صفحه 291 از 299 نخستنخست ... 191241281282283284285286287288289290291292293294295296297298299 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 2989

موضوع: دانشگاه بولونیا در ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بولونیا در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط raz12345 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم دقیقا شرایط شما رو دارم و فقط سه فایل در صفحه ام هست فایل نتایج هنوز اضافه نشده.
    میتونم بپرسم شما چه رشته ای هستین؟
    من خودم برای رشته کشاورزی و داروسازی اپلای کردم ولی در هردو فقط سه فایل زیر موجود هست.
    Application
    Eligibility summary
    Sub-criteri di valutazion
    سلام...من برای کشاورزی اپلای کردم و دقیقا همون سه تا فایلی که ذکر کردید هستند و تا به امروز مورد جدیدی اضافه نشده

Senior Member majjiid آواتار ها

سلام دوست عزیز
    منم دقیقا شرایط شما رو دارم و فقط سه فایل در صفحه ام هست فایل نتایج هنوز اضافه نشده.
    میتونم بپرسم شما چه رشته ای هستین؟
    من خودم برای رشته کشاورزی و داروسازی اپلای کردم ولی در هردو فقط سه فایل زیر موجود هست.
    Application
    Eligibility summary
    Sub-criteri di valutazion
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehranayas نمایش پست ها
    سلام...من برای کشاورزی اپلای کردم و دقیقا همون سه تا فایلی که ذکر کردید هستند و تا به امروز مورد جدیدی اضافه نشده
    قربان شما.
    هر دوی شما دوستان که برای کشاورزی اقدام کردید، از 27 آگوست فایل نتایج ارزیابی مدارکتون به پروفایلتون اتچ میشه. پس عجله نکنید.
    البته باز برا اطمینان اگر خواستید هر دفعه یه سری به پیجتون بزنید.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربان شما.
    هر دوی شما دوستان که برای کشاورزی اقدام کردید، از 27 آگوست فایل نتایج ارزیابی مدارکتون به پروفایلتون اتچ میشه. پس عجله نکنید.
    البته باز برا اطمینان اگر خواستید هر دفعه یه سری به پیجتون بزنید.
    موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    من چند روز پیش فایل نتایج اپلای رشته داروسازی دریافت کردم و در کمال تعجب دیدم که اسمم برای مصاحبه وارد شده و اول سپتامبر مصاحبه دارم با وجودی که اصلا یک درصد هم فکر نمیکردم قبولم کنن چون اصل رشته من کشاورزی هست ولی در زمینه داروسازی کار کردم و پروپوزال دادم و از 175 نفر 67 نفر برای مصاحبه انتخاب کردن که فقط 15 نفر اخر کار انتخاب میکنن و معلومه رقابت خیلی تنگاتنگ ....حالا من نمیدونم این مصاحبه شامل چه چیزهایی هست و باید خودم برای چه چیزی اماده کنم؟

سلام دوست عزیز
    من چند روز پیش فایل نتایج اپلای رشته داروسازی دریافت کردم و در کمال تعجب دیدم که اسمم برای مصاحبه وارد شده و اول سپتامبر مصاحبه دارم با وجودی که اصلا یک درصد هم فکر نمیکردم قبولم کنن چون اصل رشته من کشاورزی هست ولی در زمینه داروسازی کار کردم و پروپوزال دادم و از 175 نفر 67 نفر برای مصاحبه انتخاب کردن که فقط 15 نفر اخر کار انتخاب میکنن و معلومه رقابت خیلی تنگاتنگ ....حالا من نمیدونم این مصاحبه شامل چه چیزهایی هست و باید خودم برای چه چیزی اماده کنم؟
    قربان شما.
    اگر اشتباه نکنم شما برا رشته BIOTECHNOLOGICAL, BIOCOMPUTATIONAL, PHARMACEUTICAL AND PHARMACOLOGICAL SCIENCES اقدام کردید.
    آزمون ارالتون 50 امتیاز داره. 5 امتیازش به مهارت زبانی شما تخصیص داده میشه و 45 امتیاز مابقی رو در ادامه توضیح میدم. شما باید حداقل 30 از 50 رو تو این رقابت کسب کنید.

