صفحه 7 از 30 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 299

موضوع: فرستادن دعوت نامه

پیش فرض پاسخ : فرستادن دعوت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    چرا متراژ خونه مهمه؟ مگه دعوت نامه یعنی اینکه حتما باید مهمون ها بیایند خونه طرف مستقر بشوند؟ مگه هتل نمی تونند بروند اگر تمکن مالی لازم را ثابت کنند؟
    ببنید من که کارمند سفارت نیستم این چیزی هم که میگم از رو تجربه است. شما وقتی میری دعوتنامه بفرستی، تمامه فیشه حقوقی و قرارداد خونتو که توش متراژ خونه و اجاره اش نوشته رو میبری، البته اگه بگی من تقبل میکنم هزینه هارو. !!!! والی اگه بگی که نه من فقط دوات میکنم ، خرجشون با خودشونه لازم به این کارا نیست! اما احتماله ویزا گرفتن فامیلتون هم همونقدر کم میشه !!!!

ApplyAbroad Hero

من به اداره Burgeramt مراجعه کردم و یک فرم دادند به من. ضمنا من دانشجو هستم و درآمدی ندارم و قصدم فرستادن دعوت نامه صرف بدون تامین مالی است؛ دعوت نامه را هم برای اعضای درجه اول خانواده می خواهم بفرستم، مادر و خواهر. و اونجا خودشون توانایی مالی و .. را ثابت خواهند کرد.
    چند تا سوال:
    1. چرا پس در فروم بچه ها گفتند به اداره خارجی ها باید رفت؟ در حالی که من از Burgeramt یا همون city hall گرفتم.
    2. من چند روزه برای ویزای سه ماهه را به یک ساله تمدید کردم و هنوز کارت نگرفتم(همون برگه ای را دادند که ثابت می کنه من اقدام کردم برای تمدید ویزا). آیا می تونم الان برای فرستادن دعوت نامه اقدام کنم یا باید اصل کارت اقامت بیاد؟

ضمنا من آلمانی بلد نیستم و فرم ها و همینطور کارکنان Burgeramt همه آلمانی زبان هستند(انگلیسی صحبت نمی کنند)! برای همین خواستم مدارک لازم و پروسه تکمیل و بررسی را بدونم. می دونم که اینجا ایالت با ایالت ممکنه فرق کنه اما دید کلی لااقل داشته باشم.

ممنون
    inactive account

ApplyAbroad Hero

من به اداره Burgeramt مراجعه کردم و یک فرم دادند به من. ضمنا من دانشجو هستم و درآمدی ندارم و قصدم فرستادن دعوت نامه صرف بدون تامین مالی است؛ دعوت نامه را هم برای اعضای درجه اول خانواده می خواهم بفرستم، مادر و خواهر. و اونجا خودشون توانایی مالی و .. را ثابت خواهند کرد.
    چند تا سوال:
    1. چرا پس در فروم بچه ها گفتند به اداره خارجی ها باید رفت؟ در حالی که من از Burgeramt یا همون city hall گرفتم.
    2. من چند روزه برای ویزای سه ماهه را به یک ساله تمدید کردم و هنوز کارت نگرفتم(همون برگه ای را دادند که ثابت می کنه من اقدام کردم برای تمدید ویزا). آیا می تونم الان برای فرستادن دعوت نامه اقدام کنم یا باید اصل کارت اقامت بیاد؟

ضمنا من آلمانی بلد نیستم و فرم ها و همینطور کارکنان Burgeramt همه آلمانی زبان هستند(انگلیسی صحبت نمی کنند)! برای همین خواستم مدارک لازم و پروسه تکمیل و بررسی را بدونم. می دونم که اینجا ایالت با ایالت ممکنه فرق کنه اما دید کلی لااقل داشته باشم.

ممنون
    ازملت مسلمانو غیر مسلمان هیچ کس تا به حال دعوت نامه غیر supportive نفرستاده؟
    بنده 8000 یورو در حساب بلاک شده دارم، آیا با این می تونم دعوت کنم از 2 نفر؟ البته من قصدم این بود که دعوت نامه غیر supportive بفرستم، اما ظاهرا نمیشه نه؟!!
    inactive account

Junior Member

من دانشجو در شهر مونیخ هستم. دیروز 3000 یورو تو حساب سپرده گذاشتم و رفتم kvr و 25 یورو دادم و 10 دقیقه ای دعوت نامه برای پدر و مادرم گرفتم.

ApplyAbroad Hero

آها، کجا رفتید؟ KVR؟
    inactive account

Junior Member savama آواتار ها

چند تا سوال:

ممنون

ولی ما همیشه اداره رخارجی ها میریم
    فرم هست پر میکنیم
    فیس حقوقی و .....
    بعد میتونیم دعوتنامه بفرستیم
    برای ما حدود 3000 تا ببینن هست تو حسابت قبول میکنن
    کمتر از 3000 تا نباید باشه
    ولی خوب یه سری مشاغل مثل هتل داری و .....مغازه داری با سابقه طولانی و خوب همه چیز فرق میکنه
    ولی دانشجو ها معمولا آشنایی کسی پیدا میکنن که اون براشون بفرسته
    فرم ها هم که همه به زبان المانی هستن

