صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه به بیمه دانشجویی

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

پیش فرض پاسخ : مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه به بیمه دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandeh نمایش پست ها
    خود دانشگاه بهتون میگه چه مدت بیمه بخرین. برای من بورسم بیمه رو پوشش میداد، و خود دانشگاه 48 ماه برام خرید. باهاشون مکاتبه کردم که آیا لازمه 57 ماه بخرم که گفتن نه و همون 48 ماه کافی هست. برای ویزا هم مشکلی پیش نیومد. فقط چون خواستم دو هفته زودتر وارد استرالیا بشم، برای شروعش دو هفته با هزینه ی شخصی خریدم.
    شما از چه بیمه ای خریدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    شما از چه بیمه ای خریدید؟
    دانشگاه از medibank گرفته. برای اون دو هفته از ahm خریدم.

Junior Member

اگه خودتون هزینه بیمه رو می دید از NIB بخرید برای 57 ماه 2200 دلار میشه بیمه های دیگه تا 3300 دلار هم میرن
    48 ماه تحصیل و 9 ماه هم بعد از اون می تونید بمونید برای مسائل بعد از فارغ التحصیلی (57 ماه)
    میتونید 48 ماه بخرید ولی ویزا هم برای همون 48 ماه میدن بعدا باید همونجا تمدید کنید
    به پروفایلم برید توی یکی از پستهام توضیحات بیشتر دادم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2221848

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط meappabr نمایش پست ها
    اگه خودتون هزینه بیمه رو می دید از NIB بخرید برای 57 ماه 2200 دلار میشه بیمه های دیگه تا 3300 دلار هم میرن
    48 ماه تحصیل و 9 ماه هم بعد از اون می تونید بمونید برای مسائل بعد از فارغ التحصیلی (57 ماه)
    میتونید 48 ماه بخرید ولی ویزا هم برای همون 48 ماه میدن بعدا باید همونجا تمدید کنید
    به پروفایلم برید توی یکی از پستهام توضیحات بیشتر دادم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2221848
    دوست عزيز من ٥٢ ماه خريد كردم به نظرت مشكلي پيش مياد واسم؟
    آژانس گفته مسيوليتش با خودته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    دوست عزيز من ٥٢ ماه خريد كردم به نظرت مشكلي پيش مياد واسم؟
    آژانس گفته مسيوليتش با خودته
    مشکلی نداره
    مثلا موناش میگه 48 ماهه بخرید
    48 ماه اجباریه

Junior Member

سلام
    وقت بخیر
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    خواستم بدونم میشه همزمان برای ویزای استرالیا و انگلیس اقدام کرد. و اینکه بعد از گرفتن ویزای استرالیا میشه منصرف شد و پول بیمه را پس گرفت؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام دوستان
    من از استرالیا میخوام برای کنفرانس در ایتالیا اقدام کنم . میخواستم بدونم کسی اینجا هست که قبلا این راه رو رفته باشه (ویزای شنگن از استرالیا گرفته باشه) ، که راجع به بیمه ی سفر بتونه راهنمایی کنه به من لطفا.

مشخصا میخوام بدونم چه بیمه ایی پلن بهتری برای سفر داره و اینکه اگر خدای نکرده ویزا صادر نشد ایا مبلغ بیمه رو پس میدن ؟ ( از ایران که برای شنگن اقدام میکنیم ، بیمه ها با این موضوع اشنا هستند و اگر ویزا صادر نشد مبلغ رو پس میدن)

ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من به مورد عجیبی برخوردم. تا به حال کسی دیده مبلغی که دانشگاه بابت بیمه میخواد به میزان قابل توجهی کمتر از مبلغی باشه که در سایت رسمی همون بیمه محاسبه میشه؟ من فایلی تو سایت دانشگاه سیدنی پیدا کردم که بیمه Double Family رو برای 54 ماه حدود 10,500 دلار نوشته (بیمه آلیانز)، در حالی که سایت آلیانز بیمه دو نفره رو برای همین مدت حدود 17,500 محاسبه میکنه!!! البته زیرش مینویسه که اگه بیمه از طریق دانشگاهتون خریداری بشه ممکنه قیمتش متفاوت باشه، اما تفاوت تا این حد زیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

متاسفانه به دلیل این که من در ابتدا سینگل وارد استرالیا میشم، دانشگاه توی آفرم قیمت بیمه رو برای حالت سینگل زده بود (که فرقی با قیمت رسمی آلیانز نداشت) و منم فکرشو نمیکردم قیمت پیشنهادی دانشگاه برای حالت کاپل این همه ارزون تر از قیمت رسمی موجود در سایت بیمه ها باشه. واسه همین گفتم بیمه رو خودم میخرم (چون نیب ارزون تر از آلیانزه). غافل ازین که بعدا که بخوام بیمه رو آپگرید کنم به کاپل حسابی میره تو پاچم (در مقایسه با حالتی که خود دانشگاه بیممو آپگرید کنه).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به مورد عجیبی برخوردم. تا به حال کسی دیده مبلغی که دانشگاه بابت بیمه میخواد به میزان قابل توجهی کمتر از مبلغی باشه که در سایت رسمی همون بیمه محاسبه میشه؟ من فایلی تو سایت دانشگاه سیدنی پیدا کردم که بیمه Double Family رو برای 54 ماه حدود 10,500 دلار نوشته (بیمه آلیانز)، در حالی که سایت آلیانز بیمه دو نفره رو برای همین مدت حدود 17,500 محاسبه میکنه!!! البته زیرش مینویسه که اگه بیمه از طریق دانشگاهتون خریداری بشه ممکنه قیمتش متفاوت باشه، اما تفاوت تا این حد زیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

متاسفانه به دلیل این که من در ابتدا سینگل وارد استرالیا میشم، دانشگاه توی آفرم قیمت بیمه رو برای حالت سینگل زده بود (که فرقی با قیمت رسمی آلیانز نداشت) و منم فکرشو نمیکردم قیمت پیشنهادی دانشگاه برای حالت کاپل این همه ارزون تر از قیمت رسمی موجود در سایت بیمه ها باشه. واسه همین گفتم بیمه رو خودم میخرم (چون نیب ارزون تر از آلیانزه). غافل ازین که بعدا که بخوام بیمه رو آپگرید کنم به کاپل حسابی میره تو پاچم (در مقایسه با حالتی که خود دانشگاه بیممو آپگرید کنه).
    منظور بیمه Dual Family بود که اشتباه تایپ شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    منظور بیمه Dual Family بود که اشتباه تایپ شد.
    سلام دوست عزیز. بله همینطور هست. بنده بیمه couple رو از دانشگاه خریدم (ما به التفاوت single و couple رو حدود ۷۰۰۰ دلار به دانشگاه پرداخت کردم) که مجموعا ۱۰۳۰۰ دلار شد. در صورتی که سایت BUPA مبلغ رو ۱۳۵۰۰ محاسبه میکرد.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)