نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تاپیک شخصی

پیش فرض تاپیک شخصی

من قبل ها در یک انجمنی عضو بودم که در اون هر کسی یک تاپیک شخصی برای خودش داشت که در اون می تونست بیاد و نظرات و پیشنهاددات و حتی خاطراتش رو در زمینه اون انجمن به خصوص مطرح کنه.
    مزیت این صفحه این بود که کاربر ها می تونستن یک ژورنال یا یه چیزی مثل وبلاگ داشته باشند که در اون قدم به قدم کارهایی که کردن و نکردن و پیشنهاد هاشون رو با بقیه به اشتراک بگذارن. می خواستم بدونم میشه در این انجمن هم یک دسته بندی به اسم وبلگ های شخصی داشته باشه که در اون هر کاربری بتونه یک تاپیک خاص خودش داشته باشه؟

پیش فرض پاسخ : تاپیک شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    من قبل ها در یک انجمنی عضو بودم که در اون هر کسی یک تاپیک شخصی برای خودش داشت که در اون می تونست بیاد و نظرات و پیشنهاددات و حتی خاطراتش رو در زمینه اون انجمن به خصوص مطرح کنه.
    مزیت این صفحه این بود که کاربر ها می تونستن یک ژورنال یا یه چیزی مثل وبلاگ داشته باشند که در اون قدم به قدم کارهایی که کردن و نکردن و پیشنهاد هاشون رو با بقیه به اشتراک بگذارن. می خواستم بدونم میشه در این انجمن هم یک دسته بندی به اسم وبلگ های شخصی داشته باشه که در اون هر کاربری بتونه یک تاپیک خاص خودش داشته باشه؟
    از لحاظ فنی که مطمئنا قابل پیاده سازی هستش . آیا مدیران دلیل خاص دیگه ای رو برای پیاده سازی این دارند که جواب ندادن؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاپیک شخصی

کاربر گرامی

با سلام و احترام

اینجا یک انجمن هست که مطالب آن کلاسه بندی شده تا دیگران به راحتی جستجو و استفاده نمایند. قطعا با وبلاگ یا هر چیز دیگر که در نظر شماست متفاوت است. ایجاد تاپیک شخصی باعث میشود مطالب از کلاسه خارج شده و همه در تاپیک شخصی تجمع کنند. ضمن اینکه به نظر میرسد تاپیک شخصی بیشتر برای شخص مورد نظر سهولت دارد چرا که به جای زحمت کشیدن و جستجو سوالات خود را در یک صفحه پرسیده و منتظر پاسخ می ماند و در خیلی از موارد این سوالات میتواند از طرف کاربران پاسخ داده نشود. به فرض که پاسخ داده شود اینگونه نشر اطلاعات در تاپیک افراد باعث از هم گسستگی اطلاعات کلاسه در تاپیک های شخصی شده و مفهوم انجمن را از بین می برد. حالا هر کسی برای سوال خود باید تاپیک هزاران کاربر را ساعت ها جستجو نماید. ضمن اینکه خاطره نویسی نیز جز سیاست های این انجمن نمیباشد. با توجه به موارد ذکر شده این مورد جز سیاست های این سایت نیست و اجرایی نمیشود. شما میتوانید به شخصه از سایت های ارائه دهنده خدمات وبلاگ استفاده فرمایید.

ممنون از پیشنهاد شما.
    ویرایش توسط Simon : November 21st, 2015 در ساعت 08:10 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)