صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 299

موضوع: فرستادن دعوت نامه

پیش فرض پاسخ : فرستادن دعوت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_artist نمایش پست ها
    بله دوست عزیز چنین امکانی وجود دارد ولی نه به آن صورت که مدنظر شما هست. نام این ویزا multiple هست و پدر و مادر من همین امسال موفق به دریافت آن شدند. البته مدت این ویزا حتما 5 ساله نیست و این خود سفارت هست که مدت آن را مشخص می کند ولی مدت اقامت 3 ماه هست یعنی اینکه پدر و مادر شما در فاصله 5 سال و یا 2 و یا 3 سال و هر مدت که خود سفارت صلاح بداند می توانید کلا 3 ماه در آلمان اقامت داشته باشند.البته گرفتن این ویزا شرایط خاص خودش را دارد برای مثال سوابق و وضعیت مالی دعوت کننده و همچنین سوابق ویزا پدر و مادر شما و از همه مهمتر وضعیت مالی پدر و مادر شما در گرفتن این ویزا مهم هستند. و در آخر باید در فرم درخواست ویزا که پدر و مادر شما به سفارت تحویل میدهند در پاسخ به این سوال که چند بار قصد ورود و خروج به آلمان را دارید گزینه ورود و خروج مکرر را انتخاب کنند.
    مقدار اقامت ويزاي multipel در هر بازه ١٨٠ روزه ٩٠ روز هست، يعني اگر مثلا كسي ويزاي چندبار ورود ٣ ساله بگيره، در مجموع ميتونه ماكسيموم ١،٥ سال به صورت ناپيوسته در آلمان يا اتحاديه اروپا اقامت كنه ( اينجا رو ببينيد:
    https://www.auswaertiges-amt.de/DE/I...html?nn=350374

Junior Member

سلام
    دوستان یک سوال داشتم.
    عمه من قصد فرستادن دعوتنامه برای من و برادرم رو دارن . ایشون ساکن هامبورگ هستن . الان تو هامبورگ برای فرستادن دعوتنامه باید وقت از سیستم انلاین بگیرن و تو سیستم تا 2 ماه دیگه وقت نیست
    می خواستم ببینم بجز دعوتنامه غیر رسمی راه دیگه ای نیست . یا دوستان کس دیگه ای هم به این مشکل برخورده و براش چه راه حلی وجود .
    علت اینکه تاکید ما برای گرفتن دعوتنامه رسمی دانشجو بودن من و برادرم هستش
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Thiamin نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک سوال داشتم.
    عمه من قصد فرستادن دعوتنامه برای من و برادرم رو دارن . ایشون ساکن هامبورگ هستن . الان تو هامبورگ برای فرستادن دعوتنامه باید وقت از سیستم انلاین بگیرن و تو سیستم تا 2 ماه دیگه وقت نیست
    می خواستم ببینم بجز دعوتنامه غیر رسمی راه دیگه ای نیست . یا دوستان کس دیگه ای هم به این مشکل برخورده و براش چه راه حلی وجود .
    علت اینکه تاکید ما برای گرفتن دعوتنامه رسمی دانشجو بودن من و برادرم هستش
    مرسی
    سلام
    فک می کنم شما کلا پروسه رو اشتباه متوجه شدین. عمه تون باید تشریف ببرن اداره اقامت و یه برگه ی دعوتنامه بگیرن و پر کنن و به اداره اقامت تحویل بدن (با یه سری مدارک دیگه که ازشون می خوان). این شما هستین که باید آنلاین برای خودتون وقت بگیرین و برین سفارت تا مدارکتون، از جمله اون دعوتنامه ای که عمه تون براتون گرفتن، رو نشون بدین. دعوتنامه ی شما چه رسمی باشه چه غیر رسمی، شما باید وقت رو از سفارت بگیرین. مشکل وقت گرفتن سفارت و نبودن وقت با تغییر نوع دعوتنامه به غیررسمی یا رسمی حل نمیشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

