صفحه 247 از 270 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

سلام،

من صفحات آخر این تاپیک رو خوندم اما نتونستم فرق بین ترجمه گواهی نامه و سابقه گواهی نامه رو بفهمم.
    من سابقه رانندگی سه چهار ماه بیشتر ندارم تو ایران. پس اون برام فایده ای نداره و نمی تونم ازش برای حذف کردن انتظار بین جی 1 و جی 2 استفاده کنم. پس به اون فکر نمی کنم.
    اما می خواستم بدونم حالا داشتن گواهی نامه به تنهایی کمکی به من می کنه اینجا؟ چند جا دیدم دوستان نوشتن که برای حذف کلاس های آموزش رانندگی می شه ارائه دادش. این درسته؟ مگه بدون گواهی نامه ایران حتماُ باید کلاس آموزشی رفت قبل امتحان؟؟

ممنون.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط virgin نمایش پست ها
    سلام،

من صفحات آخر این تاپیک رو خوندم اما نتونستم فرق بین ترجمه گواهی نامه و سابقه گواهی نامه رو بفهمم.
    من سابقه رانندگی سه چهار ماه بیشتر ندارم تو ایران. پس اون برام فایده ای نداره و نمی تونم ازش برای حذف کردن انتظار بین جی 1 و جی 2 استفاده کنم. پس به اون فکر نمی کنم.
    اما می خواستم بدونم حالا داشتن گواهی نامه به تنهایی کمکی به من می کنه اینجا؟ چند جا دیدم دوستان نوشتن که برای حذف کلاس های آموزش رانندگی می شه ارائه دادش. این درسته؟ مگه بدون گواهی نامه ایران حتماُ باید کلاس آموزشی رفت قبل امتحان؟؟
    ممنون.

نمی دونم منظورتون از کلاس آموزش رانندگی چیه چون اینجا کلاس رفتن الزامی نیست. شما وقتی کمتر از 12 ماه سابقه رانندگی دارید فرقی با یک راننده مبتدی ندارید منتها با یک تفاوت. در حالت عادی ابتدا باید امتحان ایین نامه بدید (G1). با این G1 اجازه رانندگی تنها را ندارید. بعد از g1 باید 12 ماه صبر کنید تا بتونید امتحان شهر اول (g2) را بدید و بتونید تنها رانندگی کنید. تنها تفاوت برای شما اینه که اگر نامه سابقه رانندگی بیارید، به اندازه اون سه چهار ماه سابقه از 12 ماه کم میشه. یعنی مثلا 4 ماه سابقه نشون می دید، بعد از امتحان آیین نامه باید 8 ماه صبر کنید تا امتحان شهر بدید نه 12 ماه. اینجا را بخونید کامل توضیح داده
    https://drivetest.ca/licences/licenc...e-credits.html
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

سلام،

ممنون.
    ترجمه که معلومه چیه. سابقه یه برگه ست که از شهرک آزمایش میگیرید و نشون میده چند وقته گواهینامه گرفتید. سابقه‌ی گواهینامه‌تونه!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    [/FONT][/COLOR][/RIGHT]

نمی دونم منظورتون از کلاس آموزش رانندگی چیه چون اینجا کلاس رفتن الزامی نیست. شما وقتی کمتر از 12 ماه سابقه رانندگی دارید فرقی با یک راننده مبتدی ندارید منتها با یک تفاوت. در حالت عادی ابتدا باید امتحان ایین نامه بدید (G1). با این G1 اجازه رانندگی تنها را ندارید. بعد از g1 باید 12 ماه صبر کنید تا بتونید امتحان شهر اول (g2) را بدید و بتونید تنها رانندگی کنید. تنها تفاوت برای شما اینه که اگر نامه سابقه رانندگی بیارید، به اندازه اون سه چهار ماه سابقه از 12 ماه کم میشه. یعنی مثلا 4 ماه سابقه نشون می دید، بعد از امتحان آیین نامه باید 8 ماه صبر کنید تا امتحان شهر بدید نه 12 ماه. اینجا را بخونید کامل توضیح داده
    https://drivetest.ca/licences/licenc...e-credits.html
    خیلی ممنون،
    برای سه چهار ماه به زحمتش نمی ارزه که سابقه بگیرم،
    پس با این شرایط ارائه دادن ترجمه گواهی نامه به تنهایی هیچ فایده ای برام نداره، درسته؟

ApplyAbroad Superstar

خیلی ممنون،
    برای سه چهار ماه به زحمتش نمی ارزه که سابقه بگیرم،
    پس با این شرایط ارائه دادن ترجمه گواهی نامه به تنهایی هیچ فایده ای برام نداره، درسته؟

تصمیمش با خودتونه. با جی 1 نمی تونید تنها رانندگی کنید، باید یک راننده باتجربه کنار شما بنشینه. تازه با وجود راننده تجربه هم اجازه ندارید از نیمه شب تا 5 صبح رانندگی کنید.
    با سابقه باید مثلا 8 ماه صبر کنید تا امتحان جی 2 بدید بدون سابقه 12 ماه.
    ترجمه گواهی نامه به تنهائی فایده ای نداره.

با سلام،
    مادر من که در ونکوور ساکن هستند (با ویزای موقت سوپر ویزا به مدت چند سال)، تمایل دارند که در استان BC گواهی نامه رانندگی بگیرند. ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید:

1) آیا با گواهینامه ایران که اکسپایر شده میتونند درخواست بدند؟ یا باید گواهینامه جدید بگیرند از ایران؟
    2) آیا گرفتن نامه مبنی بر سابقه رانندگی از ایران الزامی هست؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط crps نمایش پست ها
    با سلام،
    مادر من که در ونکوور ساکن هستند (با ویزای موقت سوپر ویزا به مدت چند سال)، تمایل دارند که در استان BC گواهی نامه رانندگی بگیرند. ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید:

1) آیا با گواهینامه ایران که اکسپایر شده میتونند درخواست بدند؟ یا باید گواهینامه جدید بگیرند از ایران؟
    2) آیا گرفتن نامه مبنی بر سابقه رانندگی از ایران الزامی هست؟

با تشکر
    ۱- مطمئن نیستم ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
    ۲- چیز دیگه‌ای جز اصل گواهینامه لازم نیست.

Senior Member

سلام دوستان.

آیا پدرم می تونن برام از ایران برگه اصالت گواهی نامه رو بگیرن؟ یا خودم باید باشم؟

ایشون از من وکالت تام دارند.

ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    سلام دوستان.

آیا پدرم می تونن برام از ایران برگه اصالت گواهی نامه رو بگیرن؟ یا خودم باید باشم؟

ایشون از من وکالت تام دارند.

ممنون از راهنماییتون
    بله احتمالا میتونن ولی این برگه اصالت گواهینامه چی هست و چه کاربردی در کانادا داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    ۱- مطمئن نیستم ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
    ۲- چیز دیگه‌ای جز اصل گواهینامه لازم نیست.
    اگه سابقه رانندگی را ارائه نکنند که باید از گواهینامه ابتدائی در کانادا شروع کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)