Junior Member savama آواتار ها

یه توصیه دارم به تمام کسانی که نیاز به کمک دارن
    ببینین در سرتاسر آلمان صلیب سرخ شعبه داره
    شما بهتره از طریق اینترنت بگردین و نزدیک ترین شعبه DRK که همون مخفف deutsches rotes kreuz یا صلیب سرخ هست رو پیدا کنن
    بعضی شعبه هاشونMigrationsberatung für erwachsene Zuwanderer

یا همون خدمات مشاوره دارن که مجانی هست
    معمولا کسانی که تازه اومدن مشتری پر و پا قرص این شعبه ها هستن
    یا نهاد دیگه ای که مثل این drk عمل میکنه اسمش diakonieهست
    در سرتاسر هر شهری مثل drk کلی شعبه د اره
    من خودم به شخصه هر سئوال و مشکلی دارم با هر اداره ای یا برای آموزش و ...... و کلا هر چیزی زنگ میزنم یه دفتر مشاوره ای که نزدیک خونمونه و میرم پیشش و هر مشکلی با هر اداره ای داشته باشم مثل صورتحساب یا بیمه یا .....
    اگه تلفنی حل بشه با تلفن حلش میکنه
    اگه نه دولمیچر میفرستن برای کسایی که بلد نیستن المانی حرف بزنن به هزینه خودشون
    مترجم باهاتون میاد اون اداره و مشکلتون رو حل میکنن

دیدم تو این سایت کسی به این مورد اشاره نکرده بود
    در صورتیکه فکر کنم همه یه دور لازم دارن برن به این جاها

متن زیر رو از سایت یکی از شعبه هاشون کپی کردم
    امیدوارم مراجعه کنین به صلیب سرخ و بتونین راه حلی برای مشکلاتتون پیدا کنید
    Es gehört zu den Aufgaben des Deutschen Roten Kreuzes, Migrantinnen und Migranten nach iher Ankunft in Düsseldorf die Eingliederung in das berufliche, kulturelle und soziale Leben in der Bundesrepublik Deutschland zu erleichtern. Wir helfen ihnen dabei, ihre Chancen zu nutzen und ihre Rechte wahrzunehmen.
    Wir beraten Sie zu Fragen wie:

• Wohnen
    • Sozialleistungen
    • Arbeitssuche, Bewerbung
    • Freizeit und Kontaktmöglichkeiten
    • Möglichkeiten Ihres freiwilligen Engagements mit/ bei uns

Im Rahmen der Migrationserstberatung bieten wir Ihnen eine Einzelfallbegleitung an, die genau auf Ihren Bedarf abgestimmt ist. Dazu gehören:

• individuelle Beratung bei status- und leistungsrechtlichen Fragen
    • psychosoziale Beratung bei familiären und persönlichen Problemen
    • Unterstützung bei der vorschulischen, schulischen und beruflichen Integration
    • Sozialpädagogische Begleitung während der Integrationskurse
    • Gesprächkreise und Gruppenangebote in verschiedenen Stadtteilen Düsseldorfs
    • Vermittlung ergänzender Hilfen
    • Beratung für Menschen mit Zuwanderungsgeschichte in Krisensituationen

Wir beraten Spätaussiedler und ihre Angehörigen sowie Ausländer, die bleibeberechtigt hier leben, wenn sie älter als 27 Jahre alt sind und sich dauerhaft in Deutschland aufhalten.
    Unser Rat an alle Betroffene:
    Kommen Sie möglichst bald nach der Einreise zu uns. Wir führen mit Ihnen ein erstes Kontakt- und Beratungsgespräch. Wir analysieren mit Ihnen Ihre persönlichen Möglichkeiten und planen gemeinsam mit Ihnen die weiteren Schritte zur Erreichung Ihrer persönlichen Ziele.
    Die Beratung ist vertraulich und für Sie kostenlos . Bitte haben Sie Verständnis, dass eine Terminvereinbarung nötig ist, um die Wartezeiten möglichst klein zu halten.
    Nehmen Sie doch einfach Kontakt zu uns auf und vereinbaren einen Beratungstermin.

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بدونم که کلا معنی فرستادن دعوت نامه چیه ؟ من دارم الام آیلتس میخونم ، هدفم هم ترکیه است میخوام بعد عید اقدام کنم واسه پذیرش اما یک دوست دارم تو برزیل اگه واسم دعوت نامه واسم بفرسته چی میشه ؟ چه مزایایی داره ؟ اگه از طریق دعوت نامه راحت باشه از این طریق برم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU Berlin

سلام

پدر و مادر من ویزای شینگن از سفارت سوئد دریافت کرده اند.

آیا امکان دارد که قبل از ورود به سوئد اول وارد آلمان شد و بعد رفت سوئد؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_sh1365 نمایش پست ها
    سلام

پدر و مادر من ویزای شینگن از سفارت سوئد دریافت کرده اند.

آیا امکان دارد که قبل از ورود به سوئد اول وارد آلمان شد و بعد رفت سوئد؟؟؟؟؟
    تا حالا سفر به کشور شینگن داشتند ؟
    اگر آره مبشه
    اگر اولین سفر هست بایداول وارد کشور سوئد بعد آلمان شن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)