صفحه 6 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 299

موضوع: فرستادن دعوت نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن دعوت نامه

روز مصاحبه، آفیسر اصل دعوتنامه رو باید بهمون برگردونه یا پیش خودش نگه می داره ؟ دعوتنامه منو بهم پس ندادن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Aban30 نمایش پست ها
    روز مصاحبه، آفیسر اصل دعوتنامه رو باید بهمون برگردونه یا پیش خودش نگه می داره ؟ دعوتنامه منو بهم پس ندادن!
    نگه می داره فکر کنم. چون دیگه به درد شما نمی خوره.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    دوستان من امروز شخصا رفتم اداره خارجی های شهرمون تا این قضیه دعوت نامه رو تکلیفشو مشخص کنم.
    یه سری سوالات از من پرسید مثل اینکه چه قدر حقوق می گیرم؟ چه قدر پول اجاره خونه می دم؟ و چند نفر رو می خوام دعوت کنم.

گفت 3 کار می شه کرد.
    1- به ازای هر نفر که می خواد دعوت کنی 8000 یورو بلاک کنی
    2- یه دعوت نامه غیر ساپورتیو بهت بدیم (در این صورت خانوادت خودشون باید یه سفارت تو ایران ثابن کنند که توانایی مالی کافی دارند، که در این مواقع سفارت خیلی سخت میگیره. گفت نمی گم که ویزا نمی ده اما خوب سخت می گیره)
    3- حقوقت از یه مقداری بیشتر باشه. من که حدود 1500 تا در ماه حقوقمه و 320 تا هم اجاره خونه میدم برام حساب کتاب کرد و گفت 2 نفر رو می تونی دعوت کنی. بعد که شنید ازدواج کردم گفت پس فقط یکی رو می تونی دعوت کنی. گفتم چه ربطی داره؟ خانوم من خودش برای تمدید ویزاش 8000 یوروشو آورده و من اون رو ساپورت نمی کنم. گفت بالاخره تو ازدواج کردی و باید اون رو هم من حساب کنم.در نتیجه تو فقط یک نفر رو می تونی رسمی دعوت کنی.

اما اینم بگم که یکی دیگه از دوستام با همین شرایط من فقط اون مجرده، همین چند روز پیش برا مامان باباش هر 2 تونست دعوت نامه بفرسته.

خلاصه آخرش از خانومه پرسیدم من اگه چه قدر حقوقم بود می تونستم برا 2 نفر دعوت نامه بفرستم ( در همین حالی که متاهلم)؟ گفت حدود 1700-1800 یورو در ماه، اما اگه متاهل نبودی هم با حقوق ماهی 1200-1300 یورو می تونستی برا 2 نفر دعوتنامه بفرستی.
    سُلام

در مورد نکته 1، این 8000 تا برای دوره 3 ماهه است که ویزای شنگن داره؟ چرا مقدارش اینقدر زیاده در حالی که معمولا 8000 تا برای یکسال برای خرج زندگی در نظر می گیرن.

در مورد نکته 2 یعنی اثبات توانایی مالی براشون مهمه یا ضمانت برگشت به ایران یا هر دو؟ چون اگر کسی نشون بده کار و business و خونه و زندگی در ایران داره و حتما بر می گرده و توانایی مالی را هم مثلا در حد کافی نشون بده، دیگه چرا نباید ویزا بدهند برای سفر و دیدار خانواده؟!
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سُلام

در مورد نکته 1، این 8000 تا برای دوره 3 ماهه است که ویزای شنگن داره؟ چرا مقدارش اینقدر زیاده در حالی که معمولا 8000 تا برای یکسال برای خرج زندگی در نظر می گیرن.

در مورد نکته 2 یعنی اثبات توانایی مالی براشون مهمه یا ضمانت برگشت به ایران یا هر دو؟ چون اگر کسی نشون بده کار و business و خونه و زندگی در ایران داره و حتما بر می گرده و توانایی مالی را هم مثلا در حد کافی نشون بده، دیگه چرا نباید ویزا بدهند برای سفر و دیدار خانواده؟!
    درمورد 1 رو نمی تونم قطعا بگم. شهر ما اینجوریه. ممکنه شهر های دیگه جور دیگه باشه.
    در مورد 2 هم هر 2 تاش مهمه. هم توانایی مالی (سند ، پول و ...) هم ضمانت برگشت (مثلا یکی از پدر یا مادر بیاد یا بچه محصل داشتن یا همون سند و ...)

سلام
    می‌خواستم بدونم که یک دانشجو می‌تونه واسه پدر و مادر دعوت‌نامه بفرسته؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط payman_1626 نمایش پست ها
    سلام
    می‌خواستم بدونم که یک دانشجو می‌تونه واسه پدر و مادر دعوت‌نامه بفرسته؟؟
    چرا که نه!
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

می‌شه توضیح بدین باید چی‌ کارا کنم
    ممنون میشم

دوستان من اگه بخوام برادرم، مادر بزرگم و خالهامو دعوت کنم آیا میتونم همه رو یه جا دعوت کنم؟ من خونم 25 متره... و اینکه آیا ویزا بهشون میدن یا نه>؟؟
    ممنون میشم تا حدی منو روشن کنین...
    واسه کسی که سربازه چی؟

عروسی دارید ؟ شوخی کردم، من فکر نمیکنم بشه! دلیل : ۱- شما باید کار بکنید و حقوقتون واسه این همه آدم برسه ، خونتون هم باید خیلی بزرگتر باشه ۲۵ متر واسه ۱ نفر مهمان شاید کافی باشه والی نه واسه این همه آدم. ؟ ۲- حتا اگه تمکن ملی را خودشون نشون هم بدن سفارت به madar bozorg و خالاتون شاید ویزا بده به برادرتون والی نمیده اینو میتونم بهتون بگم .
    به نظر من فقط madar bozorgetoon ویزا میگیره !

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoonnaayy نمایش پست ها
    عروسی دارید ؟ شوخی کردم، من فکر نمیکنم بشه! دلیل : ۱- شما باید کار بکنید و حقوقتون واسه این همه آدم برسه ، خونتون هم باید خیلی بزرگتر باشه ۲۵ متر واسه ۱ نفر مهمان شاید کافی باشه والی نه واسه این همه آدم. ؟ ۲- حتا اگه تمکن ملی را خودشون نشون هم بدن سفارت به madar bozorg و خالاتون شاید ویزا بده به برادرتون والی نمیده اینو میتونم بهتون بگم .
    به نظر من فقط madar bozorgetoon ویزا میگیره !
    چرا متراژ خونه مهمه؟ مگه دعوت نامه یعنی اینکه حتما باید مهمون ها بیایند خونه طرف مستقر بشوند؟ مگه هتل نمی تونند بروند اگر تمکن مالی لازم را ثابت کنند؟
    inactive account

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)