صفحه 21 از 30 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 299

موضوع: فرستادن دعوت نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن دعوت نامه

تو دعوتنامه اسم من و تاریخ تولد و ملیت من نوشته شده... در واقع قضیه اینطوریه که عموم میخواست برای من و مامان و بابام یه دعوتنامه بفرسته بخاطر همین گفت چون بابات سرپرسته فقط شماره پاس بابام رو از ما گرفت و گفت واسه ی تو و مامانت شماره پاس لازم نیست. ولی چون سن من از هیجده سال به بالا هست واسه ی من خود اونا یه دعوتنامه ی جداگانه صادر کردن. ینی الان ما دوتا دعوتنامه داریم یکی مال منه و یکی هم مال مامان و بابام. خیلی خیلی ممنون از پاسخگوییتون.

Junior Member

ببخشید اینم بگم ، عموم میگفت موقعی که من مشخصات شمارو دادم برای گرفتن دعوتنامه اونا نوشتن که همه ی مدارک تکمیله و از جانب اونا مشکلی نیست.ولی خب تو دعوتنامه ی من جای شماره پاس خالیه ینی چیزی ننوشتن

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط biiiita نمایش پست ها
    ببخشید اینم بگم ، عموم میگفت موقعی که من مشخصات شمارو دادم برای گرفتن دعوتنامه اونا نوشتن که همه ی مدارک تکمیله و از جانب اونا مشکلی نیست.ولی خب تو دعوتنامه ی من جای شماره پاس خالیه ینی چیزی ننوشتن
    نه مسئله ای نیست...من عین همین تجربه رو خودم داشتم و ویزا هم گرفتم.

Junior Member

سلام دوستان ، من بخوام از فرانکفورت برای برادرم دعوت نامه بفرستم چیکار باید بکنم، اداره مهاجرت بابد برم؟ چه مدارکی میخوان؟
    پول باید بلوکه کرد؟
    میتونم از اینجا براشون وقت سفارت بگیرم که زودتر بشه وقت گرفت؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط magiii نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من بخوام از فرانکفورت برای برادرم دعوت نامه بفرستم چیکار باید بکنم، اداره مهاجرت بابد برم؟ چه مدارکی میخوان؟
    پول باید بلوکه کرد؟
    میتونم از اینجا براشون وقت سفارت بگیرم که زودتر بشه وقت گرفت؟
    ممنون
    سلام
    1- برین اداره اقامت. بگین می خواین کسی رو دعوت کنین. یه فرم Verpflichtserklaerung بهتون میدن که پر کنین. مدارکش رو دقیق از خودشون بپرسین. معمولا سه فیش حقوقی آخر، پاسپورت شما، کارت اقامت یا ویزای توی پاستون، کپی پاسپورت طرف رو می خوان.
    2- کلا یا باید پول بلوکه کنین، یا فیش حقوقی نشون بدین، یا اصلا بدون قبول ضمانت مالی دعوتنامه بدین که در صورت آخری، خودشون باید تو ایران ثابت کنن که استطاعت اومدن رو دارن.
    3- از هر جای دنیا بخواین بگیرین، باید از طریق سایت سفارت آلمان تو ایران بگیرین. فقط چون سرعت اینترنت آلمان از ایران بهتره، شاید بهتر باشه از آلمان امتحان کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Banned

سلام magiii

شما چند وقت هست که در المان زندگی میکنید ؟

اقامت شما براساس چه درخواستی بوده؟

برادرتون در ایران شغلشون چیه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan80 نمایش پست ها
    شرکتی هست دعوتنامه رو بفروشه ؟
    دعوتنامه دادن یعنی کلی مسئولیت. اگر کسی دعوتنامه رو بهتون فروخت، بدونین طرف کلاهبرداره و یه چیز بی اعتبار داده دستتون و فقط الکی ازتون پول گرفته.
    اگر کسی دعوتنامه بده و طرف بیاد پناهنده بشه، پدر اون کسی که دعوتنامه داده درمیاد.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    الان که خیلی وقته از پست شما گذشته و دوست شما مطمئنا پولشو پس گرفته، ولی برای آیندگان میگم فکر می کنم (مطمئن نیستم) باید یه مدتی بگذره و بعد پولو پس میدن، نه درست روزی که طرف میره ایران. فکر می کنم مدتش یه ماه ایناست.
    از این پست هم خیلی وقته گذشته ولی برای کساییکه الان میخونن بدونن که وقتی دعوتنامه رو گرفتید و رفتید وبسلامتی برگشتید ایران، یه اسکن از صفحه ی ویزا و صفحه ی مهر ورود و خروج توی پاسپورت رو میفرستید برای دعوت کننده.ایشون با اداره اتباع خارجی تماس میگیرن یه termin یا وقت میگیرن و اونروز این اسکن رو ارایه میدن و نامه آنبلوکه پول رو میگیرن و میرن بانک و تمام.
    این پروسه برای دعوت کننده ی من ۱۰روز طول کشید

دوستان سلام من يه كمك فوري نياز دارم. من همين روزا مصاحبه دارم و فقط اسكن دعوتنامه تجاري بدستم رسيده. آيا با همين كپي ميشه درخواست داد؟ البته با پست هم فرستادن كه فك نكنم دستم برسه

Junior Member

سلام...من یه سوال داشتم...من یکی از دوستان بابام آلمان هستش...وضعیتشم خوبه...پلیس اینترپل هستش...میخواستم ببینم آیا این آقا میتونه برای من دعوتنامه بفرسته؟هیچ نسبتی ندارم با ایشون...چون من شنیدم کسایی که اونجان میتونن برای دوستان خودشون دعوتنامه بفرستن...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)