صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه به بیمه دانشجویی

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه به بیمه دانشجویی

فقط خواستم برا اطلاعتون بگم که فردا مشکلی پیش نیاد:

برای ما دانشگاه بیمه زوج گرفته از BUPA برای مدت 56 ماه (22/02/2016-21/10/2020) و مبلغ رو 8187 $ در نظر گرفته خودش. حالا شما چطور میفرمایید 8 میلیون خودتون میدونید. شاید منظور شما بیمه Single باشه برای هر نفر و اون دوستمون که گفنه بود NIB بهتره برای بیمه Couple منظورش بود. چون بیمه های فردی و زوج در شرکت های مختلف قیمت های متفاوت دارند.

موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ponesh50 نمایش پست ها
    دوستان یه خواهشی داشتم و اون اینکه ندانسته کسی رو راهنمایی نکنین.کی گغته NIB ارزونتره؟
    ما برای دونفر خواستیم NIB بیمه بشیم که چیزی حدود 12 ا 13 میلیون تومان میشد به پول خودمون..بعد به وکیلمون گفتیم این مقدار برامون زیاده..اولش کمی ناز کرد و بعد که جدیت مارو دید بیمه BUPA رو بما معرفی کرد که دو نفرمون حدود 8 میلیون شد.

Junior Member

البته الان که مدارکمون رو نگاه کردم دیدم اشتباه شد دقیقش اینه: دوست عزیز ما هم کوپل گرفتیم که دو نفرمون شدیم دقیقا 2800 دلار استرالیا در صورتی که دانشگاه پیشنهادش به ما 4600 دلار بود.
    البته برای 20 ماه تحصیلی....چون ما برای مستر اقدام کردیم (573).
    تا اونجایی هم که خودمون سرچ کردیدم دیدیم با توجه به شرایط بیمه ای و هزینه،بیمه BUPA بهترینه و ارزون ترینه.
    البته بیمه پیشکششون.ما فعلا درگیر استرس ویزا هستیم.(با توجه به گپ تحصیلی 10 ساله ا که داریم).امیدوارم تا چند روز دیگه هممون یه فروم بالاتر بریم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

منظورم دوتا سینگل از شرکت NIB بود.... اینطوری برای دو نفر به مدت 57 ماه (دکتری) زیر 12 میلیون میشه در مجموع که مطمنم از همه ارزون تره... لطفا تا وقتی چیزی را مطمن نشدید نگید و سریع حرف کسی را رد نکنید... البته هزینه زایمان کاور نمیشه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط ponesh50 نمایش پست ها
    البته الان که مدارکمون رو نگاه کردم دیدم اشتباه شد دقیقش اینه: دوست عزیز ما هم کوپل گرفتیم که دو نفرمون شدیم دقیقا 2800 دلار استرالیا در صورتی که دانشگاه پیشنهادش به ما 4600 دلار بود.
    البته برای 20 ماه تحصیلی....چون ما برای مستر اقدام کردیم (573).
    تا اونجایی هم که خودمون سرچ کردیدم دیدیم با توجه به شرایط بیمه ای و هزینه،بیمه BUPA بهترینه و ارزون ترینه.
    البته بیمه پیشکششون.ما فعلا درگیر استرس ویزا هستیم.(با توجه به گپ تحصیلی 10 ساله ا که داریم).امیدوارم تا چند روز دیگه هممون یه فروم بالاتر بریم

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    آقا برای جای تعجبه که شرایط این 4 تا بیمه به جز یکی دو آیتم عین هم اند بعد اختلاف 1000 دلاری بینشون وجود دارد؟
    https://oshcaustralia.com.au/en/quot...art=2016-01-01
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member kh_m آواتار ها

سلام دوستان.
    1. آيا براي خريد OSHC بايد منتظر تماس از سفارت باشيم كه اعلام كه حالا برو OSHC رو بگير؟ يا قبل از ارسال پرونده به سفارت اين كار بايد انجام بشه؟
    2. آيا خريد OSHC به صورت اينترنتي و از سايت شركت هاي مربوطه انجام ميشه؟
    3. ميشه دوستمون از استراليا با كارت اعتباريش براي ما خريد كنه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    1. آيا براي خريد OSHC بايد منتظر تماس از سفارت باشيم كه اعلام كه حالا برو OSHC رو بگير؟ يا قبل از ارسال پرونده به سفارت اين كار بايد انجام بشه؟
    2. آيا خريد OSHC به صورت اينترنتي و از سايت شركت هاي مربوطه انجام ميشه؟
    3. ميشه دوستمون از استراليا با كارت اعتباريش براي ما خريد كنه؟
    شما باید همراه با مدارک بیمه هم بخرید و بفرستید. بله انلاین میشه خرید با کارت دوست خودتون به مشخصات شما البته

Junior Member kh_m آواتار ها

سلام.

تاريخ شروع و پايان OSHC رو دانشگاه به من نگفته. به سفارت زنگ زدم.. گفتن طوري بايد باشه كه دو ماه بعد از بازگشتتون از استراليا رو كاور كنه. با اين حساب با توجه به اينكه تاريخ شروع و پايان كورس دكتري من 4 سال يعني 48ماه هست و با دو ماه اضافه ميشه 50 ماه، پس يعني من بايد تاريخ شروع كورس رو به عنوان تاريخ شروع OSHC بذارم و 50 ماه بعدش رو به عنوان تاريخ پايان OSHC بذارم؟

پس اين 57ماه كه بچه ها واسه دوره دكتري ميگن چه؟

كلا تاريخ شروع و پايان OSHC رو چطور بايد تعيين كنيم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

از دو هفته قبل از شروع درست بیمه را بخر
    تا 9 ماه بعد از درستم بیمه بخر.
    طول کورست هم بیمه بخر...

طول ویزا برابر با طول بیمه شما هست... اگر کوتاه تر بیمه بخری ویزاتم کوتاه تر میشه که به ضرر خودته....
    نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    سلام.

تاريخ شروع و پايان OSHC رو دانشگاه به من نگفته. به سفارت زنگ زدم.. گفتن طوري بايد باشه كه دو ماه بعد از بازگشتتون از استراليا رو كاور كنه. با اين حساب با توجه به اينكه تاريخ شروع و پايان كورس دكتري من 4 سال يعني 48ماه هست و با دو ماه اضافه ميشه 50 ماه، پس يعني من بايد تاريخ شروع كورس رو به عنوان تاريخ شروع OSHC بذارم و 50 ماه بعدش رو به عنوان تاريخ پايان OSHC بذارم؟

پس اين 57ماه كه بچه ها واسه دوره دكتري ميگن چه؟

كلا تاريخ شروع و پايان OSHC رو چطور بايد تعيين كنيم؟

سلام دوستان. من بيمه سينگل BUPA رو گرفتم 8593تومان. الان درخواست ريفاند دادم. چند درصد ازش كم ميشه و چقدر بهم برميگرده؟

Junior Member

سلام دوستان. من الان در استرالیا تحصیل میکنم. بیمه nib قیمتش مناسبه اما برای single. من با خودشون تلفنی صحبت کردم در مورد couple خیلی گران هست.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)