صفحه 246 از 270 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Member AitUniversity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Inspection, Petroleum University of Technology

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

این نامه اصالت گواهینامه رو که باید بگیریم ایا میشه فقط همون رو ارائه داد بدون اصل گواهینامه؟ و آیا امکان داره تاریخ صدور گواهینامه رو عقبتر بزنن؟ تا دوسال مورد نیاز برای شرکت یکباره در ازون شهر پر بشه/

ممنون

Junior Member

دوستان با سلام
    ببخشید من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین. من برای گواهینامه کلاس 5 توی کبک اقدام کردم. امتحان ایین نامه رو دادم و قبول شدم ولی امتحان شهر رو رد شدم. بهم مجددا وقت دادن واسه یک ماه و نیم دیگه. تصمیم دارم نقل مکان کنم به تورنتو. به نظرتون الان صبر کنم که امتحان شهر رو دوباره توی کبک بدم و بعد گواهینامه رو ببرم تبدیل کنم به گواهینامه انتاریو یا از اول توی تورنتو امتحان ایین نامه رو بدم و پروسه رو از ابتدا اونجا شروع کنم؟ حدود 16 سال هم سابقه رانندگی تو ایران رو دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    بامزه است که من هر سه تا مرحله رو توی metro east قبول شدم! برای من که خوش یمن بود. یکبار توی پورت یونیون g2 رو افتادم، یکبار توی نیومارکت g رو.

من می خوام G رو تو نیومارکت امتحان بدم. ممنون میشم اگه بگید چرا G رو افتادید؟ امتحانش سخت بود؟ مسیر امتحان رو یادتون هست؟

کسی منابع امتحان ایین نامه کبک داره؟ کتاب یا پی دی اف

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhosi نمایش پست ها
    دوستان با سلام
    ببخشید من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین. من برای گواهینامه کلاس 5 توی کبک اقدام کردم. امتحان ایین نامه رو دادم و قبول شدم ولی امتحان شهر رو رد شدم. بهم مجددا وقت دادن واسه یک ماه و نیم دیگه. تصمیم دارم نقل مکان کنم به تورنتو. به نظرتون الان صبر کنم که امتحان شهر رو دوباره توی کبک بدم و بعد گواهینامه رو ببرم تبدیل کنم به گواهینامه انتاریو یا از اول توی تورنتو امتحان ایین نامه رو بدم و پروسه رو از ابتدا اونجا شروع کنم؟ حدود 16 سال هم سابقه رانندگی تو ایران رو دارم.
    I suggest you to get your driver's licence before you move, as you already now how the road test is and you have passed the knowledge test.. I wouldn't start allover again in a different province if I were you!

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط purplesky نمایش پست ها
    من می خوام G رو تو نیومارکت امتحان بدم. ممنون میشم اگه بگید چرا G رو افتادید؟ امتحانش سخت بود؟ مسیر امتحان رو یادتون هست؟
    مسیرش رو که یادم نیست. ولی توی گوگل سرچ کنید، پیداش می کنید. من دو دفعه ای که امتحان افتادم، سر گردش به چپ پشت چراغ بوده. یک بدی به نظر من داره البته نیومارکت. اون هم این که خلوته، در نتیجه خیلی باید مراقب سرعتتون باشید که ماکزیمم سرعت مربوطه باشه. توی مترو ایست و حتی مسیر بزرگراهش، اینقدر شلوغ بود که من مشکل تنظیم سرعت رو نداشتم.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

Junior Member

سلام. من به صورت تحصیلی دارم میرم مونترال و شنیدم می شه همین گواهینامه ایران رو ترجمه کرد و استفاده کرد اونجا...
    یعنی فقط گواهینامه رو باید ببرم اونجا و همونجا ترجمه کنم؟ مدرک دیگه ای نمیخواد؟ یکی از دوستان میگفت نامه سابقه رانندگی و خلافی هم میخواد...
    ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجوی ساکن البرتا هستم. امتحان Class 7 رو چند ماه پیش دادم و گواهینامه ایرانمو تحویل دادم و learners permit رو گرفتم. حالا سوالی که واسم هست اینه که با توجه به اینکه سابقه رانندگی ایران رو هیچکدوم از شرکت های بیمه اینجا قبول ندارند(سابقه بیمه هم ندارم کلا)، به نظرتون ارزش داره یکی از کلاس های GDL آموزشگاه های رانندگی رو ثبت نام کنم؟ با بیمه TD صحبت کردم گفتند که سرتیفیکت اون اموزشگاه ها معادل 2 یا 3 سال سابقه رانندگی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط RickC137 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجوی ساکن البرتا هستم. امتحان Class 7 رو چند ماه پیش دادم و گواهینامه ایرانمو تحویل دادم و learners permit رو گرفتم. حالا سوالی که واسم هست اینه که با توجه به اینکه سابقه رانندگی ایران رو هیچکدوم از شرکت های بیمه اینجا قبول ندارند(سابقه بیمه هم ندارم کلا)، به نظرتون ارزش داره یکی از کلاس های GDL آموزشگاه های رانندگی رو ثبت نام کنم؟ با بیمه TD صحبت کردم گفتند که سرتیفیکت اون اموزشگاه ها معادل 2 یا 3 سال سابقه رانندگی هست.
    اگر هدفتون گرفتن تخفیف از بیمه هست ساده ترین راه اینست که با همین شرایط موجودتون از بیمه های مختلف قیمت بگیرید و باهاشون چونه بزنید،بیمه ها ادعا میکنند که بابت سوابق رانندگی به شما تخفیف میدن و لی عملا فقط فقط با چونه زدن میتونید تخفیف بگیرید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط RickC137 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بستگی به ماشینی داره که میخواهید بخرید. در کلگری اگر ماشین نو بخرید بهترین شرایط رو td داره. می تونید دو تا تخفیف بگیرید یکی بخاطر اینکه دانشجو هستید و دیگری بخاطر اینکه staff هم هستید چون حقوق می گیرید.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)