صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه به بیمه دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه به بیمه دانشجویی

سلام دوستان
    همسر من از دانشگاه unsw بورس گرفتن ولی هزینه بیمه را پوشش نمی دهد. مدتی را که برای گرفتن بیمه در پذیرش شون ذکر کردن 58 ماه است. دانشگاه بیمه midibank را توصیه کرده. هزینه بیمه couple برای 48 ماه حدود 10000 دلار میشه که مبلغ قابل توجهی است. سوالات من این است.
    ۱. دوستانی که گفتن میشه دو تا بیمه single خرید میشه توضیح بدن که به چه صورت است؟ چون همسر من خواستن اینکار را انجام بدن اداره مهاجرت قبول نکرده و گفتن باید couple باشد.
    2. در حال حاضر هیچ راهی است که هزینه بیمه را کاهش داد؟
    خواهش میکنم دوستان اگر تجربه ای دارند در اختیار من بگذارند چون واقعاً دیگه فرصتی نداریم. در ضمن همسر در حال حاضر با ویزای دیگری در استرالیا هستند.

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من از دانشگاه unsw بورس گرفتن ولی هزینه بیمه را پوشش نمی دهد. مدتی را که برای گرفتن بیمه در پذیرش شون ذکر کردن 58 ماه است. دانشگاه بیمه midibank را توصیه کرده. هزینه بیمه couple برای 48 ماه حدود 10000 دلار میشه که مبلغ قابل توجهی است.
    ۱. دوستانی که گفتن میشه دو تا بیمه single خرید میشه توضیح بدن که به چه صورت است؟ چون همسر من خواستن اینکار را انجام بدن اداره مهاجرت قبول نکرده و گفتن باید couple باشد.
    2. در حال حاضر هیچ راهی است که هزینه بیمه را کاهش داد؟
    خواهش میکنم دوستان اگر تجربه ای دارند در اختیار من بگذارند چون واقعاً دیگه فرصتی نداریم. در ضمن همسر در حال حاضر با ویزای دیگری در استرالیا هستند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه ب

سلام دوستان
    من سوال در مورد نحوه پرداخت بیمه دارم- دانشگاه شرکت Allianz رو معرفی کرده و من هم البته میخام با همون پرداخت کنم. مساله اینه که این پول باید به دانشگاه پرداخت بشه. در این مورد دو سوال دارم
    1- دانشگاه swift No و اینا داده کسی میدونه کجا میشه پرداخت کرد؟ صرافی خاصی کسی میدونه؟
    2- من منتظر جواب یه دانشگاه دیگه هم هستم. خب با توجه به اینکه پولو به یونی دادم بعدا این پولو ریفاند میکنن؟ (چون میدونم شرکتا اینکارو میکنن ولی الان که من پرداختم با دانشگاس چی؟ نمیگن تو افرو قبول کردی نمیتونی بزنی زیرش؟)
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی بده

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه ب

نقل قول نوشته اصلی توسط azadi3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سوال در مورد نحوه پرداخت بیمه دارم- دانشگاه شرکت Allianz رو معرفی کرده و من هم البته میخام با همون پرداخت کنم. مساله اینه که این پول باید به دانشگاه پرداخت بشه. در این مورد دو سوال دارم
    1- دانشگاه swift No و اینا داده کسی میدونه کجا میشه پرداخت کرد؟ صرافی خاصی کسی میدونه؟
    2- من منتظر جواب یه دانشگاه دیگه هم هستم. خب با توجه به اینکه پولو به یونی دادم بعدا این پولو ریفاند میکنن؟ (چون میدونم شرکتا اینکارو میکنن ولی الان که من پرداختم با دانشگاس چی؟ نمیگن تو افرو قبول کردی نمیتونی بزنی زیرش؟)
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی بده
    سلام دوست عزیز
    اگر منتظر جواب دانشگاه دیگری هستید توصیه میکنم بیمه رو خودتون مستقیم تهیه کنید اینجوری دیگه هر دانشگاهی هم پذیرش بگیرید بیمه دست خودتونه و بیمه هستید... البته از طریق دانشگاه هم اگر بیمه بخرید همین وضعیت هست نیازی به ریفاند حتما نیست شما بهرحال اگر استرالیا بخواید برید باید بیمه باشید... پرداخت هم از طریق صرافی ها امکان پذیر هست در اینترنت جستجو کنید کدام صرافی ها پرداخت حواله به استرالیا دارن سایت هاشون میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadeq نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه که برای بیمه میشه آیا بیمه ها رو جداگانه خرید؟ من دانشگاه بیمه خودم رو میده ولی برای همسر و دخترم که میخام بگیرم برای 57 ماه حدود 18000 دلار میشه. در حالی که برای یک نفر حدود 2200 دلاره. نمیشه برای دخترم هم که یک سالشه بیمه adult بگیرم. آخه خیلیه فرقش!
    میشه یکی از دوستان با تجربه جواب این سوال رو بده؟ چون من هم با این مشکل مواجه هستم، خودم بیمه دارم ولی همسرم نداره؛ بهتره برای ایشون سینگل بگیرم یا couple؟ البته دانشگاه از من پرسیده میخوای خودت بیمه رو بخری یا ما بخریم؟ اینو چی جواب بدم؟
    ممنون از همکاری شما

