هستم و پایان نامه ام روی اکولوژی پرنده بوده است. تافل 110 دارم و تجربه مقاله نویسی در زمینه های مختلفی از تنوع زیستی دارم. قطعا می توانم به شما در نوشتن مقاله انگلیسی کمک کنم

Junior Member

سلام دوستان مایلم در پایان نامه ها و مقالات با محیط زیستی ها همکاری داشته باشم....
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)