صفحه 264 از 270 نخستنخست ... 164214254255256257258259260261262263264265266267268269270 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,631 تا 2,640 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    من چند سال پیش به پدرم گفتم که از ایران بگیره و بفرسته. کپی برابر اصل گواهینامه و کپی پاسپورت رو میخواست
    گواهینامه بین المللی اعتبارش چجوری میشه مورد استفاده قرار بگیره در تورنتو؟ من قبلا گواهینامه بین المللی یکساله گرفته بودم ولی تو کانادا ازش استفاده نکردم، گواهینامه کانادا هم هنوز ندارم، اگه دوباره از ایران گواهینامه بین المللی بگیرم میتونم تا سه ماه رانندگی کنم با همون؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    گواهینامه بین المللی اعتبارش چجوری میشه مورد استفاده قرار بگیره در تورنتو؟ من قبلا گواهینامه بین المللی یکساله گرفته بودم ولی تو کانادا ازش استفاده نکردم، گواهینامه کانادا هم هنوز ندارم، اگه دوباره از ایران گواهینامه بین المللی بگیرم میتونم تا سه ماه رانندگی کنم با همون؟
    اگر دانشجو هستید می تونید با گواهینامه بین المللی تمدید شده رانندگی کنید اگر مقیم کانادا هستید که کلا غیر قانونی هست و ۳ ماه پس از اقامت باید گواهینامه اونتاریو رو بگیرید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

من الان در کبک هستم و می خوام برای کار برم انتاریو. هنوز اقامت کانادا ندارم ولی امیدوارم که بتونم تا قبل از نقل مکان به انتاریو اقامت بگیرم.
    الان گواهینامه ۱۰ ساله ایرانم همراهمه و یک گواهینامه بین المللی هم دارم که البته باطل شده.
    در ایران بیشتر از ۵ سال رانندگی سابقه رانندگی داشتم. ۲ سوال دارم.

۱- آیا می تونم گواهینامه G2 بگیرم؟ چه مدارکی لازم دارم؟
    ۲- اگر نامه اصالت گواهینامه لازم هست و یا خلافی از ایران٬ آیا پدرم می تونن برام بگیرن؟ (گواهینامه م همراه خودمه در کانادا البته)

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

من دیروز گواهینامه G1 گرفتم . کلا 40 تا سوال بود که بیست تا قوانین و 20 تا تابلو و هر مرحله 4 تا غلط مجاز هستید بزنید که سرجمع می شه 8 تا . زمان هم مطرح نیست اصلا و سعی کنید اول صبح برید که به شلوغی نخورید که ممکنه به 6 ساعت برسه . توی قوانین حتما شرایط رانندگی با G1 بخونید که 5 تا سوال از همینا برام اومد . امتحان هم به صورت فارسی هم گرفته می شه که کار خیلی راحت می کنه . به این سایت هم برای تست زدن هم یه سری بزنید https://www.apnatoronto.com/ontario-g1-test-farsi/ موفق باشید .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

یک هفته اس که من وارد آنتاریو شدم. اینجا اگر G1 بگیرم در طول زمانی که منتظرم که G2 یا G رو بگیرم می تونم با گواهینامه بین المللیم که اعتبار داره رانندگی کنم؟

رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    یک هفته اس که من وارد آنتاریو شدم. اینجا اگر G1 بگیرم در طول زمانی که منتظرم که G2 یا G رو بگیرم می تونم با گواهینامه بین المللیم که اعتبار داره رانندگی کنم؟
    سلام . شما وقتی G1 بگیرید . گواهینامه بین المللی شما دیگه اعتبار نداره و اسم شما وارد سیستم شده و شما رو به عنوان راننده G1 دیگه می شناسن و قانون ش برای شما صدق می کنه
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

سلام
    من از سال ۱۳۸۳ تا امسال ماشین پدر خانمم در اختیارم بوده و بیمه و مالکیت خودرو هم به نام ایشان هست و در این مدت هم خودم ماشین و بالطبع بیمه نامه مرتبط نداشتم.
    میشه راهنمایی کنید چه طور میتونم نامه سوابق بیمه برای کانادا بگیرم.

سپاسگزارم

رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ARABT1974 نمایش پست ها
    سلام
    من از سال ۱۳۸۳ تا امسال ماشین پدر خانمم در اختیارم بوده و بیمه و مالکیت خودرو هم به نام ایشان هست و در این مدت هم خودم ماشین و بالطبع بیمه نامه مرتبط نداشتم.

سپاسگزارم
    شما فقط می توانید سابقه رانندگی و تخلفاتتون بیارید. توی ایران هم سابقه بیمه ندارید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ARABT1974 نمایش پست ها
    سلام

سپاسگزارم
    کدوم استان میخواهید تشریف بیارید؟ از سپتامبر بی‌سی دیگه سابقه بیمه خارج از کانادا را قبول ندارد و فقط سابقه رانندگی را ملاک قرار میدهد.

سلام دوستان عزیزم
    من دانشجویی امدم تورنتو ، میشه راهنماییم کنید اولین قدم برای گواهینامه چیه؟من 12 سال سابقه گواهینامه دارم در ایران که از شهرک آزمایش گرفتم و گواهینامه بین المللی هم دارم همراهم. اول گواهینامه و اصالت رو اینجا ببرم ترجمه ؟ بعد برای آیین نامه ثبت نامه کنم؟ کجا باید انجام بدم ؟ سرویس انتاریو یا به صورت آنلاین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)