صفحه 238 از 299 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 2989

موضوع: دانشگاه بولونیا در ایتالیا

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بولونیا در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Dahlia نمایش پست ها
    واسه ثبت نام در school of agriculture and veterinary medicin من هیچ لینکی واسه ثبت نام پیدا نکردم،واسه دوره های مستر به زبان انگلبسی ۲۰۱۶/۲۰۱۷،میخواستم ببینم کسی میدونه به چه صورته؟با سپاس
    دوست عزیز شما اول برید و با مراحعه به لینک زیر یک پروفایل بسازید. بعدا اونجا پس از اینکه یکسری اطلاعات وارد کردید ازتون میخواد رشته مورد نظرتون رو انتخاب کنید. تمام رشته ها و زمانی که apply هر کدوم باز میشه رو نوشته.

https://studenti.unibo.it/sol/welcome.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط proceso نمایش پست ها
    اگه امتحان تافلتون بعد از january 1 2015 گرفته باشین تو پروفایلتون در ets این امکان هست که کارنامتون و به صورت پی دی اف ذخیره کنید و همونو ارسال کنید
    من تافلم بعد از این تاریخ هست ولی همچین چیزی رو پیدا نمیکنم. میشه بگین دقیقا از کجا میتونم پی اف رو دریافت کنم؟

کلا کسی بوده که به این ایمیل آدرس میل زده باشه اخیرا و جواب داده باشن؟ جواب من رو که نمیدن و کنارس اسمشون توی جیمیل هم عکس ی قفل قرمز رنگ میاد!!
    نکنه منو بلاک کرده؟

Junior Member limboo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط deanstark نمایش پست ها
    کلا کسی بوده که به این ایمیل آدرس میل زده باشه اخیرا و جواب داده باشن؟ جواب من رو که نمیدن و کنارس اسمشون توی جیمیل هم عکس ی قفل قرمز رنگ میاد!!
    نکنه منو بلاک کرده؟
    این آدرس مثل اینکه جواب میده help.studentionline [at] unibo [dot] it ،اون قفل قرمز هم نشانه اینه که ایمیل هایی که برای این آدرس میفرستید رمزگذاری نمیشن و بهتره اطلاعات حساس و محرمانه براش ارسال نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط deanstark نمایش پست ها
    من تافلم بعد از این تاریخ هست ولی همچین چیزی رو پیدا نمیکنم. میشه بگین دقیقا از کجا میتونم پی اف رو دریافت کنم؟
    در قسمت view scores گزینه پرینت رو باید داشته باشید اونو که برنید فایل پی دی اف کارنامرو براتون میاره که دخیرش کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    سلام
    تو فرم شرایط لازم برای بورس گفته میشه برای یه رشته دیگه در همون مقطع اقدام کرد. حالا اگه یه ارشد گرفتیم و دنبال ارشد رشته ی دیگه ای هستیم حتما حرفی از ارشد اول نزنیم؟
    سلام. سوالتون واضح نیست ولی تا جاییکه متوجه شدم؛ اگر ارگو میخواین نباید اصلا حرفی از ارشد اول بزنید در فرمهای ارگو که پر می کنید
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

Cool پاسخ : دانشگاه بولونیا در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7afm نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان من معدلم 16.5 تو رشته برق از دانشگاه دولتی گیلان در مقطع لیسانس ایلتس هم میتونم 7 بگیرم ایا شانس دارم برای فول فاند شدن بدون جی ار ای ؟؟ برای بولونیا یا تورین ؟؟ مرسی از راهنماییتون
    بله به شما پدیرش میدن به راحتی. فول فاند نداریم!! میتونید برای بورسیه استانی اقدام کنید و یا اینکه در دانشگاه بولونیا برای بورسیه unibo action2 با داشتن gre general اپلای کنید
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

Unhappy پاسخ : دانشگاه بولونیا در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein7777 نمایش پست ها
    با سلام، وقت بخیر
    1.برای بورس جی آر ای Gerenral مد نظر قرار میگیره یا Subject ؟
    2. تا کی برای ارائه GRE وقت هست؟
    ممنون میشم پاسخ دهید.
    با تشکر

سلام
    1- جنرال
    2-همیشه از خود سایت ببینید،عادت کنید به نفع خودتونه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Bliss نمایش پست ها
    سلام،

دوستان من مراحل اپلیکیشن پروگرم رو کامل کردم، و الان قسمت calls رو میخوام تکمیل کنم و Unibo Action 2 رو انتخاب کردم.
    فقط الان در یک مرحله از تکمیل این کال، این موارد خواسته شده. دقیقا منظورش چیه؟ اطلاعات دبیرستان؟

Aware of the civil and penal responsibilities in the event of false declarations, pursuant to articles 46 and 47 of D.P.R. 445/2000.
    Qualification I declare I have obtained or I’m about to obtain the following non-Italian qualification, after at least two years of attendance in the institution specified below:
    SECONDARY SCHOOL DIPLOMA or DEGREE

Qualification title:

Institution awarding the qualification:

Town:

Country:
    بله منظورش دبیرستان هست یعنی باید پیش دانشگاهی داشته باشید(فکر کنم). شما اینو از کجا دیدین؟!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط minaN91 نمایش پست ها
    سلام
    یه قسمت هست با این عنوان: outline of the main exams given during bachelor's degree . برا این چی باید آپلود کرد دوستان؟
    این همون course description رشتتون هست. یعنی سرفصل دروس گذرانده شده در لیسانس. خیلی خلاصه خودتون ترجمه کنید تا با اصطلاحات رشتتونم آشنا بشین. برای بعضی رشته ها دوستان همینجا قرار دادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)