صفحه 25 از 30 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 299

موضوع: فرستادن دعوت نامه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرستادن دعوت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط MaverickM نمایش پست ها
    دوستان عوتنامه فقط برای اعضای خانواده میشه فرستاد؟
    خیر. برای هر کس که دلتون می خواد. ولی خب وقتی نسبتشون نزدیک تره، احتمال گرفتن ویزاشون بیشتره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    دعوتنامه رو معمولا سفارت آلمان از زمان صدورش تا 6 ماه بعدش دارای اعتبار میدونه و قبول میکنه. اون 90 روزی که شما میفرمایین برای مدت زمانی هست که والدین شما میتونن حداکثر در یک بازه 6 ماهه در اروپا اقامت داشته باشن (هر 6 ماه حداکثر 90 روز). اگر دعوتنامه رو تازه گرفتین مشکلی نیست و با همون میتونن والدینتون به سفارت تشریف ببرن.
    ممنونم ببخشید دوباره سوال میکنم پس اون تاریخ سپتامبری که زدم تو دعوت نامه مهم نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    ممنونم ببخشید دوباره سوال میکنم پس اون تاریخ سپتامبری که زدم تو دعوت نامه مهم نیست؟
    اون تاریخ توی دعوتنامه به این معنی هست که شما از اون تاریخ به بعد تا زمانی که همونجا قید شده شما والدینتون رو از لحاظ مالی ساپورت میکنید.(به این معنی که مثلا اگربه طور فرضی والدین شما توی آگوست ویزا میگرفتن، شما تا اول سپتامبر هیچ تعهد مالی در برابر دولت آلمان نسبت به تامین هزینه های والدینتون در المان نمیداشتید و تازه از اول سپتامبر به بعد تعهد رسمی شما شروع میشد.)

Junior Member

سلام دوستان
    من شوهرم برام دعوتنامه رسمی فرستاده و شوهرمم اقامت آلمانو داره و منتظر کارای الحاق به خانواده ایم و گویا دوسال و بیشتر طول میکشه، منم میخام تو این زمان برم پیشش و ببینمش، منم تازه فارغ التحصیل شدم و شغلی ام ندارم یعنی نه گواهی اشتغال به تحصیل دارم و نه گواهی اشتغال به کار، به نظرتون سفارت ممکنه ویزا نده؟ به هر حال دعوت نامه ی رسمی تعهدنامه ای هست که میزبان متعهد میشه مهمانش برمیگرده کشورش

Junior Member

با درود.
    می خواستم بپرسم که برای فرستادن دعوتنامه به کجا باید مراجعه کرد؟ و این که برای گرفتن وقت سفارت با فرض داشتن دعوتنامه باید این گزینه رو در نوبت دهی انتخاب کنیم؟
    Registration to apply for a Schengen-visa (short-term stays)
    (سوالم احتمالا تکراریه ولی متاسفانه با جستجو به نتیجه ای نرسیدم)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط stephen44 نمایش پست ها
    با درود.
    می خواستم بپرسم که برای فرستادن دعوتنامه به کجا باید مراجعه کرد؟ و این که برای گرفتن وقت سفارت با فرض داشتن دعوتنامه باید این گزینه رو در نوبت دهی انتخاب کنیم؟
    Registration to apply for a Schengen-visa (short-term stays)
    (سوالم احتمالا تکراریه ولی متاسفانه با جستجو به نتیجه ای نرسیدم)
    سلام
    1- برای گرفتن دعوتنامه منظورتونه؟ طرف باید بره اداره اقامت ( ausländerbehörde).
    2- بله.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahb0obe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شوهرم برام دعوتنامه رسمی فرستاده و شوهرمم اقامت آلمانو داره و منتظر کارای الحاق به خانواده ایم و گویا دوسال و بیشتر طول میکشه، منم میخام تو این زمان برم پیشش و ببینمش، منم تازه فارغ التحصیل شدم و شغلی ام ندارم یعنی نه گواهی اشتغال به تحصیل دارم و نه گواهی اشتغال به کار، به نظرتون سفارت ممکنه ویزا نده؟ به هر حال دعوت نامه ی رسمی تعهدنامه ای هست که میزبان متعهد میشه مهمانش برمیگرده کشورش
    ویزای پیوست ۲ سال طول نمی کشه. چند ماهی تا وقت سفارت هست و بعدش تقریبا ۲ ماه تا جواب. فکر می کنم همزمان با ویزای شینگن.

Junior Member

درود
    من از المان دعوت نامه دریافت کردم و زمان نوبدهی این گزینه را باید روی visit تنظیم کنم؟
    Purpose of journey

Junior Member

درود
    من برای وقت سفارت اقدام کردم ولی هنوز ایمیل دوم برایم نیامده است. کاری باید انجام دهم؟(بیش از یک هفته پیش اقدام کرده ام)

نقل قول نوشته اصلی توسط stephen44 نمایش پست ها
    درود
    من برای وقت سفارت اقدام کردم ولی هنوز ایمیل دوم برایم نیامده است. کاری باید انجام دهم؟(بیش از یک هفته پیش اقدام کرده ام)
    سلام،
    نه عزیز فقط باید صبر کنید. ایمیل دوم ممکن هست تا 2-3 ماه هم طول بکشه تا بیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)