صفحه 4 از 30 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 299

موضوع: فرستادن دعوت نامه

پیش فرض پاسخ : فرستادن دعوت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    یعنی علاوه بر 650 یورو خودت برای هر ماه باید 1100 یورو هم داشته باشی؟ منظورم اینه که کلا چقد باید حقوقت باشه؟ 1100 تا کافیه یا 1750؟
    میشه بگی این اعداد و ارقام رو از کجا آوردی؟

من فقط نوشتم که یارو گفت حقوقت باید 1100 یورو باشه. بازای هر نفر. یعنی اگر حقوقت 2200 یورو بود میتونی 2 نفر دعوت کنی.

اون 2500 یورو بلاک کردن رو هم از یک نفر توی همین تاپیک شنیدم و متاسفانه توی یکی از پست هام هم از ایشون نقل قول کردم، بدون اینکه خودم شخصا تحقیق کنم که ظاهرا غلطه.

این رو از سایت شهرداری کپی می کنم:
    Einkommensnachweise über Ihr monatliches Nettoeinkommen (aus den letzten drei Monaten) oder eine Bankbürgschaft (Bankguthaben oder ähnliches sind nicht geeignet, da die Aussagekraft und Verfügbarkeit nicht gesichert sind), bei Selbstständigen: Bescheinigung eines Steuerberaters über den Reingewinn

که میگه فیش حقوقی (سه ماه آخر) یا تضمین بانکی ( صورت حساب بانکی یا مشابه آن کافی نیست، چون موجود بودن آن قابل تضمین نیست)، مشاغل خصوصی: گواهی سود خالص

اما توضیح نداده که این تضمین بانکی چیه و چقدره و از کجا باید تهیه بشه....
    ویرایش توسط oranus : May 18th, 2012 در ساعت 04:47 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    میشه بگی این اعداد و ارقام رو از کجا آوردی؟

من فقط نوشتم که یارو گفت حقوقت باید 1100 یورو باشه. بازای هر نفر. یعنی اگر حقوقت 2200 یورو بود میتونی 2 نفر دعوت کنی.

اون 2500 یورو بلاک کردن رو هم از یک نفر توی همین تاپیک شنیدم و متاسفانه توی یکی از پست هام هم از ایشون نقل قول کردم، بدون اینکه خودم شخصا تحقیق کنم که ظاهرا غلطه.

این رو از سایت شهرداری کپی می کنم:
    Einkommensnachweise über Ihr monatliches Nettoeinkommen (aus den letzten drei Monaten) oder eine Bankbürgschaft (Bankguthaben oder ähnliches sind nicht geeignet, da die Aussagekraft und Verfügbarkeit nicht gesichert sind), bei Selbstständigen: Bescheinigung eines Steuerberaters über den Reingewinn

که میگه فیش حقوقی (سه ماه آخر) یا تضمین بانکی ( صورت حساب بانکی یا مشابه آن کافی نیست، چون موجود بودن آن قابل تضمین نیست)، مشاغل خصوصی: گواهی سود خالص

اما توضیح نداده که این تضمین بانکی چیه و چقدره و از کجا باید تهیه بشه....
    آخه سالی 8000 یورو که لازمه داشته باشی تقسیم بر 12 ماه میشه حدود 670 یورو در هر ماه. منظورم این بود.حالا که شما توضیح دادی فهمیدم. پس کلا با حقوق 1100 یورو فقط میشه یک نفر رو دعوت کرد دیگه؟

Junior Member

تو سایت سفارت (پایین صفحه اول لینک زیر) نوشته ارائه دعواتنامه غیر رسمی می تواند جایگزین دعوت نامه رسمی شود.
    کسی می دونه فرق این دو نوع دعوت نامه چیه؟
    http://www.teheran.diplo.de/contentb..._Besuch_DL.pdf

اون طور که من تحقیق کردم، دعوت نامه رسمی وقتیه که کسی که می خواد دعوت کنه خودش پشتیبانی مالی می کنه، دعوتنامه غیر رسمی (خودتون باید بنویسید ولی جزئیاتشو نمی دونم) وقتیه که خود شخص هزینه هاشو می ده. منظور اینه که با دعوتنامه غیر رسمی کسی که میره سفارت باید مدارک مالی ببره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aban30 نمایش پست ها
    تو سایت سفارت (پایین صفحه اول لینک زیر) نوشته ارائه دعواتنامه غیر رسمی می تواند جایگزین دعوت نامه رسمی شود.
    کسی می دونه فرق این دو نوع دعوت نامه چیه؟
    http://www.teheran.diplo.de/contentb..._Besuch_DL.pdf