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mysavageitaly نمایش پست ها
    میشه یکی از دوستان با تجربه جواب این سوال رو بده؟ چون من هم با این مشکل مواجه هستم، خودم بیمه دارم ولی همسرم نداره؛ بهتره برای ایشون سینگل بگیرم یا couple؟ البته دانشگاه از من پرسیده میخوای خودت بیمه رو بخری یا ما بخریم؟ اینو چی جواب بدم؟
    ممنون از همکاری شما
    مطابق با قانون شما باید برای ایشون بیمه کاپل تهیه کنید ولی میتونید خودتون شخصا براشون بیمه سینگل بخرید ولی در اینده برای استفاده از بیمه ایشون به مشکل خواهند خورد

Junior Member

سلام به همگی، هیچ راهی وجود نداره که مابه التفاوت هزینه بیمه کاپل رو که باید به دانشگاه پرداخت کرد رو به صورت سالانه پرداخت کرد؟ و به سفارت استرالیا گفت که بیمه سالهای بعد، به طور مثال بعد از یک سال خریداری میشه، الان پرداخت 16 17 هزار دلار مابه التفاوتش یه چیزی نزدیک 150 میلیون میشه واقعا زیاده که الان بخوایم پرداخت کنیم.

دوستان سلام
    بنده میخوام بیمه انتخاب کنم. مشکلم اینه که وکیل دانشگاه بیمه آلینس رو معرفی کرده که گرونترین بیمه هست. البته گفته انتخاب با خودته و خودت میدونی هر کدوم خواستی بخر بفرست برای کارهای ویزاش. من موندم این بیمه آیا واقعا بین بیمه های دیگه بیمه خوبی هست. چون بالاخره تو سه سال قطعا هیچی نشی سرما میخوری خواستی بری دکتر کدوم بیمه بهتر کاور میکنه.
    دوستانی که الان دیگه چند ساله اونجا هستن بفرماییند کدوم بیمه بهتر هست. حالا قیمت مهم هست ولی واقعا پوشش بیمه مهم تر هست چون هزینه دارو و دکتر زیاد هست.
    ممنون

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بنده میخوام بیمه انتخاب کنم. مشکلم اینه که وکیل دانشگاه بیمه آلینس رو معرفی کرده که گرونترین بیمه هست. البته گفته انتخاب با خودته و خودت میدونی هر کدوم خواستی بخر بفرست برای کارهای ویزاش. من موندم این بیمه آیا واقعا بین بیمه های دیگه بیمه خوبی هست. چون بالاخره تو سه سال قطعا هیچی نشی سرما میخوری خواستی بری دکتر کدوم بیمه بهتر کاور میکنه.
    دوستانی که الان دیگه چند ساله اونجا هستن بفرماییند کدوم بیمه بهتر هست. حالا قیمت مهم هست ولی واقعا پوشش بیمه مهم تر هست چون هزینه دارو و دکتر زیاد هست.
    ممنون
    اگر بیمه رو از طریق دانشگاه یا جایی که دانشگاه باهاش قرارداد داره بگیرید، بهتره. چون نرخ بیمه برای دانشگاه کمتر از نرخ آزاد هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون
    همونطور که Koorosh9091 گفتن آلیانز گزینه مناسب تریه. با دانشگاه قرارداد داره و کارتون راحت تره.
    از بقیه خبر ندارم ولی با آلیانز ویزیت دکتر دانشگاه، آزمایش خون، و سونوگرافی رایگانه و بخشی از هزینه های دارو وقتی بالای یه مقدار (مطمئن نیستم ولی حدودای 80 دلار باید باشه) رو هم پوشش میده.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)