در خلال مصاحبه، شما باید آمادگی صحبت کردن در مورد پابلیش هاتون، زمینه تحقیقاتی هاتون و پروپوزالتون رو داشته باشید. مهمتر از این، اونها میخوان بدونن که شما آمادگی همکاری، در زمینه های تحقیقاتی خاص این رشته، در جهت objective های تعریف شده curriculum شون رو دارید یا خیر. پس سعی کنید در طول اینترویو بین background پژوهشی خودتون و research subject های اون ها لینک برقرار کنید. زمینه تحقیقاتی هایی که قرار هست در رشته و دانشگاه مقصد درگیر بشید این ها میشن:

a) studies of living systems or at cellular and molecular level, or on native or recombinant DNA products, by learning aboutcomplex biological and biochemical processes
    b) the synthesis, characterization, analysis, delivery, efficacy and safety of new drugs, including those obtained throughbiotechnology
    c) biocomputational approaches useful to discovery new therapeutic targets and to characterize drug-ligand interactions
    d) the development of pharmacological and toxicological issues focused on the study of the mechanism of action andtoxicological aspects of bioactive molecules
    e) studies of genetic and epigenetic profiles in response to drug treatments, evaluation of drug effectiveness and safety,and identification of risk factors associated with chronic degenerative diseases
    f) the development of suitable animal models of diseases for the evaluation of new compounds already studied in in vitromodels

در زمان باقی مانده تمرکز و انرژیتون رو تنها صرف این موضوع کنید.
    ایشالا که موفق باشید.

سلام دوستان اوقاتتون خوش . قضیه certified email یا همون PEC در سایت دانشگاه بولونیا چیه ؟ برای ایمیل دادن به کوردینیتور میتونیم از جی میل استفاده کنیم یا حتما باید ایمیل رسمی دانشگاه خودمون باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranayas نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    دیرزو نتایج اعلام کردن ، متاسفانه و در کمال ناباوری دیدیم اسمم برای مصاحبه رد نکردن یعنی اصلا 1% هم فکر نمیکردم اینجوری بشه. جالبه من اصلا به دانشکده داروسازی امید نداشتم ولی دیدم اسمم جز لیست مصاحبه است ولی به دانشکده کشاورزی که اینقدر امید داشتم اسمم نبود. حتی نکردن امتیاز کسانی که موفق نشدن بنویسن که ادم بدونه مشکل از کجا بوده.
    امیدوارم اسم شما حداقل تو لیست مصاحبه باشه و موفق شده باشین.

سلام دوستان من یخ سوال داشتم الان میخواستم برای بولونیا تو رشته هوا فضا اپلی کنم . اولا ددلاین تا 23 اگوست هست و 3 روز دیگه بسته میشه . اگه الان اپلی کنم به سفارت و ویزا و غیره (چون مدارکم رو هنوز به ایتالیایی برای سفارت ترجمه نکرده ام و تاییدیه تحصیلی برای دار الترجمه هم نفرستادم)میرسم؟ دوم اینکه دیدم نوشته entrance exam ایا ازمون ورودی اول باید بریم بدیم؟ و سوم اینکه 60 یورو که هزینه اپلی هست رو اول باید بریزیم و بعد ممکنه قبولمون نکنن؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون زمان زیادی ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    سلام دوستان من یخ سوال داشتم الان میخواستم برای بولونیا تو رشته هوا فضا اپلی کنم . اولا ددلاین تا 23 اگوست هست و 3 روز دیگه بسته میشه . اگه الان اپلی کنم به سفارت و ویزا و غیره (چون مدارکم رو هنوز به ایتالیایی برای سفارت ترجمه نکرده ام و تاییدیه تحصیلی برای دار الترجمه هم نفرستادم)میرسم؟ دوم اینکه دیدم نوشته entrance exam ایا ازمون ورودی اول باید بریم بدیم؟ و سوم اینکه 60 یورو که هزینه اپلی هست رو اول باید بریزیم و بعد ممکنه قبولمون نکنن؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون زمان زیادی ندارم
    قربانت.
    1) نه عزیزم این دیگه الان کال سومش هست و مربوط به ما نمیشه، مربوط به اروپایی ها هست که بحث ویزا رو ندارن. همونطور که در وبسایت رشته مربوطه آمده، غیر اروپایی ها تنها میتونستن در کال اول برا این رشته اقدام کنن:
    Non-EU candidates residing abroad can only participate in the first selection round
    http://corsi.unibo.it/2Cycle/Aerospa...nrollment.aspx

