صفحه 7 از 299 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2989

موضوع: دانشگاه بولونیا در ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بولونیا در ایتالیا

ظاهراً اینجا همه پریدن!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

من هم تو آلما چیزی ندیدم ولی دیروز یه ایمیل دریافت کردم که من رو برای مصاحبه فردا دعوت کرد.
    دیگه توکل به خدا
    دوستان ما رو خیلی دعا کنید.

با تشکر حامد

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

در مورد رشته هنر واقعا خیلی سطحش بالاست. خلاصه ایتالیا به هنرش مفتخره دیگه.
    تو بولونیا هم یه دانشکده هنر دارن که اصلا سیستمش با بقیه دانشکده ها فرق داره و برا دانشجوهاش خیلی امکانات بیشتری میده. من خودم ایمیل زده بودم به آفیسرش گفته بود بیا تو گروهای هنری اینجا شرکت کن و هنرتو عرضه کن و... .
    هر جای دانشگاه بری برای دانشکده هنر قوانین خاص و بهتری دارن و برای اونا قوانین دیگه ای دارن که فکر کنم خیلی بهتر میشه واسشون.
    کلی عکس هم از کنسرت های دانشجویان هنر تو یکی از سایتهای دانشگاه هست و من دانلود کردم.
    http://www.collegiumbologna.com/

دانشجوهای هنرش کلی خوش میگذرونن. منم هنرمندم و حتما باهاشون کار میکنم. آواز و تنبک.
    حتما اقدام کنید. بورس این دانشکده هم با بقیه دانشکده ها فرق داره.

Junior Member

آقای ثقفی برای من نه ایمیل نه توی ALMA چیزی اومده اینا اصلا معلوم هست چیکار می کنن. تو رشته برق الکتروتکنیک کسی ایمیلی دریافت نکرده.

Junior Member

منم برقم ولی تو آلما یعنی صفحه خودم هیچی نیومده. ایمیل که برای برقیا نمیاد چون قبلا در این مورد پرسیدم و گفتن گزینش تو برق بدون مصاحبه هست. در ضمن اینم می دونم واسه ما نتایج معلوم شده، ولی نمی دونم چرا یه جا اعلام نمی شه! حالا چه قبول شیم چه نشیم، بالاخره یه نمره از 90 داریم، کجا باید ببینیم؟

Junior Member

آخه شهسوار عزیز چه جوری میشه که اینا حتی یه زنگ نمیزنن واسه بورس چک کنن. چون باید یه زنگ بزنن ببینن میای نمیای. انگیزتو چک کنن. واقعا عجیبه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arianms نمایش پست ها
    آخه شهسوار عزیز چه جوری میشه که اینا حتی یه زنگ نمیزنن واسه بورس چک کنن. چون باید یه زنگ بزنن ببینن میای نمیای. انگیزتو چک کنن. واقعا عجیبه.
    انگیزه رو که تو motivation letter یا SOP قبلا خواستن، در ضمن زیاد هم کارشون سخت نیست، چون تهدید کردن به محض اعلام نتایج شما 7 روز وقت داری ثبت نام کنی، خوب به فرض اگه یکی که بورس داره ثبت نام نکنه، اون می رسه به نفر بعدی که ثبت نام کرده و بورس نداره.
    منظورم از نفر بعدی یعنی نمره بعدی تو لیست. چون ظاهرا برق بر اساس نمره هر کس سورت میشه. (از 90)

Junior Member

ولی نمیشه حساب کرد. چون میلان با اینکه انصافش بیشتر بود منو بعد از دوستای ایتالیاییشون که بورس کرده بود علی رغم اینکه رئیس بخش اندازه گیری با هام تماس گرفته بود و خبر قبولی بهم داده بود. حالا دیگه اینارو نمی دونم میخوان چیکار کنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

سلام
    ان شا الله مشکل شما دوستان برقی به زودی حل بشه. ما مکانیکی ها امروز مصاحبه رو انجام دادیم و گفتند در چند روز آینده خبر قبولیهای نهایی رو اعلام می کنند. دیگه توکل به خدا، ما که همه سعیمون رو کردیم.

التماس دعا
    حامد

Junior Member

نتایجو در alma زدند. بابا من نمی دونم اینا چه جوری نمره میدن. یه ایرانیو پذیرش دادن اونم نفر 13 هم که رزرو بدون بورس هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)