ممنونم از جوابتون

ایشون تا الان به دفعات دعوتنامه برای بستگان فرستادن
    ظاهرا تو المان هم وقتی شده البته از 2016 اینجوری شده . http://www.hamburg.de/behoerdenfinder/hamburg/11268115/
    این هم لینکه شه که محله زندگی رو وارد میکنی و میگه تو اداره کدوم منطقه ها میشه رفت و باید وقت گرفت
    من خودم چک کردم زودترین وقتها 4 جولای بود (برای صدور دعوتنامه) که به تاریخ سفر ما نمی خورد
    وقت سفارت تو ایران هم که خودش یه غول دیگست .
    دوست عزیز فک کنم دعوتنامه غیر رسمی تنها راه ما باشه . یک نمونه تو صفحات قبل بود که دانلود کردم . شما نمونه دیگه ای ندارین

بازم تشکر می کنم
    ویرایش توسط Thiamin : May 6th, 2016 در ساعت 04:29 PM

با عرض سلام خدمت تمام دوستان، ببخشید دوستان دایی من چهل سال تو کشور دانمارک میباشد، کار دولتی هم دارد، میخاستم برم پیشش یه مدت کمی مثلا 20 الی 30 روز، میخاستم ببینم شرایط ویزا گرفتن چیه؟ دعوت نامه میخاد؟ میتونم ویزا بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,Mechanical Engineering

سلام دوستان

من یه دوست آلمانی دارم که در برلین زندگی میکنه و قرار هست برای من دعوت نامه ی توریستی بفرسته ولی ما نمیدونیم برای ارسال دعوتنامه باید چکار کنه و کجا بره تا حالا دعوتنامه ارسال نکرده کسی میدونه دعوتنامه باید کجا ارسال بشه و اون شخص چه اقداماتی انجام بده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,Mechanical Engineering

سلام دوستان
    من میخواستم ویزای توریستی بگیرم و دوست آلمانی دارم که قراره برام دعوتنامه بفرسته و ساکن برلین هست ولی تا حالا دعوتنامه نفرستاده و نمیدونه باید چکار کنه و البته حقوق بگیر جایی هم نیست یه عکاس هست و بیمه هم نداره خواستم بدونم الان اون میتونه واسم دعوتنامه بفرسته؟کجا باید بفرسته و کجا باید بره و بگن چکار کنه؟ممنون از راهنمایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,Mechanical Engineering

سلام دوستان

من یه دوست آلمانی دارم که در برلین زندگی میکنه و قرار هست برای من دعوت نامه ی توریستی بفرسته ولی ما نمیدونیم برای ارسال دعوتنامه باید چکار کنه و کجا بره تا حالا دعوتنامه ارسال نکرده کسی میدونه دعوتنامه باید کجا ارسال بشه و اون شخص چه اقداماتی انجام بده؟
    یه عکاس هست و بیمه هم نداره

Junior Member

امکانش هست کسی جواب منو بده لطفا... من عموم از آلمان برام دعوتنامه فرستاده ولی شماره ی پاسپورت من توش قید نشده... موقع رفتن به سفارت مشکلی پیش میاد ؟ البته برای پدر و مادرم هم یه دعوتنامه فرستاده ولی چون من هیجده سال به بالا هستم برای من دعوتنامه ی جدا صادر شد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط radin_85 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه عکاس هست و بیمه هم نداره
    یه بار هم سوال رو بفرستین بقیه میبین. کسی بدونه جواب میده.
    باید ایشون بره Ausländerbehörde همون شهر، اونجا بهش میگن باید چی کار کنه. یه روالی داره که شهر به شهر متفاوته. یه سری شهرها باید پول بلاک بکنه مثلا. بسته به شهر داره کلا. دعوتنامه ای که مشخصاته شما روشه رو بعدا میفرسته برا شما تو ایران، شما هم با اون میری مصاحبه سفارت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط biiiita نمایش پست ها
    امکانش هست کسی جواب منو بده لطفا... من عموم از آلمان برام دعوتنامه فرستاده ولی شماره ی پاسپورت من توش قید نشده... موقع رفتن به سفارت مشکلی پیش میاد ؟ البته برای پدر و مادرم هم یه دعوتنامه فرستاده ولی چون من هیجده سال به بالا هستم برای من دعوتنامه ی جدا صادر شد.
    به عموت بگو از همون اداره بپرسه که باید شمار پاس توش قید میشده یا نه. اگه اونا اوکی بدن حله. در غیر اینصورت اگه میتونسته شماره پاس رو بنویسن و ننوشتن، ممکنه مشکل ساز بشه.
    رو دعوت نامه چی نوشته شده از شما ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)