2) رشته هایی که Admission typology رو بصورت Restricted access degree programme معرفی کرده یعنی آزمون ورودی دارن:
    http://www.engineeringarchitecture.u...amme/2017/8769
    ولی در pdfیی که بصورت جزیی فرایند اپلای برا این رشته رو توضیح داده دیگه صحبتی از entrance exam نشده و بنظر میاد این موضوع منتفی هست و گزینش تنها بر اساس مدارک هست:
    http://corsi.unibo.it/2cycle/Aerospa...7-18%20def.pdf

3) 60 یورو رو اگر نریزید که اصلا مدارکتون بررسی نمیشه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربانت.
    1) نه عزیزم این دیگه الان کال سومش هست و مربوط به ما نمیشه، مربوط به اروپایی ها هست که بحث ویزا رو ندارن. همونطور که در وبسایت رشته مربوطه آمده، غیر اروپایی ها تنها میتونستن در کال اول برا این رشته اقدام کنن:
    Non-EU candidates residing abroad can only participate in the first selection round
    http://corsi.unibo.it/2Cycle/Aerospa...nrollment.aspx

2) رشته هایی که Admission typology رو بصورت Restricted access degree programme معرفی کرده یعنی آزمون ورودی دارن:
    http://www.engineeringarchitecture.u...amme/2017/8769
    ولی در pdfیی که بصورت جزیی فرایند اپلای برا این رشته رو توضیح داده دیگه صحبتی از entrance exam نشده و بنظر میاد این موضوع منتفی هست و گزینش تنها بر اساس مدارک هست:
    http://corsi.unibo.it/2cycle/Aerospa...7-18%20def.pdf

3) 60 یورو رو اگر نریزید که اصلا مدارکتون بررسی نمیشه.
    موفق باشید.

ممنون مجید جان.. من از کچا میتونم مطمعن بشم که ازمونی در کار هست یا نه؟
    و اینکه من تا اون قسمت اخر که نوشته
    Application details

The application has been accepted
    To complete the on-line application, you must:
    • pay the fee
    • Attach all the required documents
    • جلو رفتم و الان از اون بالا cancel reques کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    ممنون مجید جان.. من از کچا میتونم مطمعن بشم که ازمونی در کار هست یا نه؟
    و اینکه من تا اون قسمت اخر که نوشته
    Application details

The application has been accepted
    To complete the on-line application, you must:
    • pay the fee
    • Attach all the required documents
    • جلو رفتم و الان از اون بالا cancel reques کنم ؟
    خواهش میکنم عزیزم.
    تنها طبق اون لینک دومی اینجور برمیومد که آزمون ورودی داره ولی طبق اون لینک سومی که جزییات اپلای رو درش آورده آزمون ورودیی در کار نیست، درنتیجه من هم میگم آزمونی در کار نیست. ولی میخواید مطمئن تر بشید با coordinator رشته تون در ارتباط باشید:
    giulia.chiadini2@unibo.it

بله میتونید cancel request رو بزنید تا application تون کنسل بشه و اگر هم کاریش نداشته باشید باز بعد یه مدتی اتوماتیک کنسل میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)