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bianconero نمایش پست ها
    اون طور که من تحقیق کردم، دعوت نامه رسمی وقتیه که کسی که می خواد دعوت کنه خودش پشتیبانی مالی می کنه، دعوتنامه غیر رسمی (خودتون باید بنویسید ولی جزئیاتشو نمی دونم) وقتیه که خود شخص هزینه هاشو می ده. منظور اینه که با دعوتنامه غیر رسمی کسی که میره سفارت باید مدارک مالی ببره.
    اگه من دعوتنامه غیر رسمی داشته باشم، چه جور گوااهی مالی بهید ببرم سفارت؟ ÷رینت حساب بانکی منظورتونه؟ اگه آره، موجودی خاصی باید اشته باشه؟

Junior Member

من یه سوال دارم نمی دونم کجا بپرسم؟ می دونید که سیستم تعیین نوبت برای سفارت واسه ماه آگوست دیروز باز شده بود. من چک کردم دیدم اکثراً نوبتای ظهر به بعد سریعتر پر شده بود و ظاهراً کمتر کسی تمایل به انتخاب نوبتای صبح داشت. عدم انتخاب نوبت صبح زود با توجه به مسیرا و سختی صبح زود بیدار شدن واسم قابل درکه. ولی نوبتایی مثل 10 یا 11 حتی 12 ظهر هنوز جا میداد.
    سوالم اینه که آیا انتخاب نوبت برای ظهر به بعد دلیل خاصی داره که من نمی دونم؟!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Aban30 نمایش پست ها
    من یه سوال دارم نمی دونم کجا بپرسم؟ می دونید که سیستم تعیین نوبت برای سفارت واسه ماه آگوست دیروز باز شده بود. من چک کردم دیدم اکثراً نوبتای ظهر به بعد سریعتر پر شده بود و ظاهراً کمتر کسی تمایل به انتخاب نوبتای صبح داشت. عدم انتخاب نوبت صبح زود با توجه به مسیرا و سختی صبح زود بیدار شدن واسم قابل درکه. ولی نوبتایی مثل 10 یا 11 حتی 12 ظهر هنوز جا میداد.
    سوالم اینه که آیا انتخاب نوبت برای ظهر به بعد دلیل خاصی داره که من نمی دونم؟!!!
    خیر، دلیل خاصی نداره.
    البته ممکنه واسه آدمای خوش خیال! یه دلیل این باشه که بخوان تازه صبح ببرن مدارکشون رو تایید کنن، که بعید میدونم حتی یکنفر مدارکش رو نگه داشته باشه روز آخر تایید کنه! خیلی ریسکش بالاست.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    خیر، دلیل خاصی نداره.
    البته ممکنه واسه آدمای خوش خیال! یه دلیل این باشه که بخوان تازه صبح ببرن مدارکشون رو تایید کنن، که بعید میدونم حتی یکنفر مدارکش رو نگه داشته باشه روز آخر تایید کنه! خیلی ریسکش بالاست.
    بنده متوجه نشدم اینکه آیا برای گرفتن ویزای شنگن برای دیدار بستگان آیا نیاز به رفتن به باجه تایید مدارک هست ؟با توجه به اینکه در این نوع ویزا همه مدارک بصورت فارسی هست. و تایید مدارک برای ویزای دانشجویست ؟چون بنده آخر هفته از سفارت آلمان وقت دارم یعنی یه روز قبل برای تایید مدارک برم؟با توجه به اینکه هیچ نکته ای تو سایت سفارت آلمان عنوان نشده!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط megane2000 نمایش پست ها
    بنده متوجه نشدم اینکه آیا برای گرفتن ویزای شنگن برای دیدار بستگان آیا نیاز به رفتن به باجه تایید مدارک هست ؟با توجه به اینکه در این نوع ویزا همه مدارک بصورت فارسی هست. و تایید مدارک برای ویزای دانشجویست ؟چون بنده آخر هفته از سفارت آلمان وقت دارم یعنی یه روز قبل برای تایید مدارک برم؟با توجه به اینکه هیچ نکته ای تو سایت سفارت آلمان عنوان نشده!
    اگه همه ی مدارک فارسی هست، من بعید می دونم نیازی به تایید باشه چون وقتی میرین باجه ی تایید آقاهه هی تاکید میکنه که "من مهر وزارت خارجه رو می شناسم"، یعنی چیزی که مهر وزارت خارجه نداشته باشه رو اصلا تایید نمی کنن. چیزی که فارسی هست که همچین مهری نداره پس تایید هم نمی شه، اگر توی سایت سفارت هم ذکر نشده که دیگه لازم نیست.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

آیا برای گرفتن ویزای شنگن برای دیدار بستگان آیا نیاز به رفتن به باجه تایید مدارک هست ؟با توجه به اینکه در این نوع ویزا همه مدارک بصورت فارسی هست. خیر
    تایید مدارک برای ویزای دانشجویست؟ بله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)