صفحه 236 از 299 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 2989

موضوع: دانشگاه بولونیا در ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بولونیا در ایتالیا

دوستان من به دانشگاه میل زدم گفتن از 8 فوریه مستونی اپلیکیشن پر کنی . یه سوال دارم فقطو کی . چیجوری باید برای اون بورس5200 یورویی ثبت نام کنیم ؟

Junior Member

سلام
    دوستان تو قسمت اپلیکیشن انلاین قسمت Qualification که در مورد دانشگاه اطلاعات میخواد یه جا نوشته municipality اونو چی باید بنویسم؟

سلام
    تو فرم شرایط لازم برای بورس گفته میشه برای یه رشته دیگه در همون مقطع اقدام کرد. حالا اگه یه ارشد گرفتیم و دنبال ارشد رشته ی دیگه ای هستیم حتما حرفی از ارشد اول نزنیم؟

من الان واسه این دانشگاه اپلای کردم نوشته application completed type ; entrance exam منظورشون از امتحان وردی چیه؟ نکنه من جایی اشتباه کردم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaN91 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان تو قسمت اپلیکیشن انلاین قسمت Qualification که در مورد دانشگاه اطلاعات میخواد یه جا نوشته municipality اونو چی باید بنویسم؟
    این سوال منم هست. کاش یکی اینجا جواب میداد. انگار همه میپرسن..

نقل قول نوشته اصلی توسط minaN91 نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط deanstark نمایش پست ها
    این سوال منم هست. کاش یکی اینجا جواب میداد. انگار همه میپرسن..

این کلمه رو تو محل تولدم آورده ((Place of birth (municipality)) و تو آدرسم بعد کشور پرسیده ش، و با زبان ایتالیایی بخوای پر کنی میزنه comune. فکر میکنم همون شهر باشه (و احتمالا استانم نه) چون اگه قرار بود چیزی مثل بخش باشه باید اول اسم شهر رو میپرسید و بعد چیزای ریزترشو. باز دوستان آشناتر راهنمایی کنن بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها

این کلمه رو تو محل تولدم آورده ((Place of birth (municipality)) و تو آدرسم بعد کشور پرسیده ش، و با زبان ایتالیایی بخوای پر کنی میزنه comune. فکر میکنم همون شهر باشه (و احتمالا استانم نه) چون اگه قرار بود چیزی مثل بخش باشه باید اول اسم شهر رو میپرسید و بعد چیزای ریزترشو. باز دوستان آشناتر راهنمایی کنن بهتره.
    همون اسم شهر رو بنویسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_SK نمایش پست ها
    دوستان تو سایت بولونیا زده A2 واسه زبان کافیه که میشه 4 تا 5 حدودا .. من اگه با ایلتس 4 اپلای کنم پذیرش میگیرم ؟
    شما اگه پذیرش هم بگیرید باز سفارت برای پیش ثبت نام از شما مدرک زبان با نمره بالاتر میخواد. خوب یادم نیست ولی فکر کنم آیلتس ۶ میخواد.

Junior Member limboo آواتار ها

سلام
    دوستانی که اپلای می کنند از داخل پرتالشون از آدرس studenti.unibo.it اقدام میکنند؟ برای من توی قسمت کالز هیچ کالی برای مستر نیست، فقط یه کال برای بورس یونیبو اکشن 2 (جی آر ای) هست و سه تا کال به ایتالیایی. تو قسمت ددلاین ها نوشته که تاریخ باز شدن کال برای مستر 8 فوریه هست. ممنون میشم دوستانی که دارن اپلای می کنند یا اطلاعی دارند راهنمایی کنند.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali66 نمایش پست ها
    شما اگه پذیرش هم بگیرید باز سفارت برای پیش ثبت نام از شما مدرک زبان با نمره بالاتر میخواد. خوب یادم نیست ولی فکر کنم آیلتس ۶ میخواد.
    دوست عزیز با تشکر از راهنماییتون ولی راجب سفارت الان دو ساله که دیگه نمره زبان بر اساس خواسته دانشگاه تعیین میشه و سفارت برای خودش نمره ای تعیین نکرده یعنی دانشگاه هر نمره ای قبول کنه یا مدرک زبان نخواد سفارت هم قبول میکنه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)